Jumal on olemas! Ja ta elab juhtumisi Brüsselis…
Kuuldused jumala enneaegsest surmast on tugevasti liialdatud. Tuleb välja, et kõigevägevam elutseb ühes näruses Brüsseli korteris. Tegu pole piiblilugudest tuttava valge habeme ja voogavas rüüs väärika džentelmeniga, vaid hommikumantlis ja dressides molutava loodri ja kaabakaga, kelle lemmikajaviiteks on inimeste elu tuksi keerata. Ta on maailma halvim abikaasa ja isa. Totaalne jobu.
Jumala poega teame üsna hästi, kuid tal on ka tütar ja ühel päeval häkibki isa kapriisidest väsinud plika papsi arvutisse ning saadab kõikidele inimestele SMSiga nende surmakuupäevad… mis pöörab kogu maailma pea peale…

***

TÄIEGA SUPERHEA FILM! Soovitan kogu südamest! Kui sina oleksid Jumal arvutiekraani taga… või Jumalanna, nagu filmis selgub, siis mida sa looksid, mida kustutad maailmast? Või mida sa teeksid, kui saaksid sms, mis teatab sulle su surmakuupäeva ja ekraanil jookseb arvudejada, palju veel elada on? Mida sa muudaksid?

Täiesti eluterve musta huumoriga tikitud superhea prantsuse film kõikide eesti dramaatiliste emade ja poiste pisarakiskujate vahele. Kes teab filmi “Roheline ilus”, siis midagi sinnakanti, aga 100 korda ägedam, suurem, julgem ja ajusid raputavam. Vanu mustreid lõhkuv, avardav, üllatav ja väga naljakas. Kuigi film on alla 12 keelatud, võtke oma teismelised seda vaatama ja küsige nende arvamust. Film näitab palju just laste vaatenurki elule. Soovitan soojalt – minge vaatama, te ei kahetse. Te leiate palju vastuseid, aga veel rohkem esitate peale filmi vaatamist endale küsimusi!

 

Treiler ka-