No hullumaja puhvet oli igatahes nädalavahetusel avatud ning kes tahtis tsirkust ja leiba, see sai seda ka täie raha eest. Ma ei kommenteeri, aga võtkem Eesti elu just nii nagu ta meile seda ette näidati – valge leht. 
 
eimiskit
 
Kamoon, valige presidendiks Anu Saagim. Ilus ja temperamentne naine, alati hoolitsetud, sportlik ja terve, ta on otsekohene ega keeruta, naudib oma tööd ja teeks presidendina Mariinale ikka pika puuga ära. Algul ma mõtlesin, et Anu on vist liiga noor, aga natuke guugeldamist ja ülla-ülla – nende mõlemi sünniaasta on 1962! 
 
 
anu-saagim-72836211
 
 
 
 
Pealegi! Mõelge, milline suhe saaks Eestil olema teiste riikidega – kõikide maade presidendid oleksid kui vaha! Nad kõik tahaksid olla partnerid. Kõiges. Seega – kui presidendil erilisi õigusi ei ole, siis miks ei võiks ta vähemalt olla salapäraselt bravuurne ja alati – ka jooksurajal – imekaunis ja hoolitsetud Anu Saagim! Võidaks kõik. Ja maailm oleks tüki maad parem paik.  
 
Üleelmise nädala lõpus olid paljud mu tuttavad haiged. Ma ka. Oksendamine, jube nõrkus, pearinglus, süüa ei saanud midagi. Päevi ja öid kestev peavalu, peavalu, peavalu igas variandis, nõrk, tugev, südant pahaks ajav. Nälg oli, tegin külmkapi ukse lahti, aga kohe keeras sees nii ära, et midagi kapist võtta ei saanud. Liikuda oli halb, lebada oli okei. Siis tõusis poole tunniga palavik pea 40-ni.  Vappevärinad. Kui ma tavaliselt haigena olen väga hea veejooja, siis seekord ei olnud võimalik mitte tilkagi vett võtta, seega jäid ära ka igasugused ravimid. Lebasin, värisesin ja mõtlesin, mida teha. Küsisin kehalt. Keha loivas kööki, leidis Himaalaja musta soola paki ja võttis paar suuremat soolatera keele alla. Kui ma tunni aja pärast ärkasin, ei olnud enam palavikku. Jõin januga ära kaks klaasi vett, kuhu veel peoga soola viskasin. Selleks korraks ok.
Aga paar päeva enne seda oli taevas täis lennukisabasid. Sama oli eilne pühapäev.  Päike oli muidugi väga kaunis selles keemiapilves. Noh, viskame pilgu peale!
 
 
desktop48
 
Kuidas sellest kõigest pääseda, ma ei tea, aga üks armas inimene teadis mulle jagada, et Himaalaja mustas soolas on 82 mineraali, mis aitavad kehast välja viia raskemetalle. Ja raskemetallid sajavad teadagi kustkohast. Kes midagi keemiapilvedest ei tea, aga teada tahab, loeb siit rohkem. Ma kriban siia natuke valgustava, aga kahjuks kurvapoolse lõigu –

“Keemiapilvede programm on suurte tööstusharude kasumiallikas. Näib, et isegi kui valitsused sooviksid peatada keemiapilvede pritsimise programme, tuleks neil seista vastu kõige mõjuvõimsamatele tööstusharudele nagu meditsiin, põllumajandus, sõja- ja energiatööstus. Arvestades seda, et enamasti maksavad just need suurkorporatsioonid poliitikutele enim raha ning kindlustavad nende tulevikku, on keemiapilvede programm muutunud liiga suureks, et seda saaks peatada.”

Misasi on HAARP ehk elektromagneetiline relv, millega saab kliimat muuta ja näiteks ka looduskatastroofe luua, saab selle lehe pealt teada… 

 

Mismoodi siis ellu jääda selle sry – pasalasu all? Kui lähtuda sellest, et inimkeha on isetervenev ja ennast loov süsteem, siis…hakkame õppima, kuidas end hoida, luua, tervendada. Sobiks? ..Siis tööle iseendaga!

Meie kõrvaltänavas on üks õunapuu õunte all lookas ja lisaks avas ka õied. Imeline tänav. Täpselt aasta tagasi pildistasin selle tänava teises otsas sügisesi õunapuuõisi. 

 

dsc07358

 

Ja juba ülehomme uus FotoBlogi…  

 

Seni aga hoidke ennast, jooge puhast vett ja nautige sooja ning sõpru!