Meie riigi eesotsas on naine. Täiega vinge!!! :))

Mulle meeldis väga tema kõne ja meeldisid tema riided. Mulle meeldis see, et väikesel Tiinal kätt surudes president kükitas lapse ette maha, aga ma nautisin täna kõige rohkem võimsaid ja tugevaid sõnu” TERVIST, PROUA PRESIDENT!”

Me ju teame, et presidendi käed on suht lühikesed, aga mulle meeldib see, et meil on eesotsas naine ja mulle näib, et see naine veel hakkab mustreid murdma. Mulle meeldis tema julgus murda kirikumuster. Kuidas me saame teda hukka mõista, kui ta kirikusse ei lähe, äkki on ta jumalaga südames ühenduses kogu aeg, ilma kiriku vahenduseta? Kirikus käimine ei tee kellestki usklikku, nii nagu garaazis seismine ei tee sinust autot.
 
Ma väga loodan, et proua president võtab vastu veel mõne raputava otsuse. Näituseks võiks ta tõsta ausse kohalikud põllusaaduste tootjad, piimakarjad, aiapidajad. Anda rohkem jõudu ja toetust väikelinnadele, kogukondadele, küladele. Näituseks võiks Eesti riigis olla küll lubatud igast Mäkid ja Hessid, aga ainult tingimusel, et kõik koostisosad on naturaalsed, tervislikud ja Eestis toodetud. Näituseks võiks tasuta olla lasteaed ja huviringid. Lapsed peavad saama võimalikult paljudes ringides käia, et leida üles see oma asi ja veidigi pingutada.  Et saada Kelly Sildaruks. Mitte hängida kaubanduskeskuses või jahtida pokemone. Näituseks võiks president keelata nutiseadmete kasutamise enne kooliaega ja kindlasti võiks olla koolide algklasside lastel enda loodud koolivorm. 
 
Mulle meeldis tema kõnes noortesse suhtumine, mõistmine, kuidas noored elavad kohalolles, mitte mõeldes ülehomsele ja pensionisammastele. Mulle meeldis, et ta tõi välja selle, et järjest vähem inimesi soovivad teha tööd 8-5ni. Mulle meeldis presidendi kõne lõpp – olge paindlikud, olge heatahtlikud. 
 
Aitäh, proua President, annan endast parima!