21.12.12 kl.11.11 Galaktiline sõnum Drunvalo Melchizedeckilt:
Kallid kuulajad!

Tahan teid kõiki tänada, sest see kõik on teile, ja ma tean, et teil kõigil on olnud raske jõuda selle hetkeni. Inimestel ei ole selles materialistlikus maailmas just kerge valida vaimset teed. Tänan teid kõige selle eest, mida olete teinud, et jõuda selle hetkeni ja kõige eest, mida see, et teie sellel hetkel elate, maailmale tähendab.

See kõik põhineb mayade ennustusel. Mayad veetsid kümneid tuhandeid aastaid tähti ja planeete vaadeldes ning nende liikumist mõõtes. Ilma nende tüütu, igapäevase tööta ei teaks me, et see sündmus on oluline. Sealhulgas täname ka hopi rahvast, kes on tegelikult mayad, kes tulid nii kaugele oma kodust, ja teisi põlisrahvaid Guatemaalas ja mujal, kellest me teadlikud ei ole. Võlgneme neile oma südametänu.

Istun püramiidis ning ehk te imestate, miks. Meie esivanemad ehitasid püramiide ja kirikuid, tuhandete aastate jooksul kokku 83 000 objekti, sest nad teadsid, et neid on vaja. Need ehitati geomantia reeglite kohaselt, et suunata maasiseseid voolusid ja luua maa ümber elektromagnetiline võrgustik. 2008. aastal hakkas see võrgustik tööle ning inimestel on nüüd võimalus liikuda teadvuse kõrgema tasandile. Seda tegid teie esivanemad üle kogu maa. Sel põhjusel on inimkond nüüd valmis sündima teisel teadvuse tasandil. Oleme selle hetke lävel ja see on tõeliselt põnev hetk. On tõeline õnnistus elada sellel hetkel.

Veidi infot neile, kes ei tea, mis toimub. Kui soovite rohkem teada, lugege minu raamatuid. See sündmus põhineb mayade pikal arvestusel, mille aluseks on 5025 aastane (veidi pikem) tsükkel, ja viis sellist tsüklit on juba möödunud; see teeb kokku 25 625 aastat. See langeb kokku võrdpäevsuse pretsessiooni pikkusega, mis on maa telje trajektoori ovaalne kuju. Ühe ringi tegemine võtabki aega 25 625 aastat ning nüüd juhtuvad need kaks asja korraga. Ka teised iidsed pärimused on seda jäädvustanud. Nüüd algab uus tsükkel. Selles tsüklis on polaarsus – üks on mees- ja teine naispoole kontrolli all. Uus tsükkel juhib meid uue vaimse arusaamani maailmast. Viimane, meestsükkel juhtis meid läbi pimeda aja, aga energia on nüüd sassi läinud ja me oleme läinud veidi hulluks: me tapame üksteist ja ei hooli sellest; iga päev sureb nälga 25000 last. Need on meestsükli lõpu tähised. Mõne minuti pärast algab naistsükkel, mis juhib meid sellest agressiivsest tsüklist välja ning toidab ja aitab meid naiselikul viisil, mille oleme ammu unustanud. Saab alguse uus vaimsus, mis on ajatu, aga muutub, kui liigume uutele teadvuse tasanditele.

Peate ka mõistma, et mayade aja lõpu saabumine ei tähenda tõenäoliselt, et see juhtub nüüd. „Aken“ selle toimumiseks avanes 24. oktoobril 2007 ja millal see aken lõpeb, ei tea keegi. Võib olla 3 aasta jooksul, võib-olla 2016. aasta jooksul. Peame teadma, et kui ka füüsilises maailmas midagi ei juhtu, toimub siiski vaevu märgatav, aga uskumatult võimas muutus mees- ja naisenergias, mida me kogeme järgnevate aastate jooksul. See ei ole möödas kuni 2016. aastani, ning kuni selle hetkeni peame lihtsalt olema valvsad ja ootama.

Parim moodus selle sündmuse kogemiseks on enda sisse minek. Mitte tähtede vaatamine, vaid oma südamesse minek. Me ei saa olla oma ajus – ja praegu on enamus selle maailma inimesi oma ajus. Peame viibima oma südames. Soovin juhtida teid teie südametesse. Kasutan selleks lihtsustatud moodust, mis on sarnane kriya ja kundalini joogale. Võite istuda või hoopis seista, sest näiteks koptid seisavad mediteerides. Tehke seda nii, nagu teil mugav on.

Südames on kaks ruumi. Välise ruumi nimi on Südame Püha Ruum, aga sisemise ruumi nimi Tiny space of the heart. Sinna on raskem pääseda, aga kui teie seda oskate, siis see on ideaalne koht, aga ka südame püha ruum on väga hea.

Esiteks ühenduge emake maa ja taevase isaga. See loob teie hinge vibratsiooni, mis võimaldab teil südame ruumi sisse saada. Juhime teid sealt, kust te olete – paljud inimesed on oma ajus või mujal kehast või isegi väljapoolt – südame ruumi. Kui olete südame ruumis, paluge valgust, sest muidu olete pimeduses. Ja tundke vibratsiooni, ürgset vibratsiooni, mis on vanem kui maailm. Sel ajal, kui te viibite selles ruumis, lähen mina veel sügavamasse meditatiivsesse seisundisse ja võtan ühendust galaktika keskmega, meie vanaisaga, et paluda sealt meile sõnumit.

Blessings to the Earth, to all life on the Earth, especially to humankind at this time!

We are the Central Council of our galaxy. We are collective of all life in our galaxy. Drunvalo has given us permission to speak through him and we will use his concepts and ideas to express ourselves.

We love you, we’ve always loved you, and there’ll never ever be a moment in time when we do not love you. And we’re always with you – even when you don’t know it – we’re with you.

You’re about to go through a transition, and its’ ancient. It is nothing new; it’s very-very old; and every one of you has been through this transition, one very similar to it, many many many times before. You know, within your heart, precisely how to move during this transition, so the secret is to find a way to your heart. And on the Earth, your future, many things are going to begin to take place on your planet. We are guiding it carefully from where we are, from where the Sun is, from where the Earth is. We will not let you go. We will never forget you. We will always be with you. We’ve prepared everything for you. All you have to do is to remember who you are. Remember what you are capable of. You can speak to us any time you need help from within your heart. We will be there; we will help you if you are confused. And you will do fine. We know this because we know the future. We know what happens to you and your planet. We know where you’re going; we’ve already seen it. It is beautiful, it is good. You, humanity, have become a bright light to all life everywhere. We all thank you for what you’ve done, for the pain you’ve had to go through, for all the trials… but it is just about over, and a new life is to begin. Love guides all life everywhere, and you are no different. Love will guide you carefully and protect you carefully through all the movements you make. You must trust yourself, and you can trust us also, for we are you and you are us, though most of you don’t remember.

There is one minor correction we would like to make to Drunvalo’s teachings. It’s a small thing but it’s a big thing. When he teaches what you call the [unibreath], he has you connect with love to your Mother, the Mother Earth, and to feel the love, to send your love to her, her love to you. And he has you connect with Father Sky, all the rest of the creation, and in the same way, to send love to your Father Sky and your Father Sky sends love back to you, and you connect. And then he has you feel both at once, and then he has you see it as a triangle, and he has you feel the love between your Mother and your Father… There’s one thing he has forgotten, and that’s feel love for yourself. You are the reason the universe was created. Without you, there is no reason to continue. You are beautiful. Remember who you are, and find that love that surrounds you, is within you, for yourself. All life in existence loves you and is grateful to you for what you have done. In your living form you may think that you’re just another human being. But we know that you are much, much more than that.

We’re going to leave you now but we’re not going to leave you in your spirit. Any time you wish to be with us, please find us in your heart. We will always be there for you, always, always, always. Blessings in your life, and thank you. Good bye.

See energia jätkub üle kogu maailma järgmise kolme päeva jooksul, ja sellele järgneb üleminek – mis kestab umbes 9 aastat – mehelikult energialt naiselikule. Kui te tahate elus sügavamale jõuda – suunas, kuhu see liigub – õppige elama oma südames oma elu igal hetkel. Te suudate seda, sest te olete seda juba teinud. See ei ole esimene kord, kui te seda kogete. Te olete iidsed, te olete vanemad kui kogu loodu, te olete alati siin olnud, te olete alati siin. On aeg lõdvestuda, lasta minna hirmul, olla jälle laps, olla süütu. Kõik tuleb, edasised muutused on väga peenekoelised. Kui te seda suudate, siis muutub kõik muu teie elus teile väga lihtsaks, ja te liigute järgmisele teadvuse tasandile. Me liigume kolmandast dimensioonist neljandasse siinsamas Maa peal. Me ei lähe mõnele teisele planeedile, lihtsalt oleme emake Maaga teisel moel, ja kogu maailm saavutab tasakaalu. Te näete seda veel oma elu jooksul. Armastan teid! Aitäh et te siin olite! Armastan teid, armastan teid, armastan teid. Järgmise korrani. Tänan teid.
Tõlge Anu Randveer