VAJALIK TEAVE, MIS PUUDUTAB IGATÜHT!

Ma vaatan tõsiselt kogu Inimkonda ja olen senini ahastuses, mil määral vastutustundetu ja lihtsalt omast laiskusest teadmatu on enamus osa Inimkonnast, kõik need, kes oma koju wifi on paigaldanud, oma kainikutele, mürsikutele ja isegi maimikutele juba ajurakke hävitavad nutifolnid on hankinud. Vähe sellest, oma maimukestele ostetakse lisaks veel ka tabloid- ja sülearvuteid, et mikrolainevõrk mitte ainult laste aju, vaid ka süles kogu geneetilist dna-d kahjustaks.
Meenutagem enne loosse süvenemist selle Nokia tootearendusdirektori kogu elu mobiiltelefonidega tegelenud mehe ajuhalvatuse lugu:
http://blog.kaitseomatervist.ee/nokia-eelmine-tehnikadirekt …

Ma vaatan juba praegu tulevikku ja näen seal demetset, autistlikku, dawnistunud Inimkonda, kes lisaks ajualaarengule on ka muus füüsilises mõttes täielik inimebard. Mis aga kõige kurvem, siis need dna kahjustused ei taastu ja selline inimrass!!! hakkab kandma oma dna rikkeid edasi, ikka põlvest põlve…
Ja kõige praeguse taustal annab mõelda, kust leiavad praegused noored omale kaaslase, kellega koos dauni südroomiga, dementseid või muulvaimsel viisil ebaterveid lapsi kasvatama ei peaks hakkama. Eksivad need, kes arvavad, et see neid ei puuduta!

Kuhu Te Inimesed õige tormate? Milliste hilpude ja automudelite ostmiseks raha teenimas käite ja teete seda nii usinalt, et olete seejuures ära unustanud nii enda ja mispeamine ka oma kaste tervise ja mitte ainult. ka kogu Nende tuleviku ja edasipaljunemisegi.

Ma soovitan igal mõtleval Inimesel, igal emal ja isal süveneda tõsiselt sellesse loosse ja teha kõik endast oleneva, et Meie kõigi lapsed saaksid kodudes wifi- ja kaugloetavate arvestite, nutifonide ja tabnloidarvutite kasutamise ja kiirguseta elada ning koolides ka ülivõimsate koolimajade katustele paigaldatud wifi saatjate poolt kiiritamata jääda.
Lugege ja mõelge, kuidas kogu sellest jamast enda laste tervise ja tulevikunimel nüüd välja tulla:
http://blog.kaitseomatervist.ee/nokia-eelmine-tehnikadirekt/…/10-fakti-mida-iga-lapsevanem-peaks-…

Aitäh Liis Ellert, MTÜ Kogukonna Hüvanguks asutaja, tänuavaldus Sulle selle eest, mida Sa kirjutasid. Kirjapandu ise on siin:
See on kokkuvõte kiirguse mõjust lastele, lootele, rasedatele, naistele.
Tõlkisin ühe ülevaatliku postituse wifi mõju kohta lastele:
http://kiirgusinfo.ee/…/10-fakti-mida-iga-lapsevanem-peaks-…

Lisaks toon välja mõned olulised punktid, mida rõhutada.
* Me puutume tänapäeval kokku kiirgustasemega, mis on 1.000.000.000.000.000 korda suurem kui looduslik taustkiirgus.

* Kuidas elektromagnetkiirgus üldse meie tervist mõjutada saab? Olen kuulnud väidet, et mikrolainekiirgus ei tee muud kui soojendab toitu. Aga täpselt samamoodi nagu mikrolaineahi soojendab toitu – st vedelik neelab mikrolainekiirgust ja veemolekulid hakkavad vibreerima – sama juhtub meie keha rakkudes oleva veega.
Ja kui naine ootab last, siis tema lootevesi on täiendav veepaak, mis suurendab kiirguse mõju lootele. Seetõttu saab loode ema kõhus neli korda suurema kiirgusdoosi kui ema ise, st et kiirguse ekspositsioon kõhus on mitu korda suurem kui väljaspool.

* Loote kokkupuude kiirgusega kahjustab loote aju. Kiirgust saanud rotibeebid sündisid ajukahjustusega.

* Uuriti elektritekke ja eelsoojendusega voodeid ning tõestati, et nende kasutamine suurendab raseduse katkemise riski. Vaadeldi ka lapsi, kes siiski sündisid, ning selgelt oli nende seas rohkem autiste ja rasvunuid – selline siis on looteeas kiirgusega kokkupuute tagajärg.

* Uuringud näitavad, et loote emakasisene kokkupuude kiirgusega suurendab astma ja ülekaalulisuse riski. Mobiilimastid, wifi ja elektrimagnetkiirgus on põhjuseks ka laste ärevushäiretele.
Kui naine jääb rasedaks ja suudab hoiduda eemale elektrist, elektriseadmetest ja kiirgusest, siis poleks laste haigestumist leukeemiasse ja astmasse.

* Samuti kiiritatakse enneaegselt sündinuid – inkubaatoris on kiirgus üle 10mG, olgugi et on tõestatud, et juba 3-4 mG elektromagnetväli võib suurendada laste leukeemia
riski. Seega pannakse enneaegsed, kes on niigi suures stressis, ka väga suurde kiirgusse.

* Naistel sülearvuti hoidmine süles – mis sest, et selle seadme nimi SÜLEARVUTI – kui soovid rasedaks jääda, siis see on täielikult keelatud! Arstid ütlevad küll, et kui tahad rasedaks jääda, ära joo, ära suitseta, ära kasuta teatud ravimeid, kuid nad peaksid samuti ütlema, et ära kasuta traadita tehnoloogiat, sest see võib mõjutada su loodet.

* Emad, kes kasutasid raseduse ajal palju mobiili, said suurema tõenäosusega ärevushäiretega lapse – mh autism ja ärevus-tähelepanuhäired. Riski suurendas loomulikult see, kui ka laps mobiili kasutama hakkas.

* Katsed koolis: lapsed wifilevis näitavad halvemaid õpitulemusi. On tõestatud EMK mõju mõtlemisvõimele – meel kipub uitama, tekivad peavalud, lisaks muud psüühikahäired.

* Floridas algatas kohtuasja üks isa, kelle laps suri ajuvähki. Nimelt anti lapsele koolis tahvelarvuti, mida laps hakkas nii väga armastama, et magas, arvuti padja all. Vanematel polnud sellest aimugi. Lapsel arenes opereerimatu ajuvähk ja ta suri.

* Autismi ja ajukasvajate ning laste leukeemiasse haigestumine on kasvanud ekspodentsiaalselt. Paljud teadlased aga ütlevad, et näeme praegu alles jäämäe tippu, sest vähi arenemine võtab 10-20 aastat…

* Tüdrukud, kes kasutavad wifiseadmeid, riskivad tõsiste agajärgedega. Kõigil on munarakud, kokku 400 tuhat munarakufolliikulit ning need saavad kindlasti kahjustada, sest mitte ühelgi koolitüdrukul, ükskõik kui vana, ei ole munarakkude kaitsesüsteemi nagu täiskasvanutel. Neil ei ole rakukestakompleksi ja proteiin-53, mis kaitseks rakke seda tüüpi kiirguse eest nii palju, kui suudab. Munarakufolliikulitel ei ole sellist kaitset, need ei ole piisavalt küpsed.
Meid on ootamas sünnidefektide ja viljatuste katastroof juba järgmise ühe-kahe generatsiooni jooksul. Seda on praegu juba näha teiste imetajaliikide puhul.

* Sagedused, mida kasutame oma mobiilides, on identsed neile, mida kasutatakse mikrolainerelvades. Wifi sageduse kohta on teada, et see hävitab aju ja kahjustab mõtlemisprotsesse. Wifi pulsisagedust koos mikrolainesagedusega on kasutatud salarelvana ajukahjustuste tekitamiseks.
Seega wifi, mis pannakse koolides 5-aastase lapse kõrvale, on tõestatud relv. Sellel on relvasagedus ja relva-pulsisagedus, mille kohta on teada, et need põhjustavad mentaalseid ja füüsilisi kahjustusi. Ja me ei räägi mingist kergest peavalust, vaid püsivast ajukahjustusest, püsivast geneetilisest kahjustusest munarakkudele ja munanditele. Kuid veelgi hullem – kui sa kahjustad mitokondrilist DNA-d munarakufolliikulites või embrüos, siis see on ravimatu. See tähendab, et sinu tütar, kui ta sünnib elusalt, võib tema saada geneetilise kahjustusega lapse. See on ravimatu, kahjustus kandub edasi tema lapsele, siis edasi tema lapsele ja edasi tema lapsele, kuni perekonnaliin jätkub. Me oleme rikkumas praegust generatsiooni, kõiki perekondi ja nende kõigi järgnevaid generatsioone.
Karmid faktid – iga koolilaps, kes käib koolis, kus on wifi, riskib 57,7% võimalusega, et ta peab läbi elama raseduse katkemise või nurisünnituse või saab geneetilise kahjustusega lapse, ja tema laps samamoodi, jne.
Pole teada, et kogu senise 40 tuhande inimgeneratsiooni jooksul oleks miski kunagi tekitanud nii suurt kahju. Me räägime DNA kaksikahelalisest ja üksikahelalisest katkemisest, mis võib kaasa tuua selliseid tagajärgi nagu Downi sündroom, sirprakuline aneemia, neuroloogilised haigused, selgroovigastus, spina bifida, autism. Mis
iganes, kõik need on võimalikud.

* Milline on mikrolaine pulsseriva kiirguse ohutu piirmäär munaraku folliikulitele raseduse esimese 100 päeva jooksul? Tänaseni pole 18 aasta jooksul mitte ükski inimene maailmas nõustunud sellele küsimusele vastama.

* Telefoni sisse või külge käivad kiibid, mis peaksid kiirgust neutraliseerima või elimineerima, tegelikult ei tööta. Hull on aga see, et
lapsevanemad, kes oma laste telefonile selle paigaldavad, mõeldes, et nüüd on laps kaitstud ja rääkigu, palju tahes, võivad niiviisi lapsele suurt kahju teha, sest 10 aasta pärast võib laps haigestuda vähki…
Seda raadiosageduslainet ei ole võimalik muuta või moonutada, nagu väidetakse – muidu ju telefon ei töötaks, ei oleks kas seda lainet või ei oleks andmeid, mida saadetakse.

* Spermadoonoritest enamik lükatakse tagasi, sest spermas pole piisavalt spermatosoide ja nad ei liigu.

* Wifi koolides on äärmiselt kahjulik ja tõsiste tagajärgedega, tuues kaasa poistele nt munandivähi, tüdrukute munarakud hävinevad ja muutuvad viljatuks. Niiviisi võime jõuda punkti, kus enam liigina ei paljune. Hoides mobiili keha lähedal tasub teada, et mobiiltelefon võtab mastiga ühendust iga 13-15 sekundi järel, st saadab välja kiirgust, mis pole nõrk signaal, vaid oluliselt kõrgem ohutust tasemest.

* Viljatusravitööstus on kasvanud massiivseks. Tõeliselt targad viljatusraviarstid ütlevad oma patsientidele, et nii mehed kui ka naised peaksid loobuma mobiili kasutamisest vähemalt 6 kuud enne lapse planeeritavat eostamist.

* Laste jaoks pole olemas ohutut taset. Ka üks päev kiirgust on liiga palju!

* Mikrolained hävitavad hemato-entsefalobarjääri (aju-verebarjäär), see on barjäär ümber aju ja ka ümber rinna ja katab osaliselt soolestiku ning areneb välja 18 kuuga. Kui barjäär saab kahjustada (või seda veel ei ole), pääsevad toksiinid keha seest otse ajju ja kahjustavad seda. Samal ajal jooksevad olulised ained ajust välja, aju jääb vajalikust materjalist ilma. Tulemuseks on autism jm neuroloogilised haigused.

* Inimese närvisüsteemi kaitseb 122 kihti, mida toodab valgusüntees. Need kihid arenevad välja 22 aastaga. Mikrolained kahjustavad valgusünteesi, tulemuseks neurdegeneratiivsed kahjustused, lihaskärbumise epideemia, sest kahjustada saab müeliinikiht, mis valku katab.

* Mikrolained hävitavad lapse immuunsüsteemi, mis ei ole täielikult välja arenenud kuni 18-aastaseks saamiseni.

* Inimese luud arenevad täielikult välja 28. eluaastaks. Mikrolained kahjustavad luuüdi, tulemuseks luu kahjustused.

* Folliikulite DNA, s.o mitokondriline DNA kahjustub 10x rohkem kui DNA ülejäänud kehas. Seetõttu kanduvad geneetilised kahjustused emalt lapsele. Lootel arenevad munaraku folliikulid esimese saja päeva jooksul, kokku 400000 tükki, st kogu kassett. Neil puudub igasugune kaitse mikrolainete vastu.

* Suurim kahjustus ilmneb lapselapsel.

* UNICEF uuris elektromagnetkiirguse mõju lastele ja teismelistele. Tulemuseks haiguste esinemise kasv: 85% kesknärvisüsteemi häired, 36% epilepsia, 11% mentaalne mahajäämus, 82% immuunsüsteemi häired.

* 2003. ja 2005. aastal viidi läbi rahvusvaheline uuring, milles vaadeldi u 200 kooli üle maailma. Leiti, et seal, kus koolide mänguväljakutel olid saatjad, esines lastel rohkem leukeemiat ja vähikoldeid, naisõpetajatel raseduse katkemisi, kõikidel ajuvähki, rinnavähki ja ka muud vähki.

* Kui külma sõja ajal kiiritati rasedaid elektromagnetkiirgusega, katkes rasedus 57,7% naistest (WHO andmed).

* Eesti teadlaste uuring näitas, et naised kannatavad mikrolainekiirguse pärast rohkem kui mehed, sest naistel on väga keeruline hormonaalsüsteem, mida on kerge mikrolainetega segi lüüa.
Haigestumisele kõige tundlikumad, järjekorras:
1. embrüo
2. loode
3. lapsed
4. naised
5. haiged ja vanurid
6. mehed

* Passiivne elektromagnetkiirgus on nagu passiivne suitsetamine – sind kahjustavad ka teised seadmed, näiteks naabrite omad, mis asuvad kaugemal, kuna kiirgus ulatub kuni 2 km kaugusele! Tuleb arvestada sellega, et inimene, kes su kõrval mobiiliga räägib, kahjustab ka sind, samuti loomi. Seetõttu on äärmiselt vastutustundetu helistada või saata sõnumeid raseda läheduses.

* Mikrolained kiirendavad ja ergutavad ajulained. Lapsel, kes kasutab mobiiltelefoni kaks minutit, võtab aju häireseisundist normaalolekusse tagasiminek aega kaks tundi. Siit põhjendus hüperaktiivsusele ja halvale käitumisele.

* Kiirgusnormidest: ei ole testitud lapsi, kelle kolju on väga õhuke, kelle kehas on vähem rasva, st närvide ümber ei ole veel välja arenenud müoliini kiht, mis neid kaitseks, ja kehas on suurem protsent vett, mis kiirgust absorbeerib.

* Teadlased on kindlaks teinud, et kahjustused ilmnevad juba oluliselt madalamate tasemete juures kui on kehtestatud normid, seega me ei saa pimesi usaldada tootjaid, kelle tooted nende enda kinnitusel “vastavad igasugustele standarditele ja normidele”.

* Euroopa Parlament ja Nõukogu on välja andnud resolutsiooni, milles öeldase, et laste puhul, ja eriti koolides ja klassides tuleb eelistada kaabliga internetti, ning rangelt tuleks reguleerida mobiiltelefonide kasutamist koolilaste poolt ja kooli territooriumil.

* Rakenda ettevaatusabinõusid! Eelkõige noored ja lapsed, kellel on suurem risk haigestuda ajukasvajatesse, peaksid helistamise asemel saatma tekstisõnumeid ja helistamisel kasutama käed-vaba-süsteemi, et vältida oma aju kiiritamist EMK-ga.

* Hoia oma telefoni lennurežiimil, kõne ajal ära hoia telefoni pea vastas, vaid peast eemal ja kasuta kõlarit.
Kui oled arukam ja hoolivam, kui tavaline veiniklaaside ja seebikate ees või õllepudelite taga olesklev inimolend, siis tule meeskonda, et koos sellele koledusele lõplikult piir panna!

 

allikas: youtube ja Kristina Valguslaps.