Mul pole ammu õnnestunud kohata paari päevaga sellises koguses säravaid silmi, nii palju uudiseid, nii palju tundeid, meenutusi ja ilu!  Aga kõigest järjekorras.

Tallinna kõige säravamad delfiinitüdruku silmad trehvasid mind bussijaamas ja sealt jalutasime Solarisse. Jeerum, vaadake neid silmi!!!

Muljetasime Havaist, elust ja miski viis mind korraks istuma nagu Big Islandi Lava Java’sse, üle tee siinsamas mühisemas ookean, jutuvada, ukuleele… Elxu tõi mulle mu lemmik-kohvi Havailt. Oi jippiiii, kuidas mõni asi võib ikka õnnelikuks teha! Tead, Elxu, ma arvan, et sellepärast siin praegu nii pikalt soe ongi, et sa tõid endaga Havailt ka päikse ja soojuse kaasa. Noh, Usa toll, teadagi, sai jälle tillika. Mõtles, et täitsa tavaline kohvi….aga näädsa.  No hallooo, kas Havailt tuleb midagi tavalist? Ei, Havaile võib minna tavaline, aga sealt naaseb ainult ebatavaline. Nagu see tüdruk siin!  Mahalo, kallis Elxu!

 

Järgmine kohting oli natuke pikem ja kestis lausa kaks päeva! Ma pole ammu olnud seotud pulmade, pruudi ja pruudisoenguga. Ja kogu sellise olulise päeva jäädvustamisega. Imeline õrn päev… Ärkav pruut, soenguga pruut, meigiga pruut, pruutkleidis pruut, pidevalt pissida tahtev pruut ja kõige selle keskel ülimalt rahustavana mõjuv peigmees, tõeline isakaru.

Sõit, peigmehe kikilips, lillekimp, elevus kuubis, pulmamarss, erkkollased lehed, päike, sinine taevas, naeratav pruut, mõmisev peigmees, kellel fotograafist juba tegelt totaalne siiber oli, aga kes oskas seda superhästi varjata.  Pikk ja imeline elumuutev päev. Palju õnne, armastust ja paindlikkust teile, kallid Riti ja Jaan!

 

Järgmise päeva hommik algas pannkookide ja Havai kohviga. Särasilmi sinna juurde koguni 3 paari! Kristiina jõudis kõike – teha pannikaid,

 

kohvi ja meikida natukene ka Margaritat, sest ilma ja igavuse üle me ei kaeble. Leidsime kapist Mammuka ballikleidi ja otsustasime loodusesse minna pildistama. Kui paljudel teil on selline mõnus laupäev?

Usun, et olete minuga nõus neid pilte vaadates – aeg jääb seisma… Pealegi, kes oleks osanud arvata, et oktoobris saab kleidiväel rannas pilte teha ja külm ei hakkagi! Aitäh mu väike modell, et sul jätkus kannatust, jaksu ja julgust ronida, turnida, hüpata, tantsida, joosta, käia, sirutada, lehvitada jnejne.

 

 

 

 

 

 

***

 

KUNA ROVINIL ON TÄNA SÜNNIPÄEV – 14. OKT,  SIIS…