Mooduli hommik algas sellega, et mul tekitati raskusi sinna jõudmisega ja õhtul kursusel kuulsin, et paljudel juhtusid seekord olema mingid kehalised hädad. Eks duaalne tsirkus igatseb oma seebiooperit ikka igal moel säilitada. Ütleme nii, et juhtub parimaski perekonnas ja teistelgi teemadel. Mida vähem sellele tähelepanu anda, seda rutem möödub, ja teadagi – kus on tähelepanu, sinna järgneb energia. Ja seda saame juba ise valida. 
 
Enne 5ndat moodulit mõtlesin, mida ma õppinud olen? Mis ma olen nii täiega selgeks saanud, et ma oskan seda unepealt ja sajaga paremini, kui enne 1 moodulit? Opaa, nii mõnigi asi selgus. Oma puhta energia kokku tõmbamine on üks õpitust. Tänaseks on mul olnud piisavalt püsivust harjutada ja ma teen seda alati lõdevstununa. Olen õppinud lõdvestuma käies, seistes, istudes – vahet pole. See on mingi sisemine lõdvestus. Lamades saab lõdevstuda siis, kui tekitada endas langemise tunne. Kui nii proovida, usaldada ja mängida selle tundega, siis alles saad aru, et sa enne mitte ei lõdvestunud vaid PIDEVALT KONTROLLISID OMA LÕDVESTUST. Langedes annab kontroll lõpuks alla ja kaob. Inimesed on erinevad. Keda aitab, seda aitab, üks võimalustest, mida proovida ja millega lihtsalt mängida.
 
Oma energia kokkutõmbamine, tagasi tõmbamine, tagasi võtmine on mu püha õigus. Ja ma kasutan seda. See tahab treenimist, ja ühel päeval avastasin, et olen automaatpiloodil ja vaid mõttega oma energiale minnes – tuleb oma energia tagasi. Puhtal kujul ja 100 prossa. Diil sellega!
Olulisim asi – Keegi teine ei tee seda minu eest. Minu elu on muutunud mänguliseks praktikaks, praktiseerin iga päev, justkui järjest enam sulandudes õpitu ja iseendaga kokku. Ma mängin oma energiaga. Kergelt ja rõõmuga. See ei ole ainult töö. Tunne on selline nagu surisevast õhust koosnev väga suur skafander oleks ümber. Täielik kohalolu kõikide meeltega. Puhas olemas olemine. Pealegi kaasneb kogu selle värgiga üks uus huvitav ja põnev tunne – on täiesti võimalik tajuda seda, kui energia ei ole kohal! (wink! wink!)
 
Olen teemas näppupidi sees olnud aastaid, võiks ju arvata, et peaksin selle kõigega kursis olema ja oskama asju unepealt. Ometi alles tänu nendele viiele moodulile olen ma leidnud otsetee iseendasse ja oma energiasse. Oma, mitte teiste, see on ülioluline – see on kõige olulisem – minu elu on kõige olulisem ja sama oluline on püsida oma ainulaadsel teel. Ma õpin iseennast, ma austan ja jaatan teisi. See kursus on imeline. 
Kaks aastat tagasi poleks ma paljusid asju mõistnud, aasta tagasi oleks hoopis teisiti mõistnud, aga täna ma iman seda endasse ja kogen seda läbi keha, iga mu rakk võtab selle omaks. Ma olen õigel ajal õiges kohas. 
 
Viies moodul oli väga lõbus ja kerge. Kerge, karge ja kõrge. Samas nii töine ja avardav. Ja oi kui õpetlik – nagu ikka. Panen siia mõned videokatkendid viimasest moodulist taas ja julgustan neid, kes soovivad lõpetada elamist duaalses maailmas ning chilliksid heameelega hoopis Puhtas Loovas Energias – hüpake sisse juba sel reedel, 12 jaanuar,  ja lubage imesid oma ellu. Kasvage duaalsest maailmast välja, võit on suur.
 
Kes aga kursustest midagi ei tea, siis lühidalt Kristiina Raie FB lehelt ja kodulehelt –
Kursusel käsitleme erinevaid olulisi teemasid – õpime ennast terveks häälestama, loome isikliku ühenduse raha energiaga, õpime kõrges sageduses Puhtas Loovas Energias ennast ja teisi Õnnistama. Tegeleme kanaldamisega ja selgeltnägemise arendamisega. Kursuse materjal on elav ja kannab endas Loovat Jõudu, mis toetab kursusel osaleja isikliku Jõu ja võimete aktiveerumist ning teadlikuks Loojaks saamist. Kursus on eriline oma ülesehituse poolest – kursuse materjal on alati täienev ja loodud iga grupi omapära arvestades. Loe edasi Kristiina lehelt…
 
 
 
 
 
Aitäh, et jagad!
Jõudku postitus selleni, kes seda kursust juba ammu ootab!
P.S. Kursus on imeline kingi-idee.