On kevadkuu. Naistekuu. See on nii tore, et maailmas on naisi, kes inspireerivad endasse vaatama, enesest hoolima ja hoolitsema. Naised, kellega vaid põgus pooletunnine kohtumine panevad särama ja sirutuma ning end poeakna peegeldusest otsima ja imetlema. Üks neist naistest on Evelin Ainomäe, Babori kosmeetika ametlik maaletooja Eestis ja Lätis, Beautyspa Baltic tegevjuht. 

 

EVELIN

 

Evelin on mulle väga suureks inspiratsiooniks ja kuna ma kasutan Babori kosmeetikat, siis võin julgelt väita – ma ei kujuta ettegi, milline ma oleksin ilma Baborita! Muidugi kasutan ma ka vahelduseks muid asju, aga Babor on Babor on Babor ning periooditi nahk lausa anub dr Babori hellitust. Babori toimeained on loodusest, kombineeritud kõige tõhusamate tehnoloogiatega. Oot-oot, kas ma teen reklaami? Nii heale asjale pole tegelikult reklaami vajagi, aga lihtsalt – et tea teaksite, naised – see kreem ei ole lihtsalt hea, ta on parim. Eriti super on see, et kreeme leidub ka nt nädalaks jaguvaks koguses, nii saab proovida, milline sobib, ja väiksed topsid on täiesti taskukohase hinnaga. 
Kes aga tahab kohtuda väga armsate ja sõbralike Babori Dream teami naiste – Evelini ja Janaga – ning näha, mida põnevat Babor just sulle pakub, sätib sammud Pärnu mnt 18 Tallinnas ja saab suurepäraseid soovitusi, pakkumisi ja tõeliselt head kosmeetikat! Boonuseks Evelini ja Janaga kohtumisest on alati ülimalt hea tuju, toidetud näonahk ja mingisugune kummaline lai sisemine naeratus. Rahulolu. Päike. 
 
 
JANA
 

Üllatus – 
kõik, kes märtsikuus tellivad endale nahahoolduse, saavad ka kingituse!