Tiibeti  Hormonaalne Võimlemine

 

Tutvustan Teile hämmastavat Tiibeti Hormonaalset Võimlemist (THV). Seda praktiseerisid mungad ühes Tiibeti  kloostris. Sellele kulub 7 minutit päevas. THV toetab sisesekretsiooni näärmete tööd mis toodavad hormoone nagu noores  eas umbes 25-30 a. Praktiseerijad tunnevad end virgena , energilisena saades positiivse laengu.

 Legendi kohaselt THV tuli meile 30 a. tagasi.   Nõukogude ajal ehitati Tiibeti mägedes elektrijaama. Elektriliine vedades nägid energeetikud mägedes väikest kloostrit.  Neil hakkas munkadest  kahju, kes elasid ilma elektrita ja nad vedasid ka neile ühe liini. Kui mungad nägid milline ime nendeni jõudis siis ütlesid nad .“ Meil ei ole raha. Aga me kingime teile pika ea.  Me kingime teile selle mille väärtust oskate hinnata alles 20. a. pärast.“ Ja nad näitasid THV harjutusi . Aja möödudes rääkisid elektrikud harjutustest  ajalehes „Komsomolskaja Pravda“. Nad olid siis juba 80. a.-sed ja nägid suurepärased välja.

Need harjutused on kerged sooritada. Alustatakse harjutusi  voodis lamades ärgates . Soovitavalt kell kuus hommikul.

 

1.      Käte aktiveerimine.

 Voodis lamades hõõruge peopesi  vastamisi mõnede sekundite jooksul seni kuni need muutuvad kuumaks. Ühtlasi diagnoosige oma biovälja antud hetkel. Kui peopesad on kuivad ja kuumad siis on teie organismis kõik hästi. Kui peopesad on soojad siis on peoväli vähenenud. Kui peopesad ei soojene ja nad on niisked siis räägib see tõsistest nihetest organismis. Igal juhul tuleb teha neid harjutusi sest see võimaldab teil vabaneda riketest ja põletikest.

 

2.       Palming.

Asetage kuumad peopesad silmadele. Alustage kergelt surudes silmadele  järgmises tempos: üks sekund –üks liigutus. Sellisel moel  teeme 30 “pumpamist“ 30-ne sek. jooksul. Jätke peopesad silmadele ja hoidke veel  30 s, kui teil on halvenenud nägemine siis hoidke 2 minutit. Sellel ajal toidate silmi energiaga ja kõiki retseptoreid ümberringi.  Mõne aja möödudes nägemine paraneb. Taastub ka juuste loomulik värv.

 

3.      Kõrvade „pumpamine“.

Suruge kätega kõrvadele, sõrmed on kuklal . Sellisel moel „pumpame“30 korda 30s jooksul. Mõne aja möödudes võivad ilmneda põletikulised nähud eriti kui need on seotud kõrvadega. Ärge loobuge harjutustest vaid jätkake surudes kõrvadele nõrgemalt. Mõne aja pärast möödub krooniline põletik kõrvades. Paraneb kuulmine.  Praktiliselt kuue kuu jooksul mööduvad kõik kroonilised põletikud. Tõsisemate krooniliste haiguste möödumiseks kulub aasta või kaks .

 

4.       Otsmiku massaaž.

Asetame parema peopesa laubale ja vasaku peopesa parema peale ja alustame lauba hõõrumist küljelt küljele. Võib mitte puudutatda laupa, hoides käsi mõne cm laubast eemal. Kui tahate kortsudest laubal vabaneda siis tuleb hõõruda peopesi otse laubal. Teeme 30 liigutust 30s jooksul, edasi-tagasi on üks hõõrumine. See harjutus tervendab nina piirkonna ja aktiviseerib hüpofüüsi töö.

 

5.     Näo“ venitamine „

Aseta pöial kõrva taha ja sõrmed kõverda rusikasse ja alusta  hõõrumisliigutustega näo venitust lõuast kõrvadeni tugevamalt ja tagasi pisut kergemalt 30 korda. Peale seda harjutust võite tunda vere juurdevoolu ja kuumust  ja isegi pisut higistamist. Trimmitakse näo ovaali ja paraneb lümfi vool.

 

6.   Pea massaaž.

See harjutus mõjutab pea piirkonda.  Me justkui „lendame“ kätega pea kohal. Toetage kaela padjaga ja peopesad  asetage teineteisele,  parem alla ja vasak peale . Liikuge peopesadega laubast kuklani mõni cm pealaest eemal ja nii 30 X. Seejärel muutke liigutuste trajektoori  küljelt küljele st. kõrvast kõrvani 30X üle pealae. See harjutus on väga hea neile kellel on kõrge või madal vererõhk. Vererõhk tasakaalustub. Seejuures paraneb õlapiirkonna ja käte liikuvus.

 

6.      Kilpnäärme massaaž.

Asetage parem peopesa kilpnäärmele ja vasak selle peale. Vasak käsi liigub kaelalt kõhuni otse alla mõni cm kehas eemal 30X. Seejärel asetame vas. peopesa parema peale ja hoiame mõned sekundid kilpnäärmel.

 

7.      Kõhu massaaž.

Nüüd viige aeglaselt käed, endiselt üks käsi teise peal, mööda keha  kõhule. Tee  kõhul aeglased suured ringid kellaosuti liikumise suunas,  30 ringi. Aja jooksul mööduvad krooniline kõhukinnisus ja paraneb soolestiku tegevus.

 

8.      Randmete ja hüppeliigeste ringid ja raputamine.

Seda harjutust on parem teha põrandal kui teil on liigpehme voodi. Selili lamades tõsta sirgelt käed ja jalad. Tee randmetega ja hüppeliigestega ringid ühes ja teises suunas ja painuta neid ette ja taha, seejärel raputa neid  nagu pritsiksid vett kätelt ja jalgadelt. Selle harjutusega paraneb käte ja jalgade vereringe ka kapillaarides. Samuti puhastuvad peenenergia kanalid. Seda harjutust võib teha kauem kui 30 sek.

 

9.      Jalatalla hõõrumine.

Tõuse istuli, aseta padi istmiku alla kui oled voodis. Hõõru jalataldu  kas mõlemad korraga või eraldi. Kui jalatallad on kuivad siis  kasuta  oliiviõli (see on kõige parem). Kui leiad taldadel valulikke kohti, masseeri neid. Eriline tähelepanu osuta talla keskkohale. Kahele tallale kulub a`30sek. Kõige lõpuks silu sääred kahelt poolt, masseeri ringjalt põlved ja reied põlvest puusani tagant ette. Viimastele harjutustele kulub 30 sek või rohkem.

Lõpuks: Tiibeti  Hormoonaalne Võimlemine tasakaalustab sisesekretsiooninäärmete tööd. Hormoonid juhivad meie kogu organismi tööd.  See on nagu hea dirigent ja orkester!

Te suudate taastada oma tervise selle harjutustiku abil poole aasta või paari aasta jooksul sõltuvalt haiguste raskusest tingimusel, et teete neid harjutusi igal hommikul. Te tunnete ennast energiliselt ja lisate 25 a eluiga.

   Mõne aja möödudes saab sellest loomulik osa teie päevast.

   Originaalteksti  ja filmi saate vaadata aadressil https://www.youtube.com/watch?v=AaQ_AKPRj1c

           

 Olge terve ja kõiki hüvesid teile!

 

Loo tõlkis: Liivia Leier