Huvitavad asjad toimuvad siin Havai kodus.

Esimesel jaanuaril ilmus siia üks koer. Karta on, et pani rakettide eest plehku. Meie juures leidis ta eest toreda pereisa Milti, kes tal kõhukese täis söötis, dushi alla viis ja puhtaks pesi. Emme Christine, kes armastust pritsib ning kaks pruuni pidevalt itsitavat ja mänglevat tütart, Crystali ja Tiina.  Ja teise koeratüdrukust sõbrantsi, nimega Akela. 

Möödus paar päeva, keegi ei otsinud ülisõbralikku külalist, kes end siin järjest paremini ja paremini tundma hakkas, viibides nagu SPAs. Käis ringi naerunägu peas, aroomipilv ümber lehvimas ja lebotas päikselaigus. 

Ühel päeval jäi mulle millegipärast silma üks pilt seinal. See kujutas autot, milles sõidavad kaks koera. Need pitsud tundusid väga tuttavad olevat, sest samad näod vaatasid rõdukardina taga, valmis seiklusteks! Sellised nad siis on, vist hingesugulased, Sally ja Akela. 

Tänaseks on Sally oma pere üles leidnud, aga käib iga päev meil külas. Vaatab küpsist-noriva pilguga pereema ja spa-pilguga isa. Laske mul ometi teie spas mõnuledaaaa…  kamoon, miks te mind altkulmu vaatate ometi… Lähme pakume mulle nüüd küpsist ja vaatame kas teil sooja vett on…mh?

Ja siit moraal – vaadake, mis pildid teil seintel on! Mis teid ümbritseb?  Kas olete häppid, kui pildilolev ilmub ühel ilusal päeval teie reaalsusesse?  🙂

 

Alohakallid!