Mulle väga meeldivad Elena Jasevitshi nõuanded. Nad on lihtsad,  elus ja loogilised. Täna leidsin sellised õpetussõnad.  Aitäh, kallis Aiga, et panid selle loo Kohalolijate mugavuseks eesti keelde, et oleks ikka kohe puust ja punaseks. Ja nüüd võtame punase pliiatsi, uue rahakoti ja asume küllust looma. Kes ei proovi, ei saa kunagi teada ja ärge unustage – ka külluse vundamendiks on usk. Ei muud. /Tiina 

 

 

Rahaamulett suure summa jaoks.

 

Selline amulett on väga levinud Bulgaarias, mis on väga tugevate nõidade ja maagide riik. Seda valmistatakse, kui on väga vaja suurt summat raha. Miks mitte proovida? Selleks kulub kõigest 10 minutit.

Peamine tingimus ükskõik millise amuleti tegemise juures on usk, et see toimib. Valmistada amuletti lihtsalt nalja pärast või igaks juhuks ei maksa – see ei hakka tööle. Aga, kui olete otsustanud, siis pange sellesse oma unistused ja lootus ning uskuge selle jõudu ilma igasuguste kahtlusteta. Ostke omale juba varakult valmis uus rahakott.

  • Kuu kasvufaasis korraldage omale vaikne ja rahulik päev (tüdrukud peaksid amuleti valmistama naissoost päevadel, need on kolmapäev ja reede (vene k среда, пятница naissoost sõnad) ; meesterahvad meessoost päevadel: teisipäev ja neljapäev (вторник,четверг vastavalt meessoost sõnad). Olge üksi: unistage ja kirjutage lehele üles oma soovid. Kõiki toiminguid tuleb teha päeval või õhtul, kuid tingimata enne kui päike loojub.
  • Enne kui asuda asja kallale, lülitage välja telefon ja televiisor: amuletti valmistatakse täielikus vaikuses. Paberilehele joonistage punasega kaks ruuni Fehu (Omand) ja Othila (Pärand)
  • Kujutage endale ette ilusates riietes hallipäist vana tarka. Pöörduge tema poole palvega teile vajaliku summa osas. Selgitage, milleks teile see raha ja tänage abi eest. Seejärel kahele eraldi lehekesele joonistage samad ruunid ja peitke need uue rahakoti peidusahtlisse. Enne kui päike loojub, põletage suurem leht ruunadega küünlaleegis ja tuhk raputage aknast välja (visake tuulde).
  • Peale seda kummardage sügavalt mitmeid kordi kujuteldava targa poole ja tänage veel kord. Võtke vanast rahakotist kogu raha ja tõstke ümber uude. Hoidke ruunidega lehekesi rahakotis kuni soovi täitumiseni. Palju edu teile!

 

rahamulle

 

Allikas ja kuhjaga külluseloomist leiad lisaks Elena kodulehelt – http://elena-yasevich.com/ritual-dengi