Aitäh kõigile, kes sel aastal alustasid koos minuga Methodraie Üliteadvuse praktikatega Pärnus ja Tartus. Teie kohalolu ja toetus on olnud mulle väga oluline, julgustav ja südantsoojendav. Aitäh Kristiinale selle võimaluse eest!
Pärnus lõpetasime nö ametliku prakitika-hooaja suure METHODRAIE PRAKTIKAMARATONIGA. See oli õhtu, mil tegime järjest kolm praktikiat ja töötasime energeetiliste kristallide abiga väga kõrges sageduses, olles ühenduses Algallikaga. See oli imeline ja suur töö!! Ja sama teeme ka Tartus.
Kõik, kes me saame osa ühendusest Algallikaga, meil on vastutus. Me oleme ühenduses Suure Looja teadvusega ja me oleme seemned. Hoiame ühendust… ja kasvame! Olgem teadlikud Loojad. 
Just nii selle januse teadlikkusega on – kes saab joonuks ühest lonksust, kellele on vaja klaasitäit. Kellele on vaja ühte praktikat, kellele kolme, kellel kümmet… Me oleme erinevad, erinevate saatuste, teekondade, minevikupagasi ja mustritega. Ära pea ennast parimaks, kui sulle piisab tilgast, ära pea end läbikukkunuks, kui sulle ei piisa klaasist – võib-olla on veel vaja vaid üks tilk…? Ära anna alla!
 
Lõpetame selle hooaja Tartu Methodraie Üliteadvuse praktikad suure maratoniga ja kohtume ehk ka suvel. Kui kellelgi tuleb ikka hirmus häda, nälg ja valu peale, selline “Ma pean saama kohekohekohe Methodraie praktikat, muidu mina enam ei mängi!”, siis anna mulle teada, saame kokku ja teeme! 
Veel tahaks visata väikse unistuse õhku – sügisest alustaks ka Valgas, Viljandis, Rakveres või Haapsalus Methodraie praktikatega. Niiet kui kellelgi neis paigus on Methodraie Üliteadvuse praktikateks mõnusat pesa pakkuda, siis palun võtke ühendust – tiina.liimandi@gmail.com
 
Ja juba 30 aprillil, volbriööl,  on suur praktikamaraton Tartus. Rüütli 19-1
 
Päevased praktikad:
30. APRILL
12.00 – 13.30 Töö rollidega
14.00 – 15.30 Täielik puhastumine duaalsest kiskjaenergiast kõikidel tasanditel (keha, mõistus, vaim). Potenstisaali taastamine.
16.00 – 17.30 Täielik tervendus energeetilistes kristallides
Ühe praktika osalus 15.-
 
 
30 aprill. Õhtune praktikamaraton: 
kell 18.00 Töö rollidega energeetilistes kristallides
kell 19.00 Keha, vaimu ja mõistuse puhastus duaalsest energiast ja taastamine
kell 20.00 Täielik tervendus kristallides
Kolme praktika hind kokku 30.- 
Kes soovib, võib valida osalemise ühel (10.-)  või ka kahel praktikal (25.-),
aga sel juhul palun tulla väga täpselt täistunniks.
 
Ootan teiega kohtumist, kallid Tartu sõbrad. See saab vinge maraton olema, sest meil on nii tublid ja tugevad inimesed selles grupis juba registreerunud. Kasutame koostööd ja grupi jõudu ning loome koos rohkem teadlikkust! 
 
Sel volbriööl me lendame kõrgel, mu kallis Tartu praktikagrupp! 🙂