Kas teil on ka sel kevadel kuidagi eriliselt raske end mingigi trennilaadsuse peale lülitada?
Ootan, millal ometi ärkab minus see minu metsik sisemine jooksjatüüp, kes hommikul jooksma läheb. Maitea, kus ta ringi hulgub, ta ei saa kuidagi end stardipakule veetud. Äkki juba kihutab kuskil ilma minuta? :))
 
Mulle väga sobib fitness-staar Evelin Ainomäe soovitus seoses trenniga – kui endale midagi imaitsvat lubad, siis pole hiljem ju mõtet sellepärast enam põdeda – ära hala ega sae seda peas – parem liiguta keha.  🙂  
Ja pattu panen ma ju ikka kohe rõõmuga, mõlema suupoolega! Muidugi on ämmake ka “süüdi”, mis ta siis teeb nii head pühadetoitu, et selle peale peab terve nädal aega keefiri ja tatra peal olema. Eks ma tegin hea tordi ka. Nutella-toorjuustu-maasika. Viis keele küll teadagi kuhu, paraku ei takistanud edasist õgardlust mitte. Aga ei kurda, sest kõik mis mulle maitseb, on mu kehale hea. 
 
Toitumisega on üldse lõbus ja tiba segane. Tallinnas ma nägin, kui isukalt Evelin sööb mingit sopavärvi putru ja kiidab maitset. Täna pean tunnistama, et sellest sai minu vaieldamatu uus lemmik. Kuna ma piima tarbin vaid kohvi peal ja vahel maiustan kohupiimaga, siis mulle on veega keedetud puder vägagi ok. Minu uueks lemmikuks sai rukkihelbepuder. Sool, tiba kaneeli ja mesi annavad imehea maitse, aga päris väkk-eelarvamus oli mul seoses munavalgega. Õnneks sukeldub muna sügavale pudru sisse ja tulemus saab õhkõrn. Ja muidugi maasikad. Jammi! 
 
Evelini pildistamine oli taaskord väga tore kogemus. Ta on inimene, kes iga kord mind suudab üllatada. Seekord rääkis ta autos minuga prantsuse keeles ja ma sain teada, et ta lemmikkoht on Pariis. Tema puhul peab ikka tõesti paika vanasõna – kes palju teeb, see veel rohkem jõuab. Evelinil on töö, trenn, kool ja pranstuse keel. Ta teeb ja jõuab. Mõned toredamad pildid meie kohtumisest siia ka. Kahjuks ei lase tehnika mul hetkel Evelini filmitud üleskutset siia laadida, aga sõnum kõigile lühidalt –
 
 
KUI TAHAD END SUVEKS BIKIINIVORMI SAADA, SIIS PANE END VALMIS
JA ALUSTA KOOS MEIEGA  JUBA JÄRGMINE NÄDAL!  
 
 
Seekord oli kambas Aveli, kes samamoodi soovib suveks vormi saada.  Naised valisid trenniriideid ja juba järgmisel nädalal on meil kõigil võimalus koos Evelini ja Aveliga hakata trenni tegema!
Otsi trennikad üles ja ole asjaga rohkem kursis, klikkides EVELINI BLOGI, seal on ka video täitsa olemas!
 
 
Supermeikar Reet Härmat ja Evelin Ainomäe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 Aveli ja Evelin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Endiselt ruulivad kana ja köögiviljad, head raamatud, fotokaamera ja käevõrud, võrukaelad.
Mulle on tulnud põnevaid, ilusaid ja õnnelikke kirju, mis annavad märku sellest, et mu loodud käevõrud “töötavad” kenasti ning olen tänu oma hobile leidnud palju uusi vahvaid sõpru! Südamest aitäh teile, kes te kirjutate! Mulle väga meeldib käevõrusid kokku võluda, teadmata-tundmata nende omanikust muud kui nime. Seda mängu ei saagi sõnadega kirjeldada, see on tunne. Inimesele mõeldes ütleb süda käele, milliseid kive võtta, millist mustrit luua. Kordumatu energiate ja tunnete etendus. Alati uus. Nagu kevad.
 
 
 
Ja mulle meeldib, et langeb lund. 
See lihtsalt on nii imeline. Sinine taevas, soe päike, ärganud sini-valged aiad ja siis… aeglaselt langevad suured lumehelbed…  
 
 
Olge mõnusad ja armastage seda, kes olete ja mida elate.
 
 
Vähem virisemist ja rohkem naeru tuleb igal juhul kasuks!
 
 
 
 
 
 
🙂