Hei hopsti, mu kallid sõbrad kuldses sügises! Kuidas teil läheb?

Tahan tänada südamest neid inimesi, kes on andnud ja /või annavad/ kasvõi mõne reaga vastukaja Kristiina viimasest videost. Aitäh! Kõik teie kirjad ja kogemused on väga oodatud! Just nende põhjal saame tulevikus teile parimat anda.

Olen ise selles puhastuses nüüd päris aktiivselt sees, tehes seda iga päev, mitte küll video, vaid mälu ja kehamälu järgi. Ma teen seda hommikuti ja õhtuti, vahel ka lõuna ajal, oleneb. Algul oli keeruline, aga mida aeg edasi, siis mulle näib et keha jääb mingile enesepuhastussüsteemile teatud ajaks. Väga tahaks teada, kas kellelgi veel nii on? Et taotlusi öelda ega mõelda polegi enam vaja, need toimivad ise, ja see on füüsiliselt tunda. Seda saab kehas ja energias tunnetada, kui totaalselt kohal olla. Siis tunneb selle hetke ära. Tavaliselt eriti hästi siis, kui miski võõras, mulle sobimatu, satub mu energiavälja.

Küsisin, mis Kristiina sellest arvab, kui anda kogu keha süsteemile, nii füüsilisele kui ka energiakehale, taotlus – jääda alalisele puhastusprogrammile, mis ei lubagi ligi madalamat, kui kõrgemaks hüvanguks vajalik?

Kristiina arvas – see on võimalik.

Video järgi teha on muidugi hea, aga see tahab aega ja mul käib see asi veidi rutem. Õhtupoole tehes jäin pidevalt magama. Aga kui endale taotlused välja kirjutasin, siis neid lihtsalt rahulikult keha ja energiaid tunnetades häälega endale ette lugesin, toimis kõik suurepäraselt. Minu jaoks. Kui tahad proovida, kopi Materjalide alt endale taotlused ja anna tuld!

 

Palju õnne sulle sügiseks!