LAHKUMINEK

Jelena Jasevitš

 

 

Ta on alatiseks läinud…

Mõni soovitab, et nuta. Keegi ütleb – unusta ta ära. Keegi pakub veini juua. Aga kui pisaraid enam ei tule, vein ei aita ja unustada ei õnnestu, siis proovi iidset loitsu-rituaali.

Võta üks lõngakera ja rebi sealt üks jupp lõnga, umbes nii pikk, et kokkupanduna mahuks peopessa. Aseta lauale alustass ja lõika selle kohal lõng väikesteks tükkideks ja siis süüta need põlema. Kui lõng on tuhaks põlenud, siis tõsta parem käsi taldriku juurde ja hoia seda otse tuha kohal ja lausu loits:

“Mis kuum oli, see jahtugu! Mida armastasin, olgu mittearmas! Mida leinasin – selle unustan praegusest hetkest. Nii nagu ma seda tuhka endaga koju kaasa ei vii, nii ka jumalateenrit …… (selle inimese nimi, keda pead unustama) ma ei vaja! Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen!”

Tuhk raputa aknast välja. Rituaali tuleb teha kahaneva kuu ajal. Täna veel jõuaks või siis jäta juba järgmise vana kuu ajaks. Seda rituaali ei tehta, kui on lihtsalt mingi tüli oma abikaasa või armastatuga. See sobib ainult juhul, kui lahkuminek on pöördumatu. Ärge kannatage ja õnne teile!

Jelena Jasevitš

/Aitäh tõlke eest, Aiga Teinemaa!/

 

 

****

 

KAOS

Julia Vang

 

Kõik püüavad oma elus midagi korrastada, alustades suhetest ja lõpetades toa, auto, reisidega, isegi surmaga. Aga probleem on selles, et niipea, kui tundub, et justkui kuskilt midagi stabiliseerub, siis teisest kohast hakkab juba krohvi pudenema. Mitte, et ma ütleks, et peaksime prügi alla mattuma ega peaks korralikult elama. 

Kuid ma arvan, et tuleb tunnistada, et kaos – see ongi osakeste algupärane seisukord, kõigi asjade puhul, seetõttu võidelda sellega on naeruväärne. Palju etem oleks sõbruneda. 
Näiteks soovides saada oma unistuste töökohta ja olla sobiv, kuigi tegelikult seal lihtsalt makstakse hästi ja teil on vaja pulmadeks raha, siis ostate sõbra soovitusel superkalli ülikonna.
Kokkuvõttes võib aset leida kaootiline sündmuste ahel. Teid ei võeta tööle, tšeki kaotasite ära, kuid ülikond pistis nahka pool teie eelarvest, ülikonnaga pole midagi peale hakata, korteri eest maksta pole millegiga, tüdruk jätab teid maha – ehk lühidalt püüdes midagi paremaks muuta muutsite kõik hoopis hullemaks. 
 
Kuid kujutage endale ette teistsugust varianti. Te ei läinud töövestlusele, ei kuulanud sõbra nõu rahahunniku lootuses, teile meenusid äkki õpingud kunstikoolis, astusite kunstipoodi sisse, hakkasite maalima, teie teosed said äkitselt metsiku nõudluse osaliseks ja teie teenistusest ei jätkunud mitte ainult pulmadeks kuskil Veneetsias, vaid ka maja jaoks Toscanas. Või näiteks hakkasite muusikat kirjutama. Või leiutasite uue tehnoloogia, avastasite endas varjatud kokaande, kirjaniku, psühholoogi või programmeerija… Pole tähtis, mida tegite, kuid sealjuures on oluline – kõik on antud hetke või teisiti öeldes kõigekõrgema kaose mõju all, mis tegelikult ei eksi mitte kunagi.
Mõistatus peitub alati pealtnäha ebaloogilistes sündumustes ja märkides, tuleb lihtsalt osata märgata. Aga selleks, et märgata ei ole vaja püüelda ülearu, toppida kõike riiulitesse, sulgeda raamidesse, etteantud vormide ja värvi järgi. 
 
 
 
 
***
 
 
 

MIDA EI TASU VÕÕRASTEGA ARUTADA?

 

Jelena Jasevitš

 

 
Inimene on kollektiivne olend, me ei saa olla ilma vestluste ja arutlemiseta. Kuid on mõned teemad, mis on tabuteemad, mida ei ole mõtet arutada oma kolleegide, sõprade või tuttavatega. Isegi mitte alati oma lähimate sugulastega. 
 
1.Haigused. Esiteks haiguse üksikasjalikust kirjeldusest me kohe kindlasti tervemaks ei saa. Teiseks, meenutage, kui pingsalt püüdlikult me teeme näo, et tunneme kaasa ja saame aru, kui mõni võõras inimene räägib meile oma haiguse delikaatseid detaile…Ärgem käitugem nii. Loomulikult vahel võib ja tulebi öelda, kui meil pea valutab. Kuid ilma tüütute detailideta, nagu, kuidas see ikka “tulistab” või “pillub sädemeid”. Muuseas paljud arvavad ka, et oma mehele tuleks jutustada  kõikidest oma hädadest viimse detailini. EI OLE VAJA.
 
2.Kõrgendatud nõudmised iseendale, religioon ja askeetlus. Paastu järgimine – see ei ole põhjus uhkustamiseks vaid hinge puhastuse viis. Ärkamine kell 4 varahommikul palvetamiseks- teie enda isiklik sügav sisemine saavutus. Kui sellest hakata jutustama, siis askeetluse mõte kaob. Oma religioossed  veendumused võib võtta hästi lühidalt kokku ja sellest piisab. Ei tohi neid ülistada ja kuulutada oma tõdesid teise usuga inimeste seas.
 
3.Heategevus. MITTE KUNAGI ärge kiidelge oma heategude ja annetustega. Kui mõelda järele ja olla 100%-lt aus, siis ükskõik millises meie heateos on egoismi rohkem kui altruismi. Me teeme head, mis tuleb meile endilegi kasuks – seetõttu on parem demonstratsioonidest hoiduda. 
 
4.Raha. Ärge ärritage vähemkindlustatud inimesi oma palgaga. Võtke kõrget sissetulekut kui karmat – muuseas väga tihti on suured rahasummad sugugi mitte meie praeguste teenete eest.  Ning MITTE KUNAGI ärge avalikult väljendage kadedust võõra raha suhtes – esiteks, sealjuures me näeme välja vastikud ja madalad ja teiseks me sulgeme sellega oma rahaallikad. Ärge nimetage end vaeseks ja rahatuks – paljud meist ei oska ettegi kujutada, milline on tegelik vaesus.
 
5.Intiimsed küsimused. Lahendage neid oma mehega aga mitte sõbranna või kolleegidega. Ammu on märgatud, et kaebused mehe aadressil ALATI mõjuvad peresuhetele halvasti. Kuna see on reeturlus ja see tuleb bumerangina tagasi. Mitte asjata ei keela emad, andes oma tütred mehele, tema peale kaevata. 
 
6. Rohud. Hoiduge andmast ravi soovitusi, kui te just arst ei ole. See, mis aitas teid, ei pruugi teist aidata vaid kahjustada. 
 
Pole sugugi lihtne kõiki neid soovitusi järgida! Kuid kõik ülalmainitud teemad on meie igapäevastes vestlustes kõige enam levinumad. 
Aga äkki oleks aeg end ümber häälestada? Sest väljendades oma mõtteid- me juba loome programmi. Kas mäletate lugu inglist, kes kirjutas üles kõik kaebused ja imestas, et miks küll inimene palub endale iga päev madalat palka ja halba naist? Edu teile!
Lood nopitud autorite Fb lehtedelt, eesti keelde tõlkis ja tõlgib Aiga. Aitäh sulle, Aiga!
 
 
 
***
 
 
RAHAKAPP
 
 Tehke kapis ruumi rahale!!!

 

Kasutage võtet  „rahakapp“ enne suuremaid ostusid, remonti, reisimist – siis, kui te hakkate kartma, et raha vajalikeks väljaminekuteks ei jätku.

  • Niisiis: mõttes (MÕTTES!) tehke kapis ruumi. Võtame kapist kõik asjad välja ja nüüd hakkame aeglaselt ja kindlalt asetama riiulitele üksteise kõrvale kujutletavaid rahapakke. Täidame tihedalt kõik riiulid….
  • Oluline nüanss – ärge kiirustage. Mida aeglasemalt ja hoolikamalt raha riiulitele asetate (sättides korralikult rivvi) seda efektiivsemalt see tehnika töötab.
  • Ärge kalduge kõrvale, minge kogu täiega protsessiga kaasa ja nautige seda. Kujutage endale üksikasjalikult ette rahapakkide värvust ja krabisemist. Uurige hoolikalt oma riiuleid ja täitke allesjäänud tühimikud.
  • Istuge rahulikult sinna lähedale. Te olete rahulik ja rahulolev – sest teil on ju terve kapp raha täis ja teil jätkub nüüd kõige jaoks. Kapp on raha täis ja teie olete täidetud kindluse ja rahuga.
  • Mõttes võtke kapist välja nii palju, kui teil on vaja tänaseks päevaks. Vabaks jäänud koht täitke kohe uute pakkidega. Kujutage ette, et te maksate ära kõigi oma vajaduste eest ja ärge enam kartke, et raha ei jätku.

Esimestel kordadel  on seda tehnikat parem sooritada hästi aeglaselt ja just nimelt kapi ees. Hiljem vilumuse tekkides võib seda teha kiiresti, visualiseerides ja suvalises kohas. Mõnedel piisab paarist minutist, et saavutada soovitud tulemus.

Raha võib saabuda igal viisil: vana võlg makstakse tagasi, eraldatakse preemiat, pakutakse tasuvat lisatööd – Kõiksusel on palju võimalusi.

Raha kappi ja palju edu!

 

 

***

 

 

Eluarmastus… Aga kui see ei olegi saatusest määratud?

 

Pole ilmas olemas inimest, kes ei unistaks ilusast, ustavast ja igavesest armastusest oma Ainsamaga.

Inimesed elavad armastuse lootuses. Isegi, kui väidavad, et see ei paku neile huvi. Aga miks te siis ostsite eile uue silmatorkava juukseklambri? Miks peale väsitavat tööpäeva, mitte kedagi näha tahtes, ikkagi otsustasite minna õhtusele olengule lärmakas seltskonnas?

Armastuse ootuses.

Äkki see särav klamber pimestab Tema silmi? Äkki keset lõbusat seltskonda on Tema?

Käsi südamele ja tunnistage üles: olete alati tundnud end üksikuna, kuid olite kindel, et teid see ei puuduta…?

Aga nüüd kujutage hetkeks ette, et seda Ainsamat lihtsalt ei eksisteerigi siin ilmas!

Ning saatuslikku kohtumist ei toimu ja tuleb välja, et teile on määratud elu üksinduses. Jah, see on kurb ja valus, kuid KAS IKKA NII HIRMUS?

Aga kui polegi üldse mingit saatust?

Kuidas te vaataksite oma elu, teades täpselt, et elada tuleb ILMA ELUARMASTUSETA? Elada ilma kiindumuseta ja teise inimese tujudest – emotsioonidest sõltumata. Ilma, et peaks arvestamata tema finantsseisu, mis tihti üldse olematu. Ilma vajaduseta sättida tema järgi oma töö- ja puhkusegraafikuid? Kurat võtaks, vabadus armastusest – ka see on VABADUS!

Te ei pea otsima armastust – te võite täitsa vabalt üles otsida iseennast! Võite tegeleda õpingute või karjääriga, õppida juurde veel ühe võõrkeele või hakata võrkpalli mängima. Reisida, ilma, et peaks arvestama teise poole soovide või finantsidega. Vabadus armastusest lubab teil avada iseenda jaoks midagi olulist – seda, mis suhete puhul aetakse kaugele sisemusse peitu, lämmatatakse ja lõppude lõpuks kaob sootuks. Sest armastus – see on väga peen manipulatsioon, tõstes esikohale alati armastatud objekti, tema soovid, probleemid, edu ja ebaedu.

 

Kõige tähtsam inimene teie elus – see olete teie.

 

Tuleb välja, et kui me üleüldse ei oota armastust, siis me võime ära oodata…iseenda! Sellesama sügava ja huvitava isiksuse: iseseisva ja risustamata võõrastest reeglitest ja harjumustest.  Üsna tõenäoliselt leiame selles isiksuses selle, mida nii järjepidevalt otsisime teistes.

Äkitselt saab selgeks, et olete leidnud inimese, keda otsisite! Iseenda! Ja siis äkki kaob vajadus, et keegi tuleks ja muudaks teie elu. Te ise olete selle juba muutnud – ise saavutasite võidu, ise saite üle kaotusest. Sellist inimest ei saa mitte armastada – siis armastage ometi iseend! Tooge oma ellu kõik see, mida tahtsite kinkida teisele: hoolitsuse, uhkuse, tähelepanu ja hellitused.

Selline inimene kiirgab hämmastavat rahu ja kindlust. Ta teab, et ei ole vajadust seada eesmärgiks ükskõik keda, kellega läbida eluteed. Energia, mis on suunatud iseendale, saadab korda imesid – see tõstab pinnale kogu potentsiaali. Tihtipeale on sellised inimesed suutelised muutma mitte ainult ennast vaid ka ümbritsevat.

 Lõpetades punnitamise Ainsama leidmisel – mõistate, et olete juba ammu saanud ise selleks Ainsamaks. Võib olla isegi selleks, keda juba ammu otsitakse…

Soovin teile edu!

 

 

***

 

 

MARILYN KERRO

Kirjutame!

 

Kuna Teid kõiki, kes minu abi ootavad on palju ning teie kõigini ma ei jõua, siis proovin anda endast nii palju, et läbi enda kogemuste aitan ja õpetan, kuidas saate ise end aidata!

Olen juba noores tüdrukueas armastanud oma mõtteid paberile panna. Minu jaoks on see alati olnud lihtne viis lahendada ise sel moel oma sisemisi konflikte, väljendada emotsioone, nii häid, kui halbu.
Kas on tuttav tunne, et vahest hoiame palju endasse, suutmata end õigesti väjendada kellelegi…suutmata leida hetkel õigeid sõnu…vahel jälle ei tahagi seda, sest vahel on hea olla oma mõtetega endamisi.
Saage tuttavaks minu igapäevase tegevusega. Kirjutamine! Mul on mitu sellist märkmikku, kuhu panen oma mõtted, soovid, emotsioonid ja ka õpetused kirja… viimased sisalduvad just selles unikaalses märkmikus, mis jääb perekonnapärandisse.
Miks kirjutamine on hea? Sest sa võid kõigest kirjutada, tundmata piinlikust, see on rahustav, sa keskendud…kirjutamisel on nii palju häid omadusi. Teate miks kirjutamine aitab? Kirjutamisega sa lased endast välja kõik sinna kogunenud ja kinni jäänud erinevad emotsioonid, eelkõige negatiivsed. Me kogeme igapäevaselt meeletult, samasvõrdselt ka kogume! Hing ei kannata raskusi, hing tahab olla vaba..muredest ja rõhumistunnetest…Jah, hing tahab kogeda, kuid mitte negatiivset energiat aastaid kinni endas hoida. Siit ka tulevad väga paljud haigused, mis saavad meile ligi pelgalt seetõttu, et meis on palju allasurutud viha, mida endas kaua kinni hoida ei tohiks, kui üldse. Aga inimesele meeldib miskipärast vaikselt kannatada ja endas hoida kõike. Vale, vale, vale!
Minu sõnum Teile…hakake kirjutama. Kirjutage kõigest mis vaevab hinge, mis teile rõõmu teeb, millest tahate vabaneda, mida te oma ellu veel tahate jne. Elu ei ole keeruline, millegipärast seda mõeldakse ja elatakse keeruliseks. Laske läbi voolata uuel energial, uutel võimalustel! Vabane negatiivsest enda sees! Ela tänases! Armasta! Usalda end!

 

Kerget sulge teile sõbrad!
Teie Marilyn

/Facebookist/

 

***

 

KAITSEKIVID, MINERAALID…

 Marilyn Kerro

 

Minu poole on pöördutud erinevates küsimustes, kuid kõige enam huvitab inimesi, kuidas kaitsta end negatiivse energia eest ning kuidas vabaneda hirmudest (hirm üksiolemise ees, tunne, et sind ei armastata või negatiivsed mõtted iseenda suhtes). Esmalt peaksin selgitama, et me kõik oleme energia ning oleme tulnud siia maailma füüsilise kogemuse saamiseks.

See kuidas me elame, sõltub meist endist.

Üks peamisi põhjusi, miks ma olen mineraalidega töötanud mitmeid aastaid on, et nad annavad võimaluse muuta mõtteviisi ja emotsionaalset olemust. Igal mineraalil on kindel kogus ravi-, kaitse- ja puhastamise omadusi.

Annan teile järgnevalt täpsema ülevaate kolmest kivist, mida ma isiklikult kasutan kaitse ja emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks:

Tšaroiit: see kivi aitab ületada hirmu ja negatiivsust. Ta aitab meil ära tunda ja süüvida alateadlikult tekkinud hirmude ning sügavalt juurdunud enese poolt loodud negatiivsuse põhjustesse. Aitab aru saada, milline hirm on tõeline ja mida me oma peas ette kujutame. Tema puhastav energia lubab meil näha iseennast ja teisi läbi tingimusteta armastuse ja heakskiidu.

Must turmaliin: on kaitsekivi, mis viib negatiivse energia, ärevuse, viha või väärtusetuse tunded kehast välja. Ta aitab jagu saada mõnuainete kuritarvitamisest, vabastab enesetapu mõtetest ning kalduvusest iseendale vigastusi tekitada. Ta puhastab aurat ja kaitseb needuste ja ära sõnumiste eest.

Granaat: on kaitsekivi, mis on kõige rohkem tuntud kurjuse kaitsjana, reisil olles, surub alla õudusunenäod ja ravib haavu. Teda on kasutatud halva karma vabastamiseks, mida võib lugeda kui kaitse vormi siin elus. Emotsionaalselt suurendab granaat pühendumust, ausust, lootust ja usku. See on positiivsete mõtete kivi, mis peletab ja leevendab depressiooni.


Mina ei vali kunagi kive sünnikuupäeva järgi. Kivide valik peaks toimuma intuitiivselt – sa pead ise tundma, et kas sa tunned ennast sellega kiviga hästi või mitte. Su keha annab sulle märku, kas see sobib sulle või mitte.
Ära unusta mineraale puhastada kord kuus (mina eelistan täiskuu aega). Kuna kivid korjavad kõik negatiivsuse enda sisse, siis on tähtis nende eest korralikult hoolt kanda.

 

Armastusega
Marilyn

 

***

 

TÄISKUU RITUAAL ÕUNTEGA

Jelena Jasevitš

 
Ostke täna kolm punast õuna ja valmistage ette kaevuvett (võib osta pudeliga allikavett). Õhtul, enne loojangut, asetage need aknale, kuhu kuu paistab – las lebavad seal öö läbi. Homme hommikul tõuske varem ja võtke õunad kätte ja lugege KOLM korda: 
 
“Nii nagu kuu juhib vett, valitseb tõuse ja mõõne, nagu mõjutab inimese emotsioone, las ta pöörab samamoodi minu elu, las Kuu keerab minu elu nii, nagu mulle on seda vaja. Ja ärgu lõhkugu minu sõnu ei vaenlane ega nõid, ei metsloom ega koduloom. Saagu nii!”
 
 
Pange õunad kaevuvette kausis ja peske neid ja lausuge neid sõnu nüüd ÜKS kord. 
 
Üks õun tuleb ära süüa, öeldes:
“Söön õuna, süües ära – muudan elu enda sees. Aga muutes ennast – kogu oma elu muudan. “
 
Teine õun tuleb anda naabrile, kolleegile, tuttavale või sõbrale. Andes öelge omaette:
Jagan head, head ei varja. Räägin elu enda ümber heaks!”
Kolmas õun tuleb õhtu poole maasse kaevata, öeldes:
Mis mullast võetud peab mullaks saama. Las olla minu poolel emake-maa, aita mind, emake maa.”
 

 

Rituaal on mõeldud neile, kes ei ole oma eluga rahul ja arvavad, et suudavad suuremat edu saavutada. Neile, kellel jääb vajaka vaid pisut õnne ja vedamist.

 

Edu teile!

 

***
 
 
ÄRGE TAKISTAGE POSITIIVSEID MUUTUSI
 
Jelena Jasevitš
 

Me unistame ja räägime muutustest, ootame neid kogu südamest, pingutame täiest jõust, et need saabuksid aga samas …… takistame nende tulemist! Selleks, et muudatused saabuksid – peame kõigepealt ise muutuma. Kasvõi natukenegi, sammukese võrragi.

1.Küllalt üritamisest olla kellegi moodi! Rumal on kopeerida teisi, kui on võimalik arendada enda individuaalsust. Keegi näeb noorem välja? Aga teie olete targem! Keegi elab rikkamalt? Aga teie – lõbusamalt!  

2.Küllalt arvamisest, et õnnelik võib olla ainult kellegagi koos olles! See on eksiarvamus. Kui üksi olles olete õnnetu ja tühi, siis kuidas saate teist inimest õnnelikuks teha?

3.Küllalt enda piiramisest! Panustades armastusse ja suhetesse liiga palju ja ennastunustavalt, muutute näotuks ja ähmaseks oma armastuse varjuks. Sellised inimesed tüütavad ruttu ära. Teie vajadused on samuti väga väärtuslikud! Andke seda oma partnerile mõista.

4.Küllalt enesepiitsutamisest oma vigade ja eksimuste eest! Kas need on teie elu ära lõhkunud? Aga võib-olla just vastupidi – teile on avanenud uued väljavaated ja teadmised? Kustkohast võime teada, et mis oleks siis, kui oleks….? Äkki oleks veel hullem? Elu traagilisus on suuresti liialdus. See on lihtsalt kogemus.  

5. Küllalt juba solvumiste keerutamisest mõtetes!  Sellega teeme pöördumatut kahju oma tervisele.  Ärge lubage solvumistel ja solvangutel segada oma õnne, mis on väärtuslikum. Otsige abi spetsialistidelt, töötage tehnikate ja rituaalidega, kuid ärge andke solvumistel mingit võimalust juhtida oma elu. 

6. Küllalt süüdistamisest oma hädades teisi inimesi! Valitsus on peaaegu alati halb. Ülemus pea alati kuri. Vanemad peaaegu alati liiga vaesed. Siiski see ei takista paljusid inimesi olemast õnnelik ja saavutamast paljutki.   

7. Küllalt enesepettusest! Pole vaja oma puuduste eest peitu pugeda, vaid võtta need omaks. Just sel moel tekib jõud neid parandada. Saage endaga tuttavaks: kirjutage enda isikuomadused kahte tulpa. Kas sai mitte just kõige parem pilt? No ja mis siis? See olete teie – unikaalne ja kordumatu Kõiksuse looming.

8. Küllalt tänamatusest Maailma vastu! Tänulikkus Maailma ja Elu vastu ei saa sõltuda teie asjaoludest. Asjad võivad minna väga hästi või kehvemaks. Öelge aitäh kõige eest. Meenutage õppetunde ja saatuse kingitusi ning tänage taaskord.    

Kui teha iga punkti juures kasvõi väike sammuke – saab avaneda tee positiivsetele muutustele.

Edu teile!  

 

***

 
MARILYN KERRO

Homme taas kuu loomine! (10.12.2015)

 

Kirjutan Teile müstika sõbrad, kuidas homme tegutseda, et luua soodsad tingimused aasta lõpuks!

Homme siis taas kuu loomine, nii nagu eelnevatel kuudel. Jagan teile õpetust, mida ka ise kasutan ning siiani edukalt!
Alustuseks tee oma peas korrektuurid, ning vabane muserdavatest mõtetes ning kõiges, millest soovid vabanedat! Ole positiivne ning ava mõneks minutiks toas aknad, et tekitada tuuletõmme! Lase halb energia kodust välja! Aknaid sulgedes vii mõttes edasi info, et täidetud on kodu uue ja hea energiaga!
Varu koju omale küünlaid, et puhastada kodu energiat tulega. Sobib põletada musti ja valgeid küünlaid. Soovitan musta küünlaga või käia kodus läbi kõik nurgad. Seejärel põleta viirukeid kodus. Homseks on sobiv salvei või lavendel. Puhastava toimega! Igapäevaselt on hea põletada ka valgeid küünlaid, mis minu jaoks sümboliseerivad puhtust! Igas kodus võiks olla kas seleniidist või mäekristallist küünlaalus. Mina ise eelistan seleniiti, mis pildil ning seal põletan valgeid küünlaid. Kodus võiks olla peale puhastust lumiobsidiaan ja mäekristall! Nii palju kodu energia puhastusest ja uuest energiast. See on absoluutselt vajalik tegevus tegelikult igal kuul ning nagu te teate, on kuu faasidel väga soodsad mõjud, seetõttu soovitan mina seda ning teen ka ise sellist puhastust igal kuul loova kuu aeg! Ära unusta homme puhastada ka oma mineraalid, ehted, pendlid ning muud väeesemed!
Puhasta oma kodu eelnevalt kirjeldatud viisi toimides ning alates 20 detsembrist, kui on meil kasvav kuu, saad sa eduka pinnase luua oma ellu heaolu ja edu ligi kutsudes! Ärge unustage oma mineraalne tänada teid aitamast!
Kasvava kuu head ja soodsad ideed postitan uuel nädalal!
Seniks rahu ja puhtust teie hinge ja mõtetesse! Pidagem meeles, me ise loome ja vastutame oma õnne eest!!

Armastusega
Marilyn

 

 ***

 

Puhastame hinge… sillal!

Jelena Jasevitš

 

Sild. Sillake. Sillakene. Sillad on üle maailma väga populaarsed ja seda mitte ilmaaegu. Nendega seoses on palju ebausku ja suveniire.  Paljud sillad on ka tegelikult väga maagilise jõuga.  See jõud võib olla kurjatoov kuid võib ka hoopis tervendada – kõik sõltub meie enda mõtetest.

Kunagi vanal ajal, kui veel kaasaegseid sildu ei olnud , siis nõiad ja maagid tihti saatsid kurvastavaid ja õnnetuid inimesi istuma üle jõe ulatuvate laudade peale istuma. Või lasid neil istuda suure kivi peal, mille ümber vesi kihises ja kees.   

Vanal ajal teati, et peale tüli tuleb joosta läbi oja – hing puhastub kiiresti ebavajalikust solvumisest. Üle silla jalutamine aitab jagu saada kurjast silmast, kadedusest, kaetamisest.    

• !!! Esoteerikud ja maagid usuvad, et silla peal (koht, mis on üheaegselt nii vee kui ka õhuga seotud) kulgeb aeg teisiti.  Seda on lihtne kontrollida: seiske veidi aega sillal ja siis proovige arvata ära, umbes kui palju aega on möödas – üsna tõenäoliselt panete mööda!    

• Sillal võib soovida soove, igasugused loitsud  ja sõnumised toimivad tugevamalt. 

Muuseas, paljudes uskumustes on levinud arusaam, et jõge tuleb ületada vaikides – mis on üsna mõislik.  Pole vaja segada saladuslikke vetevoole ja õhku oma heades tegudes – nad puhastavad meie aurat ja alateadvust. 

Imetore, kui teie kodu või töö läheduses on mõni sild. Kõndige sealt tihemini üle. Astudes  sillale ärritunud seisundis, astme sillalt maha juba mõnevõrra teistsugusena – rahunenuna. 

OLULINE! Аga kohtumist armastatuga on parem mitte lõpetada silla peal. Selle kohta käib vana ütlus, et hüvastijätt silla peal viib suhte lahku. Ütlus muidugi ei pruugi täituda, aga parem on mitte riskida!

Edu teile!   

 

***