Olen kahe päeva jooksul saanud väga palju SOS-kõnesid. Mis toimub? Energiate ja emotsioonide möll. Süütunded ja süüdistamised. Kõikumine. Kas teha nii või naa, minna sinna või tänna? Otsustamatus. Pettumused. Endas ja teistes. Ootamatud vihahood. Kurbus, mis äkki tulvab üle ja kaob sama äkki, kui saabus. Tohutu armastusetulv, nii suur soe  tunne, et embaks kohe tervet maailma. Muudkui tahaks midagi… Midagi, mis on väljaspool ennast.

Küsi endalt, mis see on, miks see on ja kas ning kuidas sellega hakkama saada. Võta aega, vaata endasse, tunneta keha ja tema vastuseid. Tark ei torma. Ole 100% oma kehas kohal, kuula end austusega, sa oled ju ainus enda Ravitseja. Põruta jalaga vastu maad ja löö oma väljast välja kõik see, mis on väiksem kui sa ise. Löö välja kõik liigne. Hinga välja, karju välja! Tantsi välja! 

Kohtu endaga armastuses ja vaata, mis toimuma hakkab. Armasta oma emotsioone. Neis on elu. Nad tahavad elada. Loe Aurelia sõnumit Emotsioonide tervendamisest Materjalide alt. 

Kõik on energia. Teatavasti järgneb energia tähelepanule. Kus su tähelepanu hetkel on? Jälle minevikus? Asjadel, mis häirivad? Tööl, toidul, poliitikal? Tõmba oma teadvus siia ja praegusse. Puhasta oma energiaväli. Mida iganes ja kuidas sa seda teed – tunnista ja tunnusta ennast – sa teed kõike sinu jaoks täiuslikult õigesti, kõik mida sa teed, juba toimib!
 
Mitte keegi teine ei tunne ju su keha, mõtteid ja emotsioone sinust paremini. Kuidas saaks siis keegi teine või kolmas sind edukalt aidata või avardada? Ainult sina oled tegija! Juhhuuu…! Kas pole lahe seda tunda? 
 
Alati on hea kasutada ka emotsioonide puhul Ho’oponopono tehnikat-
Mul on kahju. Anna mulle andeks. Ma tänan sind. Ma armastan sind.
Hoponoponost saab lugeda ka materjalide alt. 
 
Armasta ennast, pane jamade jaoks välja selline silt – 
 
 
ja kui jama ikkagi tuleb, siis võta ennast kokku ja tee talle nii- 
 
 
 
Ja kui keegi ütleb sulle midagi, mis sind raputab, siis loe ja tunneta järgmist teksti pildil südamega. Pane silmad kinni ja tunneta, kui palju kräppi sa korjad oma välja teistest reaalsustest. Teise reaalsus ei sega sind, kui sa oled oma reaalsuses kohal, paigas ja rahus. Siis sa lihtsalt mõistad, oled vaba oma reaalsuses ja lubad teisel tema reaalsuses vaba olla ning väljendada tal end ilma hukkamõistuta. Milline armas õppetund, eksole? 🙂