Kui rottide ühiskond avastab rotikuninga, siis ta lahkub.

 

Meie oleme inimesed.

 

Ja meil pole kuhugi minna.

 

 

Parasiitide kari, kes on meile tuttav kui maailmavalitsus, globaalne eliit, sionistid, bänksterid, hallitus, vähkkasvaja jne, keda ühendab nn satanistide sekt, on omandanud juba ammu tehnoloogia, kuidas inimest muuta loomaks – põhimõttetuks, südametuks, hingetuks. Nad on mitusada aastat lihvinud seda meisterlikkust oma kaashõimlaste-kaaskannatajate peal. Lihviti teravaks ja XX sajandil hakati kasutama seda laialdaselt, tuues ühiskonna tervislikku ja moraalsesse-eetilisse plaani sisse niinimetatud rotikuningaid.

Üksteise järel algas suurtes tugevates riikides degradatsioon ja need kõik muutusid järk-järgult tarbimis(lits)ühiskondadeks (потребл/ядей), kus öeldi lahti tõest, traditsioonilistest väärtustest. Selle koletusliku, deemonliku toime tulemusi näeme täna kõikjal maailmas. Ja esmajärjekorras nn tsiviliseeritud riikides. Sellest hetkest, kui see märgistatud koletis sai endale tuule tiibadesse või kabjad alla – ehk võimu, on see protsess pöördumatu. Ja areneb eksponentsiaalselt.
Soovitan lugeda artiklit tähelepanelikult, kus ma põhjalikult avan inimlikkuse kaotamise tehnoloogia olemuse. Kuni me kõik ei tunnista endale, et meid valitsevad ROTID, kelle jaoks me oleme vaid liha, ei õnnestu meil mitte midagi muuta. Ja põgeneda pole meil kuhugi. Kuna seoses “toidubaasi” järsu vähenemise ja “kuningate” arvu kasvuga kahanevad põgenemise võimalused nullini.

Ausalt öeldes ei näe ma võimalust neist vabaneda… ilma suure verevalamiseta… väga suure. Kuid selleks me olemegi inimesed, et surmaohu hetkedel ühineda ja arukate ajurünnakutega leida lahendus ning töötada välja tegutsemise algoritm. Loodan, et veel pole hilja.

Käesolev olukord on loodud tehnoloogiaga, mida teatakse ka nime “rottide kuningas” all. Selle tehnoloogia ülesandeks on lõhkuda olemasoleva sotsiaalse struktuuri peamised sõlmed, nähtamatud alusbaasid ja sotsiaalsete konstruktsioonide tugisambad. Luua ühiskondlik killustatus, kus igaüks on vaid enda eest väljas ja puudub mõiste “oma”. Selle saavutamiseks tuleb lõhkuda moraal. Murtud moraali näitajaks on käitumine, kus omad reedavad omasid.

Selle tehnoloogia olemust saab selgitada eredalt rottide näitel. Need loomad eristuvad oma erakordselt tugeva elujõulisusega. Selle elujõulisuse aluseks on sotsiaalne ühtekuuluvus. Rotid on erakordselt sotsiaalsed loomad. Nad ajavad koos asju, abistavad üksteist, kaitsevad ja võimaluse korral toovad ära haavatud. Rotid tajuvad end ühtse organismina ja ka käituvad nagu üks organism. Nad vahetavad kiiresti informatsiooni, hoiatavad koheselt lähenevast ohust ja annavad edasi kaitsealaseid oskusi. Sellises käitumises puudub omakasu. Kaitsemehhanismil on moraalne olemus.

 

Loe edasi allikast –  Kiirgusinfo lehelt