By Tiina Hoel in Telos – Lemuria – Mt.Shasta

Tervitused armsad! Mina olen Metatron, Valguse Valitseja.

Ja taas räägime me Shastast. Tõepoolest, selle tähtsus on samaväärne Kristallilise Välja avardumisega.

 

Kaugel allpool laienenud megaportaali mäemassiivi, mis on Shasta, seisab hämmastav kristall Atlantis; kristall, millel on Arktuuria päritolu. See hõõgub hõbeda hõbevalges kumas, kiirates kristallilise plaatina ja eeterliku kulla sageduses. Kunagi seisis see Atlantise saare Poseida suures Ühe Templis ja ametlikult nimetati seda Om Kristalliks. Atlantise teadlane-preester, Atla-Ra , nimetas seda Mitmemõõtmelisuse Kristalliks. Tõepoolest, see tundlik kristall on kõikvõimas oma sageduses ja hoiab oma struktuurilises sulamis plaatinat, kulda ja hüper-kvartsi, võimet hoida, kontsentreerida ja võimendada seda, mida te mõistate valguse, ruumi ja ajana.

 

Plaatina Kiir

 

Om Kristall tõmbab endasse ja kiirgab seda, mida nimetatakse Plaatina Kiireks – kõikvõimas mitmemõõtmelise resonantsi energeetiline kiir. Plaatina Kiir on oluline saabuva Ülestõusmise tasakaalu jaoks. Ta sisaldab endas seda, mida võib nimetada Universaalse Seaduse, Kosmilise Aksioomi koodiks. Oma sageduses hoiab ta Universaalset Tõde, mitmemõõtmelist Tõde, mis laieneb ja rändab igasse Kosmose aspekti. Sellel on naiseliku sageduse toitev tunne, kuid tegelikult on see nii nais- kui meesvibratsiooni optimaalne tasakaal. Plaatina kiir on üks ühtsusest ja tasakaalust, mis tegelikult vähendab vahet vasaku ja parema ajupoolkera aspektide vahel. See ühendab teadvust ning aitab luua duaalsuses olevas mõistuses suure sünkroonsuse.

 

Suurepärane kristall Om on üks üheksast tohutust ja tugevast Templi kristallist, mis päästeti Atlantise veeuputusest enne kui kukkus alla ja varises kokku kristalne sfääriline satelliit, mida nimetati Atlantise teiseks kuuks. Kristall Om oli ja on kõige keerulisem kõigist Atlantise kristallidest, järgnedes ainult suurele kristalsele satelliidile tema kõikvõimsate võimete ja tehnilise keerukusega. Tõepoolest see oli kõige kõrgemalt hinnatud ja esimene suurepärastest Templi kristallidest, mida otsida ja ümber paigutada nendel viimastel kaootilistel Atlantise päevadel.

 

Kristall OM

 

Arktuuria kristallimeistrid ehitasid ja kujundasid Om Kristalli alkeemilises protsessis, mis hõlmab sünteesitud kvartsi ja teemandi vedelat konglomeraati, mida nimetatakse hüper-kvartsiks, mis on kokku sulatatud kristallilise plaatina selgest hõbedasest sulamist, kullast ja elavhõbedast. See elus ühend sulatati kokku elujõuga ja manifesteeriti võrratusse geomeetrilisse vormi, mille kristallstruktuur hõlmas oma kuldses spiraalis kõik, mis on olemas Metatroonilises Kosmoses. Seetõttu on see harmoonilises võnkumises iga dimensiooniga, iga universumiga ja kõigi paralleelidega Kosmoses. See toimib nii süsiniku-põhistes elu süsteemides kui ka bio-plasmalistes süsteemides sidudes kokku ja eksisteerides nii mateeriana kui ka anti-mateeriana. Selle 144 tahku on kujundatud võrdsetesse nõgusatesse ja kumeratesse sakkidesse ümber kogu selle silindrilise pikkuse. Selle kaksikpunktid on paigutatud täpselt 51,8 kraadise nurga all. Tõepoolest see konkreetne nurk on oluline ja seda kasutati Suure Püramiidi ehitamisel. See püramiid esindab tõesti maa tasandi sagedust, mille eesmärk on esindada sfäärilist Maad, selle kõrgus vastab raadiusele, mis ühendab Maa keset Põhjapoolusega ja ümbermõõt vastab Maa ümbermõõdule ekvaatoril.

 

Numbril 144 on ka väga keeruline sagedus, ta esindab kuldses spiraalis kõikide geomeetriliste baasühikute, teie universumi aatomite koodi. Selles sisaldub teie universaalne maatriks, elav geomeetriline konstant, mis on alati olnud, see laieneb ja tõmbub kokku regulaarsete mõõtmetega nii mateerias kui ka antimateerias. Seesama geomeetria toodab erilist tonaalsuse kvaliteeti, mida häälestavad kõigi taevakehade matemaatilised proportsioonid.

 

Kuldne Fii

 

Kuldlõige on konstantne suhtarv, mis annab võtme Kosmosesse, see sisaldab endas kogu mateeria vibratsioonilist resonantsi ja paneb tegelikult liikuma ukse paralleelsetesse dimensioonidesse ja antimateeria tasanditele. Teie enda teadlane on tõestanud, näinud ja kogenud, et kuldse fii spiraali arenemine fraktaalsel viisil on geomeetriline muster, mis kordub igal tasandil alates rakust kuni täheni. Lihtsamalt öeldes, kuldlõige on see, kui väikese suhe suuresse on võrdeline suure suhtega kõiksusesse, see on nii teie universumis. Nagu üleval nii ka all. See annab palju ukseavasid, mida teie praegune teadmiste tase veel ei ole uurinud.

 

Suur kristall Om, Shasta portaali maatriksi all, sisaldab endas kuldset keskteed ja universaalset sagedust. Ta teeb seda oma keeruka tahkude ja nurgelise disaini resonantsiga. See on olemas praeguses hetkes ja sisaldub selles, mida nimetatakse minevikuks ja tulevikuks. Kas te suudate seda ette kujutada? Ta teeb seda suurel määral kasutades kuldset keskteed ja selle sageduslikku pulssi.

 

Maisel tasandil on teie planeet, nagu te seda tunnete, teadvuse jaoks eriline keskne vektor. Oma mõtlemise tasandil arvate te, et teie planeet on jaotatud maa ja vee aladeks, mandriteks ja ookeanideks. Inimkonna teadlikkuse võimed, tegelikult teie teadvus, on häälestatud taju sagedustele, mis annavad teile sellise mulje. Aga Metatroonilisest perspektiivist lähtudes on teie planeet tahutud aja raamistikesse ja tõenäoliselt aladesse, mida nimetatakse paralleelideks. Seega eksisteerivad suuremas reaalsuses kogu aeg ja kõik paralleelid koos. Nii eksisteerivad kõik teie ajastud, kõik ajajärgud ja kõik teie paljudest tsivilisatsioonidest samaaegselt. Tõepoolest, sellest erakorralisest panoraamist lähtudes, on aeg samaaegne, nii et kõik maa ajaloo ajastud on ajas läbipõimunud ja on selgelt olemas igaveses PRAEGUS koos käesoleva aja vektoriga. Kuldsel keskteel, selles, mida te nimetate portaalideks, on olemas teatud lekkekohad, teatud avaused, mis võimaldavad liikumist. Om Kristall on võimeline neid ära kasutama ja rakendama nende kasulikkust.

 

Otseses mõttes on teie praegu, teie praegune hetk, psühholoogiline platvorm. See on tõsi, olenemata sellest, kas te saate sellest aru või mitte ja me mõistame, et see on tohutu arusaamise hüpe. Aktsepteerige seda kui aksioomi ja tõepoolest seda tehes aitab see teil mõista oma tõeliselt mitmemõõtmelist olemust.

 

Kristalliline Võrgustik

 

Ilmselgelt oli Om Kristall Atlantise kõigist suurepärastest Templi Kristallidest oma konstruktsioonilt ja kasutusviisilt kõige keerulisem. See ei tähenda, et teistel Atlantise kristallidel ei oleks tohutut võimet, keerukust ja eesmärki, tegelikult on. Me oleme teile rääkinud, et üheksa utilitaarset Atlantise Templi kristalli, mis on suurepärased Arktuuria ja Siiriuse konstruktsiooni eksemplarid, transporditi läbi maa sisemise hüpermõõtmelise tunnelite süsteemi ja paigutati ümber eriliselt väljavalitud piirkondadesse. Samuti oleme me teile rääkinud, et Sinine Teadmiste Kristall, mis asub Arkansase Kristalli Pöörises, aktiveeritakse esimesena. Tõepoolest, see on taaskäivitatud ja paisati esimese astme pinge tõstmisesse umbes 25%-lise võimsusega 2008. aasta juuni pööripäeval. Me ütleme teile, et sageduse kolmik-kuupäeval 8-8-8 käivitub portaal poole jõuga ja toob seda tehes kaasa ka 144-Kristallvõre kahe kolmandiku funktsionaalsusest. Sinise Kristalli 8-8-8 aktiveerimine käivitab järjestikuse telgtonaalsuse energia võrgustiku voo ülejäänud kaheksale. Neli neist on planeeritud aktiveerida 9-9-9, 9. september 2009. Need on Shasta mitmemõõtmeline Om Kristall, Arkansase Tervenemise Smaragd Kristall, Tervenemise ja Taastumise Kuldne Kristall Brasiilias ja Päikese-Kuu Kristall Titicaca järve ääres.

 

Tõepoolest see, mida võib nimetada Kristalliliseks Võrgustikuks, on häälestatud 144-võre aktiveerimisele ja korreleerub funktsiooniga, mida nimetatakse Kuldseks Päikese Kettaks. Aktiveerimise ajakava on järgmine:

 

Arkansas:

Teadmiste Sinine Kristall 8-8-8

Tervenemise Smaragd Kristall 9-9-9

Kommunikatsiooni Plaatina Kristall 11-11-11

 

Bimini Kalju:

Energia Rubiintule Kristall 12-12-12

 

Brasiilia:

Tervenemise ja Taastumise Kuldne Kristall 9-9-9

Violetne Heli Kristall (Mineas Gerais) 10-10-10 (Bahia)

 

Shasta mägi:

Mitmemõõtmelisuse Om Kristall 9-9-9

 

Tiajuanaco-Titicaca järv, Bolivia:

Päikese-Kuu Valguse Kristall 9-9-9

Thothi Kristall 12-12-12

 

 

Atlantise ÜHE Tempel

 

Ühe Templi lähedal oli see, mida võib nimetada edasiarenenud õpetuste keskuseks, kõige eksklusiivne ülikool, väljavalitud preester-teadlasteks pühendatute jaoks. Seda nimetati Atla-Ruum. Sõna Ruum pärineb pühast Atlantise Kuldse rassi sageduslikust semantikast, mis tähendab “Pühendatute Müsteeriumide Kool”. Selle termini tonaalsed omadused avavad mälestused paljude jaoks teist, kes olid ühed Poseidonlastest, eriti nende jaoks, kes kuulusid Atla-Ra hulka. See tarkuste kool õpetas edasijõudnud matemaatikat, füüsikat, püha geomeetriat, hüper-ruumilist geomeetriat, kristalset keemiat, alkeemiat, energia dünaamikat, samuti ka astraalset reisimist ja mitmemõõtmelisuse saavutamise õppeaineid. Enamik õppejõudusid olid Kuldsest Rassist, lisaks neile ka Ülestõusnud Meistreid nagu Thoth ja Meistreid Plejaadidelt, Akrtuuriuselt, Andromeedast ja Siirius A-st ja B-st. Kuldne Rass oli pikad olevused, tänapäeva mõõtmetes 9-12 jalga (2.7-3.6 meetrit) pikad. Nad olid Plejaadide Meistrite otsesed järeltulijad ja nad olid väga õrnad, rahulikud olendid äärmiselt kõrge intelligentsi ja resonantsiga.

 

Ühe Tempel ise asus graniitsel künkal Poseida põhjaosas, teadlane-preester Atla-Ra pühamus. Ühe Tempel ehitati väga unikaalse dünaamilise püha geomeetria põhimõtetel ning selle asukoht valiti hoolikalt ja spetsiaalselt vastavalt loomulikule energiaväljale ja taevaliku võrgustiku joondusele. Om Kristall asus selle hämmastava Templi keskmes. Seda ei seatud alusele, sest mõlemas Om Kristalli otsas on teravik. Seda hoidsid paigas keerlevate ringide seeriad, mis seda sfääriliselt ümbritsesid. Need olid tehtud metallisulamist, mis kondenseerisid antigravitatsiooni välja ja hoidsid kristalli. Kogu seda aparatuuri sai seada vastavalt teatud taevastele joondustele. Kristall ise tõmbas ligi ja eraldas plasmalist anti-gravitatsiooni plasma välja. Heli, puhtaid toone kasutati selleks, et aktiveerida Kristalli soovitud aspekte ja kalibreerida plasma vajalikku tihedust. Erinevad toonid ja neile vastavad plasmalised tihedused lõid anti-gravitatsioonilises väljas erilisi vahelduvaid värve. Kristall ise helendas hõbedases toonis, mis teatud nurkade all ja intensiivsustes muutus valge plaatina violetseks varjundiks. Atla-Ra asjatundjad said Om Kristalli kasutada selleks, mida nimetatakse mõõtmetevahelisteks reisideks ja ajarändudeks. See oli taevalik kosmiline sadam. See tõepoolest võimendab inimkonna võimet reisida astraalis ja kaugemale sellest. Shasta mägi on selles võimes juba üsna viljakas. Tõepoolest, suurendab Om Kristall seda potentsiaali hüppeliselt kõigi jaoks, kes seda kogemust seal otsivad.

 

Kaheteistkümnend-süsteemi Matemaatika

 

Kuigi kristalli silindrilisel kehal on 144 vahelduvat kumerat ja nõgusat külge, on kaks tippu erinevad. Alumisel tipul on 1728 tahku ja ülemisel tipul 12 tahku. Seega 12 jada, 12 ruudus (144) ja 12 kuubis (1728), sest Atlantis ja Atla-Ra kasutasid matemaatikas 12nd-süsteemi.

 

Üllatusena võib tulla teadmine, et üleminek kümnendsüsteemile matemaatikas, mis toimus enamuses ühiskondades peale Atlantise langust, valiti seepärast, et inimesed loendasid oma kümnel sõrmel! Eranditeks olid sumerid ja maiad, kes kasutasid vastavalt 60nd ja 20nd süsteemi. On huvitav märkida, et inimesed mõõdavad aega endiselt Atlantise 12nd süsteemi jäänuste põhjal. Kas te mitte ei loenda tunde 12 kaupa ja samuti kuid aasta jooksul?

 

Me ütleme teile, et tulevikus muudab inimkond matemaatika baassüsteemi, et seda muutuvate ajatsüklitega tihedamalt joondada. Me oleme teile varem rääkinud, et aja järjestikkus kiireneb sisemise tuuma vastupidise pöörlemise ja maa pöörlemise muutunud suhte tõttu. Ajaühiku tsüklid toimuvad praegu kiiremini ja ei ole enam joondatud. Teie tsüklid on kiiremad, aga teie mõõtmine ei veel nihkunud.

 

Nüüd, kui oleme rääkinud ajatsükli kiirendusest ja vajadusest teisenduda matemaatilisse 12nd süsteemi, on kanalist päritud kolmik-kuupäevade praeguse kehtivuse kohta, millest me oleme teile rääkinud. Need on numbrilised portaalid, et aktiveerida suure 144 võre kaksteisttahuka tahke.

 

144 Kristallvõre Aktiveerimine

 

Enne kui me vastame, vaadakem üle 144-kristallilise võre aktiveerimise käik. Võre on keeruline geomeetria, topelt viis-kaksteisttahukas, mis oma erilise kujunduse tõttu sisaldab sümmeetrilises kristalses maatriksis 144 viisnurkset ja kolmnurkset tahku. Topelt viis-kaksteisttahukas on tähtjas, mis tähendab, et iga peamine tahk kaheteistkümnest tahust on keskel üles tõstetud moodustades viie-külgseid püramiide. Seega on seal 12 viisnurkset püramiidi. Igat tahku loendatakse põhjalt ja püramiidjalt tõstetud osalt. Nii et kui arvestada, et iga viisnurkne pind sisaldab 5 võrdhaarset kolmnurka ja ühte viisnurka, saate kokku 72 tahku. Lisaks sellele on kõigil kaheteistkümnel tähtjal aspektil 5 kolmnurka ja üks viiekülgne püramiid, seega te ühendate tasapinnalised ja tähtjad osad, et saavutada sageduslik Meistri Number 12 ruudus – 144. Kas mõistate?

 

Kolmik-kuupäevade aspektid on päris huvitavad. Pärast aastatuhande vahetust on olemas unikaalne kuupäevade järjestus, mis toimub aastatel 2001-2012. Kolmik-kuupäevad on numbrilised sagedused, mis ainulaadselt toimivad lühendatud kujul, need tekivad järjest 12 aasta jooksul:

 

• 1. jaanuar 2001, 1-1-1

• 2. veebruar 2002 2-2-2

• 3. märts 2003, 3-3-3

• 4. aprill 2004, 4-4-4

• 5. mai 2005, 5-5-5

• 6. juuni 2006, 6-6-6

• 7. juuli 2007, 7-7-7

• 8. august 2008, 8-8-8

• 9. september 2009, 9-9-9

• 10. oktoober 2010, 10-10-10

• 11. november 2011, 11-11-11

• 12. detsember 2012, 12-12-12

 

Võre tähendus on see, et iga kolmik-kuupäeva sageduse portaal on kavandatud olema võre ühe 12 peamise kaksteisttahuka pinna põhja tasandi “aktiveerimise käivitajaks”. Seega see aksioom järeldab, et 144-Kristallvõre käivitatakse funktsioneerima ühe kaheteistkümnendiku võrra aastas alates 1. jaanuarist 2001 kuni 12. detsembrini 2012, mil ta saavutab kogu programmeeritud sisestuse. 13. detsembrist kuni 20. detsembrini, integreerib ta kogu programmi ja taaskäivitub täielikku käivitumisse talvisel pööripäeval 21. detsembril 2012, mida kuulutasid ja ennustasid ette Ülestõusnud. Selles aspektis, võti, mis on oluline osa selles, mis toimub kolmik-sageduste portaali kuupäevadel, on “inimliku – võre” joondamine Kristalse 144 võrega. Sellepärast on need kuupäevad ära tuntud empaatide poolt, kui tähtsad kuupäevad vaimsete joondumiste kogunemistena kogu planeedil. Tõepoolest ei ole tegu eriliste astroloogiliste joondumistega, mis keskenduvad kolmik-kuupäevade portaalidele, pigem on tegu numbrite eneste vibratsioonidega, mis vastavad 144 võrele.

 

See kineetika ajendab ka uuenenud 12-harulise Päikese Ketta heeliksi lihvima 144 võresse skemaatilist kujundust, mis tagab selle, mida võib nimetada DNA topelt viis-kaksteisttahukate viisnurksete tahkude programmeerimiseks.

 

Me ei ole unustanud küsimusi, mida on kanalist esitatud kolmik-kuupäevade praeguse kehtivuse kohta arvestades ajatsüklite kiirendust ja vajadust üle minna 12nd süsteemi matemaatikas. Vastus on see: teie iga-aastane päikese tagasipöördumise arvestamine on juba lähedal 12 süsteemile, 12 kuu süsteem. Ja kolmik-kuupäevade arvestus on 12 arvestus, neid on 12. Seega lühidalt, jah kolmikpäevade portaalid on tõesti kehtivad.

 

Valguse kiirus kasvab

 

Aga me lisame hoiatuse, et kogu 144 võre vähenemine 21. detsembril 2012, tegelikult suurendab ebavõrdsust, vahet kiirema ajaühiku tsükli ja selle mõõtmise vahel. Sest uus võre oma valmimisel mitte ainult ei rõhuta ajatsükli järgnevuse suhet planeedi sisemise pöörlemise ja välise vahelduva pöörlemise vahel, vaid see võimaldab planeedil ka suuremat valguse kiirust. Valguse kiirus kasvab oma praegusest umbkaudsest kiirusest 186.000 miili sekundis (300.000 km/s) üle 210.000 miilini sekundis (338.000 km/s).

 

Osale sellest valguse kiirendusest aitab kaasa Atlantise kristallide aktiveerimine. Eriti mõjutavad valguse kiirust Shasta mäe Om Kristall ja Titicaca Päikese-Kuu Valguse Kristall. Mõlemad aktiveeritakse aastal 2009. Kui kõik need kristallid on aktiveeritud ja võrku ühendatud aastal 2012, saab nende mõju olema viljakas. Kuigi see tsükkel ei jõua haripunkti enne kui teie 2020. aastal, sest teatud kristallid, mis aktiveeritakse kaheteistkümnendas etapis 12-12-12, täpsemalt Bimini Tule Kristall, vajab kuni 8 aastat selleks, et täielikult aktiveeruda.

 

Nüüd lisame, et kuigi üheksa kõikvõimast kristalli paigutati Atlantisest ümber, on olemas teised, mis juba olid teatud kohtades, ja ei vajanud liigutamist. Mõned neist on olnud pool-uinunud olekus ja mõned häiritud funktsionaalsuses. Need tulevad oma täielikule võimsusele aastal 2012, peale Kristallilise Võrgustiku taaskäivitust. Need kristallid, välja arvatud kristalsed üksused Roslynis, Sri Lankal ja Tiibetis, ei ole nii suured, tehniliselt keerukad ega kõikvõimsad kui üheksa algselt Poseidal asunud kristalli. Enamus neist asuvad järgmistes paikades:

 

• Tiibet

• Baikali järv, Venemaa

• Roslyn Šotimaa

• Araphat Türgi

• Giza

• Montserrat Hispaania

• Sri Lanka

• Bali

• Lõunapoolus

• Põhjapoolus

• Havai

• Jaapan

 

Paljudes teistes kohtades on olemas ka teisejärgulised, ehk satelliitkristallid. Neist kohtadest võiks nimetada Tasmaania, Uus-Meremaa, Glastonbury, Argentiina, Kanada, Himaalaja, Tansaania, Prantsusmaa, Kreeka, Capetown, Tšiili, Arizona, Lihavõttesaar, Moskva ja Gröönimaa. Nende suurus ja võimed on väiksemad, aga nad on siiski ühendatud suuremate kristallidega ja võrgu keerulise osaga. Nad saavad energiat ja on mõnevõrra sõltuvad suurte kristallide telgtonaalsest raadioelektroonilisest eetrisagedusest.

 

Om Kristalli Aktiveerimine:

 

Mõnes mõttes võib öelda, et need suured kristallid on sarnased teie arvutisüsteemidele, aga muidugi on nad mitmeid kordi keerulisemad ja võimsamad, kuid nende funktsioneerimises on olemas teatud sarnasused. Kõik suured kristallid läbivad midagi sarnast ümberprogrammeerimisele ja taaskäivitamisele. See programmeerimise ja taaskäivitamise protsess on omane sageduse kasvamisele ja maa maatriksi dimensionaalsele ligipääsule. See ei toimu kristallide aspektidega ja nende kõrgema võrgustikuga, mis eksisteerivad multidimensionaalsuse muudes aspektides, mida te näete. Mõnes mõttes see, mis toimub, on muutuva maa maatriksi ümberformaatimine.

 

2008. aasta 30. augusti noorkuu alustab Om Kristalli formaatimist ja programmeerimist. See protsess võtab selle keerulise kristalli jaoks veidi üle 12 kuu aega. Seda võib nimetada soojendus-etapiks, tühikäigu-etapiks, mil oluliste astroloogiliste perioodide ajal toimub eriline programmeerimine. Need kuupäevad on 10.-13. september 2008, 21. septembri pööripäev 2008, 21. märts 2009, 21. juuni 2009 ja täielik kuuvarjutus juulis 2009. Kristall käivitub 25-protsendilisse võimsusesse kolmikkuupäeva 9-9-9 portaali ajal.

 

Alates 10.-13. septembrist, 2008 tekib viie astroloogilise septiili kobar, millest kõige olulisem on Saturn-Chiron. See on oluline Portaali Ühendus ja Saturn aitab kaasa selle materialiseerumisele. Selle tähtsus Om kristalli jaoks on see, et septiil on 51 kraadi, täpselt samapalju, kui on suurtel püramiididel ja Om kristallil endal. Nende soojendus-etappide jooksul, enne aktiveerimist on inimkonna jaoks hea suunata oma joondused Om Kristalli. Inimkond ei pea joondama ega ankurdama kristalli kui sellist, vaid pigem joondama ennast kristalli energiaga läbi visualiseerimise protsessi ja saates armastuse vibratsioone.

 

Om Kristalli kasutamine

 

Paljud teist võivad küsida, milline on Om Kristalli mõju mulle, tegelikult milline mõju on mulle Ülestõusmisel endal? Kuidas mõjutab mind muutus kolmandast dimensioonist viiendasse? Tulemuseks on üksolemise tunne. Kolmanda ja viienda dimensiooni tasanditel ei ole käegakatsutavaid erinevusi. See on pigem segunemine. Teil on suurem heaolu tunne, tunnete rohkem toetust ja tõepoolest toetus on teie sees. „Kasutades“ Om Kristalli tunnete te suuremat tasakaalu; te tunnete, et olete ühendatud oma mitmemõõtmelisuse aspektidega, tegelikult ka füüsiliselt. Mõistusel on vabam juurdepääs oma osadele aspektidele, sest dimensioonid segunevad. Saab olema vähem kahtlusi, vähem eksinud olemise ja killustatuse tunnet, vähem sisemist arutlemist, mis on õige ja mis mitte. Mõistus muutub ühtseks, rohkem lahutamatuks terviku osaks. Duaalsuses on iseenesest vähem polaarsust. Aga see ei tähenda, et duaalusust ja polaarsust ei ole. Need, kes ütlevad, et Ülestõusmine lõpetab sõjad, lõpetab nälja, lõpetab lahingutegevuse ja ahnuse, teavad, et see ei ole nii. Aga mu kallid, kõik need vähenevad silmnähtavalt, duaalsuse äärmuslikud kõikumised saavad olema väiksemad. Pendli liikumine äärmuste vahel hakkab mõnevõrra vankuma. Valikud saavad olema selgemad, teerajad sisutihedamad. Parim viis, kuidas kõik teie, kes te valite kasutada Om Kristalli, et aktiivselt ja innukalt otsida enda Ülestõusmist, saab teile selgemaks, kui ta seda praegu on. Mõnes mõttes saab teile kättesaadavaks uus paradigma, uus Teadmiste süsteem, mis pakub ennast kõigile neile, kes seda otsivad.

 

Siis on selle mõju selline, et teil on kergem olla täielikult kohal praeguses hetkes. Ja alati on PRAEGU; igavikuline käesoleva hetke PRAEGU võimu tugipunkt. Kolmanda dimensiooni seisukohast võib tunduda paradoksaalne, et ühendades mitu mitmemõõtmelise aspekti tahku, pööratakse duaalsuses ühele neist suuremat tähelepanu. Aga see on nii. See on nii, sellepärast, et mitmemõõtmelisuse terviklikkus on see, mis toob kaasa teie tõelise mina lahutamatu loomuse ja selles terviklikkuses on teie tõeline kausaalne mina ja selles eksisteerib selgelt rohkem Kõikehõlmavat Tõde. Mitmemõõtmelise aja ja geomeetrilise teadvuse Hetkes olete te loovamad ja te olete rohkem väestatud ja vähem mõjutatavad. Selles geomeetrilises väljas ei mõjuta teid ebasoovitavad küsimused, stress, probleemid. Te asute lahenduste ja lahendamise väljas, küll te näete. Te olete oma kogemuste juhtpaneeli juures.

 

Kas selleks tuleb tööd teha? Jah, muidugi. Aga häälestumine Om’ile, kõrgematele dimensioonidele ja mitmemõõtmelisusele pakub selleks meisterlikkuse tööriistu. Paljudel teist on arusaam, et hing on „puhkusel“ teisel pool, mida te nimetate looriks. Oma haudadele kirjutate te „Puhka rahus“. Mu kallid, seal on rahu, aga see tuleb läbi töö. Ülestõusmine taevalikku valda, Taevatrepp, teie metafooris, ei ole staatiline! Mu kallid, te kas liigute üles või libisete alla, kas üks või teine. Plaani kohaselt liigub teadvus kas ülesvoolu või laseb ennast allavoolu kaasa viia. Teadvus ei ole paigal! Ja seega ei paku me lootust tuimadele, te näete, et teie toetumine igavese puhkuse kontseptsioonile on mõnevõrra ekslik. Kuid reisides läbi iseenda avastate te oma teadvuse ühtsuse teiste teadvustega. Te avastate, et mitmemõõtmeline armastus ja energia laevad teadvuse peene dünaamilise energiaga ja liikumisega kõikidesse asjadesse. See ergutab ISE’t, see ei juhata teid magama Taevavärava marmorastmetel. Selle asemel inspireerib see teid rohkem osa võtma loomise tööst. Sest tõepoolest on seal „energia pakid“, mis pakuvad teile erakorralist hoogu, kui te tõusete igale uuele tasemele.

 

Teadvus on üha laienev ja igal tasandil, kuhu te jõuate, on siiski veel üks kõrgem, kuhu tõusta. Ja kui teie kolmemõõtmelise duaalsuse seisukohast võib see tunduda koormav, siis see ei ole seda. See ei saaks olla kaugemal tõest. Teadvuse kasvu kaunistavad tegelikult elujõulise rõõmu elutähtsad ojad, selline on teadvuse loomus, selline on esimese põhjuse väljanägemine ja olemus.

 

On mõned punktid, mida me peame üle vaatama, laadimise punktid, kuid need ei ole stagneerunud, tõepoolest neis on suur aktiivsus ja sügav paikapidavus.

 

Mu kallid, suur mitmemõõtmelisuse Kristall Om pakub uskumatut energiat, millel peale käivitumist 9-9-9, on hulgaliselt mõjusid Kristallvõrele ja Ülestõusmisele endale. Võime selle energiat kasutada sõltub suurel määral igaühe valguse koefitsiendist. Selle esialgsed mõjud on vaevumärgatavad ja suurenevad igal aastal. 12-12-12 on ta tõepoolest oma täielikus liikumises.

 

Mina olen Metatron ja teie olete armastatud!

 

Ja nii see on.