See on nüüd küll esimene film, mille ilmumise vastu võitleb mingi ühsiteadvuse osa. See osa, millele on vajalik see, et oleksime uinunud olekus, ellujäämisseisundis, kummardaksime ebajumalaid ning mis kõige olulisem – ei kasutaks mitte mingi hinna eest oma sisemist tarkust, meisterseisundit.
 
Siis, kui seda filmisin, hakkas meeletu hambavalu. Hammas, mis on jumala terve, tegi sellist põrguvalu, et mõtlesin mingi hetk keset praktikat saalist lihtsalt lahkuda. See oleks aga seganud praktikat ja õnneks leidus kuskil kotipõhjas üks valuvaigisti. Sellega valu küll lõppes, aga kummalised asjad jätkusid.
 
Tallinna praktikat takistati nii vingelt, et see lausa ära jäi. “Need seal kuskil” peavad ikka päris pahaseks aetud olema. Ootasin, millal Tartu praktika ka tehtud saab, ning selleks ajaks oli juba film koos, puhastatud heliga. Puudu oli vaid pealkiri. Küsisin Kristiinalt, mis on kõige sobivam pealkiri. Kui ma selle filmiga liitsin ja filmi üles laadisin, selgus, et filmil puudub heli. Mida värki? Vaatasin ekraanil tummalt viiplevat Kristiinat ja tundsin, kuidas käed rüppe vajusid. Käratasin, et teate, te lõpetage see pull lihtsalt ära, meid on niikuinii rohkem kui teid, ja läksin magama. Hommikul ärgates oli videol heli olemas. No aitäh sellegi eest. Heli oli kummaline ja kui parandama hakkasin, siis kadus jälle. Seega – jätsin nagu oli.  Ärge pikka viha pidage, kui sahin väga segab, pange lihtsalt vaiksemaks ja ärge unustage – kus on tähelepanu, seal on energia. Praktika Film asub Kohalolu lehel Materjalide all.
 
Et rohkem Meisterteadvuse praktikat mõista, lisan siia Kristiina Pärnu loengust väikesed lõigud. Nautige:
 
 
 
Meisterteadvuse aktiveerimise praktika kestab umbes 40 minutit ega nõua varasemat praktikakogemust. Minu jaoks on Meisterpraktika võti lõdvestumises. Niikui keha on natukenegi kuskilt pinges, asjad toimivad aeglasemalt või siis üldse mitte. Tark on seda võtta kui seiklust, õnnistavat tervendust, vabanemist, mängu. Kõike muud, ainult mitte surmtõsist pingutustööd a´la  Oi ma nüüd pean hullult pingutama, muidu meistriks ei saa.  Sel juhul on Meistritel sinuga hallides päris raske ja võimalik, et tunnetus ei toimigi.  Lihtsalt lõdvestu, luba, ole jaatav! 
 
Meisterpraktikal on palju erinevaid etappe ja üsna tihti juhtub algul see, et need lähevad meelest või segi. Alusta paari punkti meeldejätmisega, see on loogiline käik. Korda, tunneta keha, enda olemist, muutusi oma energias või pane algul endale lihtsalt  järjekord kirja. 
Näiteks: 
1. Lõdvestumine
2. Tavateadvuse vaigistamine
3. Vaimenergiaga lõimumine
4. Oma eluenergia tagasitõmbamine
5. Energiaväljaga duaalsest puhtasse Loovasse energiasse jne
 
Kuna mulle meeldib ja sobib, kui asjad liiguvad sügavalt ja kiirelt, siis hakkasin enda jaoks seda videopraktikat järkjärgult lühendama. Küllap see toimub igaühega meist ja kindlasti individuaalselt. Kord aitas mind näiteks selline lause – Olen lõdevstunud, tavateadvus vaikib, lõimun oma vaimenergiaga, tõmban tagasi kogu eluenergia puhtal kujul ja liigun duaalsusest Loovasse energiasse… Maitea miks, aga selle lause peale reageeris mu keha kui sütik. Praegu tunnen vahel, et mõnikord aitab vaid lause “Ma olen aktiveeritud meister.” Ja millegipärast tekib näole alati selline mõnus naeratus. Justkui teaksin mingit saladust… :))
Elus tuleb ikka ette olukordi, mil kops lööb üle maksa jne. Need on eriliselt head hetked laskmaks endas avalduda meisterteadvusel ja siis järgneb alati üllatavaid reageeringuid. Mõlemapoolseid kusjuures. Positiivseid!
 
Pärnus käisid Kristiinat kuulamas mitmed mu tuttavad ja nüüd me oleme nendega loonud oma tugeva meistriringi. Saame kokku, teeme praktikat, jagame kogemusi. Olen seda praktikat ise teinud igapäevaselt pea 2 kuud ja muutus toimub nüüd juba lause peale “Ma olen aktiveeritud meister”. Nii ongi eriti hea kasutada ja katsetada oma meisterteadvust võimalikult laial alal.  Kogen iga päev midagi nii huvitavat! Mitte et mu elu oleks nüüd mingi ülilahe actionfilm, aga tajud on väga peeneks muutunud ja just see teebki kõik eriliseks. 
 
 
 
 
Mõned Pärnu Meistrite näited siin:
 
 
Sõnad on segased. Ei suuda end väljendada. Pea mõtleb ühte, suu ajab hoopis midagi muud.  Kui ma ütlen tänaval endale, et Ma Olen Aktiveeritud Meister, siis nii imelikult kõik muutub väliselt, nagu mingi Matrixi film. Osa pildist jääb nagu seisma. Osa liigub aeg-luubis… Teadvuse muutus on huvitav kogemus.
 
Tunnen, et ühendus on läinud tugevamaks. Selgemaks. Olen teadlikum oma võimest olla looja ning see omakorda nõuab ka igapäevast valikut mõtete osas, käitumise osas, isegi toiduvaliku osas.
 
Üleminek aktiveeritud seisundisse on füüsiliselt tunnetatav. Teadvuse taju kõrgeneb, maailma pilt selgineb ning oled endas kohal, mis tekitab äärmiselt meeldivat heaolutunnet ning selles loomine on ülivõimas. Teisi võib sinu aktiveeritud seisund alguses segadusse ajada, sest tegemist on uue energiaga. Ratsutamas käies lõin hobusega ühenduse nagu Avatari filmis, kuna ta vaeseke ei teadnud kuhu suunas ära joosta, kui olin talle selga istunud. Peale ühenduse loomist loom rahunes. 
 
Olen inimesega vesteldes palju rohkem kohal. Tunnetan teda justkui millegi muu kui vaid kuulmise ja nägemise kaudu. Samas saan silmapilkselt aru, kui inimene minuga enam kontaktis ei ole, mind ei kuula, ta lihtsalt hajub ära. Näen inimesi läbi, tajun väga selgelt, kui keegi vassib või valetab. Ja see isegi ei pahanda mind, sest ma tajun, et tal ongi vajadus ja õigus olla selline nagu ta on. Kõik on hästi. Pidevalt. Seda rahulolu seisundit on teadlikult väga kerge esile kutsuda ja hoida. 
 
Kord paluti mul Meistrite Hallis peopesad ülespoole pöörata meditatsiooni ajal. Käed läksid tulikuumaks. (Kogu grupil) Järgmisel päeval ärgates tundsid kõik seletamatut eufoorilist õnnetunnet. Ilm oli hall ja kole, aga me olime kõik niiii õnnelikud!
 
Tegeledes aktiveeritud meistrite meditatsiooniga olen täheldanud, et minu elu valdab pidev rahulolu tunne. Ühel päeval oli seda kohe eriliselt tunda. Mind valdas tunne, et viibin mingis unelmas, kõik on meeletult ilus ja uskumatu. Pidev, tugev õnne tunne. Olen seesmiselt muutunud rahulikumaks ja seda tunneb ka minu elukaaslane. Isegi tema on eemalt rahulikumaks muutunud.
 
***
 
Kallid, soovin teile meeldivat praktikat. Võtke kõike kergelt, lõdvestunult, rahulikult. Nautige enda Meisterolemust, lõimuge enda iidse tarkusega ja nautige igat eluhetke. Videot võib jagada lahkelt. 
 
 
 
P.S. Meistertasandiga kaasneb vastutus. Eksole … :)))
 
 
 Jõudu sulle, Meister!
 
*** 
 
 Ja kui sul natuke aega on, siis jaga palun meiega ka, mis sinuga praktika ajal ja pärast toimub. 
tiina.liimandi@gmail.com
Oleme väga tänulikud!
Kristiina, Tiina
 
 
***