UNIVERSUMI MUUSIKA KÕLAB KÕIGES. 
Ka sinus.
Sinu hingamises, südamelöökides, vereringes, mõtetes, sõnades…
 

MILLISEID HELIHARKE OMA TÖÖS KASUTAME?

Vibratsioonidega tasakaalustamisel kasutame RASKEID ja KERGEID häälestusharke. 

Rasked häälestushargid  sobivad ideaalselt lihaste lõdvestamiseks, põletiku ja valu leevendamiseks. Nad asetatakse kehale ja nende tekitatud vibratsioon lõõgastab keha. Raske häälestushark puhastab laiema pinna, aidates kehast liikuma sinna seisma jäänud energia ja pinged. Vibratsioonid liiguvad läbi keha sisemaastiku, aidates eemaldada energeetilisi ummistusi, stressikoldeid, leevendada valu ja suurendada eluenergia voolu.  Hetkel on olemas spetsiaalselt neerudele ja maksale mõeldud helihargid, neile lisaks muidugi erinevad võimsad kogu keha/organeid tasakaalustavad vibratsioonid.

Kasutame vibratsioone, mis aitavad vabastada kehast pingete põhjuseid ja stressikoldeid ning võimaldavad tervemisprotsessil aktiveeruda rakutasandil.
 

Kerged häälestushargid on energiavälja puhastamiseks, korrastamiseks, tasakaalustamiseks. Energia saab puhastada minevikust ja tuua ta minevikust siia ja praegusse, et oleks rohkem jõudu siin loomiseks, saab koondada ja aktiveerida oma elujõu. Avaneb jaatamise püha tasand – kõik on nagu on -teadmine. Saad võimaluse kogeda müstilisi helisid ja vibratsioone ning vastavalt sinu valmisolekule ja soovile võib mõni toon meenutada/näidata sulle sinu kosmilist tasandit ja saad kogeda end tõelises vaimusuuruses. Võimalus kogeda üliteadvust, oma võimeid avavaid pühasid toone. 

Kasutame heliharke sageduses 32Hz kuni 4096Hz, mille tulemuseks on:
* lõdvestunud lihased, puhtam energiaväli,
* vähem alateadlikke hirme, vähem negatiivseid uskumusi ja mõtteid,
* energiasüsteemis lahustunud ummistuvad energiad, puhtam energiaväli
* toetus vaimsele ja füüsilisele tervisele, 
* sünkroniseeriv parema ja vasaku aju poolkera töö.
* vähem ärevust ja suurem mõtlemise selgus, tugevam intuitsioon ja sisemine jõud,
* suurem vaimne tasakaal, avades võimaluse intuitiivselt tunnetada, milline toit on kehale kasulik, milline mitte.
* tugevam maandus, rahunemine, stressi ja pinge leevendamine,
* noorendamine, parem mälu,
* suurenenud energiatase ja vastupidavus, peavalude vähenemine, 
* külmetushaiguste, gripi, südamehaiguste, allergiate vähenemine, 
* taastuv loomulik tasakaal Maa energiaga, mis on häiritud Wi-Fi, mobiiltelefonide ja EMF-signaalide tõttu,
* Jumalike tasanditega ühenduse saamine,
* tervenemine, noorenemine, kaalulangus, parem lihastoonus, siledam nahk

MIDA PEAKSID TEADMA, KUI TULED SEANSILE? 
Leia enda jaoks see mõnus olemise variant, et kõht poleks väga täis (just söönud) ega ka väga tühi. 

KAUA KESTAB? Seanss kestab tund aega. Aga vibratsioon teeb su kehas tööd veel päevi.

MIS TOIMUMA HAKKAB? Alustame alati helidega, mis on ettevalmistavad, rahustavad, avavad ukse lõdvestusele ja tervenemisele. Seanss on eriti tõhus just seetõttu, et viime seansi läbi kahekesi, korraga saab läbi töötatud nii su vasak, kui parem kehapool. Alustades lebad massaazhilaual kõhuli ja siis selili. Puhastatud ja tasakaalustatud saab seansiga ka su energiaväli, energiakihid. 

MIS SELJAS VÕIKS OLLA? Helid toimivad suurepäraselt läbi riiete. Et sul mugavam oleks, pane selga õhem pika varrukaga pluus või t-särk, jalga retuusid või õhemad mugavad püksid, dressid. Keha puudutavad ainult helihargid ja Lemuuria kristallid, kes keskenduvad su kehas kõikidele keha pingepõhjustele korraga ja on võimelised võtma ette ka kosmilised pingete algpõhjused, viies keha ja energia suuremasse harmooniaseisundisse.

MIDA MA PEALE SEANSSI TUNNEN? Klientidega vestlusest: 

 • Mul ei olnud koju minnes peas üldse mõtteid, õhtu oli rahulik ja vaikne, uni väga sügav ja pikk.
 • Läksin koju jala. Mu jalad käisid, aga ei puudutanud maad. Ma olin väga kerge ja suur. 
 • Ma läksin peale seanssi tööle, seal on väga pingeline, aga ma olin nii lõdvestunud, et mõistsin äkki – ma olin ise oma töö pingeliseks mõelnud.
 • Meil oli plaanis õhtul sünnipäevale minna, aga ma kerisin end diivanile, võtsin pleedi ümber ja nautisin rahu kogu kehas ja vaikust peas. See oli õige otsus!
 • Ma nagu esimest korda kuulasin oma keha. Kujutad ette… keha on kogu aeg minuga üritanud suhelda ja ma pole teda kuulanud. Mul oli oma tublist kallist kehast nii kahju. 
 • Ma pole ammu nii hästi maganud, panin 9 tundi jutti! Aitäh selle eest!
 • Pea oli tühi mitu päeva, mulle väga meeldis see vaikus peas ja kergus kehas. Meditatsioonid on pärast seda teise tasemega. Kerged ja kõrged. Pingutamist ei ole enam, on kergus. Selle tulemuse pärast tasus tulla! 
 • Ma pean võtma väga kangeid valuvaigisteid igal nädalavahetusel, et saaks nädala valuta elada. Ja ma unustasin need eelmisel pühapäeval võtmata, sest mul ei olnud kuskilt valus. 
 • Olin seansi ajal nii suur… Mõtlesin, et kas ma maha ei kuku, kuidas ma mahun veel siia teie  massaazhilauale? :)) Kui koju jalutasin, tundsin, et ma võin puude latvu sõrmedega puutuda. Ei tahtnud sel õhtul enam inimestega kontakti, lükkasin telefoni välja, mulle tundus et kui ma uuesti välise müra sisse luban, siis kaotan selle imelise heli ja vibratsiooni enda seest ära… Aga see kestis päevi! Ja nii kerge on olemas olla. 
 • Tere! Jagan lühidalt oma kogemust. Olen osalenud kahel seansil. Esimene kord oli eriti mõjuv-meeldivad vibratsioonid olid tunda kogu kehas – toimus sisemine lõdvestus. Probleemsed kohad said kergendust ja põlve valu polegi tagasi tulnud. Teine kord oli veel põhjalikum ja mõjusam. Kuna pinges kohti on nüüd vähem, siis on kergem ja selgem olla. Tunnen ennast terviklikumana ja rohkem tasakaalus! Jõudu, tervist ja õnnistust tegijatele!
 • Väga põnev kogemus. Energiad ei liigu mitte ainult seest välja, vaid ka väljast sisse. Vibratsioon liigub mu sisse ja ma täitun neist, tundsin esimest korda, et mu organid helisevad. Siin on vaja olla väga lõdvestunud, avatud ja vastuvõtlik. Kindlasti ei ole tark mõelda samal ajal, et mida õhtuks süüa teha vms, vaid pigem tunda ja tunnetada iseennast, seda mis sees toimub, kuidas helisen.
 • Kui kaelale panite helihargi, liikus vibratsioon läbi hammaste, läbi lõualuu, läbi silmade, läbi pea välja. Lõi justkui kaane pealt ära. Mind täitis soe valgus. Olin väga raske ja kuum, massaazhilaua küljes nagu kinni… Kas teil on soojendusega massaazhilaud? 
 • Kerge oli pärast seanssi. Ise olin kerge, astumine oli kerge, elu oli kerge. Justkui oleksin seljakoti teie juurde maha jätnud. 
 • Mees iga kord imestab, kui teie juurest tulen: “Kus sa käid, et sa nii hea välja näed?!”

*

KUI TIHTI? Tervendavate vibratsioonide puhul on môistlik vôtta ravikuuriks nt 2 korda nädalas, ja nädala või kahe pärast korrata või siis iga nädal korra nt kuu aja jooksul. Tunneta ennast, tunneta oma keha ja energiat, lähtu alati endast. Inimesed on erinevad.

Seansi hind on 50€ 

*

Head inimesed, me ei tee imesid.

Meie tööks on luua vibratsioone, mis aitavad teie kehal imesid korda saata. 

 

PALUN AIDAKE JA TOETAGE OMA KALLIST KEHA PROTSESSILE JÄRGNEVATEL PÄEVADEL

1. JOOGE PUHAST MINERAALIDEGA RIKASTATUD VETT.  LISA VETTE KA ROOSA SOOL.

2. TEADLIKULT LÕDVESTUGE ROHKEM. VÄLTIGE MÜRA (WIFI, OSTUKESKUS JNE).

3. TEADLIKULT SULGEGE MÕTTED JA NAUTIGE (HARJUTAGE) MÕTTEVAIKUST PEAS.

4. KUULAKE OMA KEHA. ARMASTAGE OMA KEHA.

 

 

Helidega tasakaalustamine ei sobi, kui
*  oled beebiootel
*  sul on südamestimulaator või absoluutne arütmia

 

Helidega tasakaalustavad Tiina Liimandi ja Ülle Lossmann

Aja broneerimiseks kirjuta: tiina.liimandi@gmail.com / tel: 5137207

OLED SÜDAMEST OODATUD!

***

Loe rohkem heliteraapia kohta:

Universum koosneb vibratsioonidest. Kõigel, mis eksisteerib, on oma helisagedus ehk vibratsioon. Meie kehad on rütmilised, vibreerivad ja harmoonilised – imelised muusikariistad.  Kui  kehas on seisma jäänud energiaid ja pingeid, siis on keha nö häälest ära, keha vibratsioon on kaotanud oma häälestuse ega ole enam harmooniline, võivad tekkida haigused. 
Kuna keha koosneb veest – ja vesi juhib heli – siis häälestuskahvli vibratsiooni helid liiguvad läbi keha, eemaldades energeetilisi blokeeringuid, leevendades valu, puhastades ja tõstes energiat. Helidega tasakaalustamine annab läbi vastavate sageduste vibratsioonina füüsilisele kehale, energiaväljale ja vaimuteadvusele märku, et nad töötaksid tervenemisel koos. Sellisel koostööl on uskumatu mõju keha loomuliku korra taastamisel nii füüsilisel kui ka energeetilisel tasandil.

Inglise osteopaat nimega Sir Peter Guy Manners on väidetavalt selle heliteraapia isa, millest arenes helihargi teraapia. 1960 aastatel keskendus Manners oma töös helisagedustele erinevate haiguste raviks ja mõistis, et heliteraapia stimuleerib inimkeha võimet ennast tervendada.

Manners kasutas orkestri analoogiat, et kirjeldada, kuidas stress mõjutab keha:

Kujutage ette laval mängivat suurt orkestrit. Tugev tuuleiil puhub ära esimese ja teise viiuli noodid. See stress põhjustab kohe orkestri keelpilliosa võitlust kogu orkestri harmoonia eest. Vibratsiooniteraapia asetab laialipuhutud noodid tagasi ega lase harmooniapuudusel kanduda orkestri teistesse osadesse, hakates tasakaalustama üldist harmooniat.

Nii tõmbab stress kehas teatud rakud ühisest harmooniast välja ja kui stressiga ei tegeleta, püsib kehas disharmoonia – kogu orkester on peagi häälest ära. Keha hakkab järjest enam kogema mitmesuguseid stressisignaale, sealhulgas ärevust, jõuetust, unetust, allergiaid, toidutundlikkust või füüsilist ja emotsionaalset valu.

Inimese füüsiline keha ja kõik peenkehad on korrapäraselt vibreerivad allikad, millel on oma sagedus. Alates rakutasandist läbi kõigi auravälja kihtide, on kõik laineliikumise eritingimustes, seega on inimese tervis otseselt seotud sellega, mil määral füüsiline keha või energia vibreerib oma optimaalsel kiirusel. See võib ulatuda sügavast loidusest kuni liigse stimulatsioonini – mõlemal juhul on energia tasakaalust väljas.

Seega on vibratsiooni ja helide tervendamise eesmärk viia see, mis on tasakaalust väljas, optimaalsele kiirusele või vähemalt selle poole liikuma.

Üks selle valdkonna juhtfiguure Don Campbell on öelnud:” Peame meeles pidama, et ükski heliteraapia vorm ei tööta kõigi jaoks.” Sest – kõik ORKESTRID on erinevad. Kõikidel orkestritel ehk inimkehadel on erinevad molekulid, rakkude ja elundite vibratsioon, erinevad eelmiste elude pagasid, erinevad kogemused, erinev maailmavaade, erinevad eesmärgid, peale kõige muu veel erinevad energiasagedused, teadlikkus, rääkimata toidust, joogist, harjumustest,  ja igas kehas on täiesti erinev Mendelejevi tabel. Iga inimene on täiesti individuaalse vibratsiooniga imeline ORKESTER.

*

Katkendid Dr Riina Raudsiku raamatust “HELIDE TERVENDAV JÕUD”

 

…”Vibroakustilise teraapia nüüdisaegse meetodi avastaja on Norra muusikaterapeut ja eripedagoog  Olav Skille, kes oma töös tegeles raskete füüsiliste ja vaimsete puuetega lastega, peamiselt nendega, kes polnud võimelised ise musitseerima. Töö käigus märkas Skille, et kõlarite asetamine lapsele lähemale lõõgastas teda rohkem ja kontakt lapsega muutus paremaks. Oma teadmistest ja kogemustest lähtudes hakkas ta sihipäraselt kasutama madalsageduslikke helisid keha mõjutamiseks ja mahedat tantsumuusikat vaimu ravis, nimetades seda vibroakustiliseks teraapiaks. 
 
Vaimseid pingeid füüsiliste haiguste  väljakujunemises ei osatud seostada.  
Sõnal ENERGIA oli mingi müstiline tähendus,
mida patsiendid tõsiselt võtta ei suutnud,
ka mitte arstid.
 
 
 KUI KUSKIL KEHAS ON PROBLEEM, ON PROBLEEM KOGU KEHAS.
 
 
Lihtsaim moodus mõista vibroakustilise ravi mõju kehalistele häiretele, on erinevate haigusjuhtumite lühikirjelduste abil. Vaatleme järgmisi juhtumeid:
* tikk (Silmade või näolihaste  tahtmatu tõmblus. Tekib 1 või 2 aastase pideva pingeperioodi järel. Allub ravile. Aja jooksul võib ise kaduda. Üle 160 lapse on abi saanud 10-14 päevaga.)
* kogelemine (Kogelemine tekib tavaliselt ülekoormatud psüühikaga lastel. Hirmukeskuse stimuleerimisel reageerib kõnekeskus.)
* pingepeavalud
* unehäired
* ärevus- ja paanikahäired
* öine voodi märgamine
* üldine pinges olek, lihaste ja liigesepiirkondade valud
 
On leitud, et laste tundlikkus traumeerivate olukordade suhtes on suurim vanuses 15. elukuust- 4.eluaastani, 6-10 eluaastani või noorukieas. 
Koolilaste läbivaatusel on hakanud silma suur hulk rühihäiretega lapsi, hilisemas elus osutuvad rühihäired seljavalude üheks põhjuseks. Paraku on praegu arvuti, mis tekitab rühihäireid, sportimisest popim. 
Laste seljalihased on tugevalt pinges, eriti õlavöötme ja kaela piirkonnas, liiga sageli kurdetakse peavalusid. Suurt rolli mängib ka krooniline veepuudus ja liiga sage magustatud jookide tarbimine. Tütarlaste põhiline probleem on kehakaal, seda ka siis, kui see on tegelikult normis (rahulolematus iseendaga).
Noorukite seas tundub ikka vähem ja vähem olevat neid, kes päeva jooksul vaikust oskavad hinnata. Kool oma taustasuminaga väsitab psüühikat niigi, õppeprogrammid on rasked. Popp on iga  vaba hetk kõrvaklappidest muusikat kuulata. On lapsi, kes magavad taustamuusika foonil.
Lastele ei hakata kergekäeliselt andma antidepressante, mistõttu püütakse leida loomulikke raviviise. Oleme alates1991aastast pakkunud niisugustel juhtudel vibroakustilist teraapiat ja mitte ühekordse kuurina (10-12 korda), vaid regulaarse vahega 1-2 korda kahe kuu jooksul.
 
 
LOODUS OSKAB END TERVENDADA,
AGA INIMENE RAVIMITEGA SÜMPTOMEID VARJATA.
 
 
Keerulise seisundi organismis võib esile kutsuda nt üks sõna, pilk või puudutus. Kestvad psüühilised koormused (ka positiivsed) põhjustavad organismis suuri pingeid. Psüühiline ülepinge viib alati vaevusteni füüsilises kehas, mis omakorda hakkab psüühikat veel rohkem kurnama.
 
Tervis ei ole iseenesestmõistetav seisund. Tervis on teekond tasakaalu nimel, kus elustiil on määrav.
Raamatus püüdsime rõhutada, et kehaenergia kahanemisel stressi või psühhosomaatilise häire puhul on alati tähtis ka inimese enese aktiivsus, et ta koos raviprotseduuriga korrastaks ise oma keha energeetikat.
 
Lõppude lõpuks saavad kõik muutused alguse meie suhtumisest iseendasse, sest arst tervist ei anna.
* ALUSTAGE ÕIGEST JA PUHTAST VEEST.
* TEHKE KORDA TOITUMINE.
* ALUSTAGE TASAPISI LIIKUMISE JA VAIKUSE NAUTIMISEGA.
* PÜÜDKE OMA PINGETE PÕHJUSTEST ARU SAADA JA NEIST VABANEDA”
 
Dr. Riina Raudsik

*

 

 

Helidega tasakaalustavad Tiina Liimandi ja Ülle Lossmann

Aja broneerimiseks kirjuta: tiina.liimandi@gmail.com

OLED SÜDAMEST OODATUD!