Küll mul oli magus reede!

Käisin Kristiina Raie enesearengu koolituse II moodulil osalemas, kus filmisin ja tegin mõned pildid. On alati väga müstiline ja hinge ning peadpaitav olla kohas, mis on täielikus sünkroonis elutee ja astumisega. Kus mõistad juba esimesi sõnu kuulates, et oled õigel ajal nii õiges kohas, et lähed kohe õnnest õõnsaks! :))
 
Kuna pidin jälgima nii kaamerat kui esinejat, siis oli algul täitsa naljakas iseennast saada nii kaugele, et vaimus hoolega kuulata, teha kõike kaasa ja olla kohal, aga silmadega kontrollida kaamera tööd ja esinejat. Tabasin end küsimast – no kuidas see võimalik ei ole…? Aga! Loomulikult ON see võimalik ja ma sain hakkama, kuis muidu!
 
Ma sain lausa nii hästi hakkama, et kui oli teemaga praktika, tundsin, kuidas kogu mu keha oli selles osaline, see oli niivõrd füüsiliselt tuntav, lahustav ja vabastav ning mitmel tasandil toimuv,  et tänaseks on sellega korras, tehtud! Kuidas ma tean seda? Ma saan täna tunnistada – teema ei ole enam minu teema, ta ei ole minu väljas, ta on nagu võõras inimene tänaval. Ehk siis ma tajun seda, et varem ma reageerisin sellele, mis toimub mu sees selle konkreetse välise teema kohta. Ma olin teinud oma reageeringust enda jaoks teema, ma ise aktiveerisin selle. See oli nii vabastav kogeda, mõista, et seda teemat tegelikult polegi, kui puudub minupoolne reageering ja jõuandmine talle. Loomulikult oli ülihea tunne kogu sellest enda kokkukeeratud kremplist teadlikuks saada ja sellest lõplikult lahti anda. Jeerum, ma istusin seal, olin täiega rabatud ja särasin nagu mingi jõulupuu, vaatasin saali, sajad inimesed tegid tublisti oma teemadega tööd. See kestis vaid 15 minutit. KÕIK ON VÕIMALIK. P.S. Teema, mille andsin lahendamiseks Loovasse Energiasse, lahenes reaalselt järgmisel päeval. Jah, KÕIK ON VÕIMALIK!
 
Väike “teema” veel. Üks armas inimene kirjutas mulle ja avas natuke oma “teemat” – kuidas ta kartis pildi peale jääda, isegi nii väga, et raske oli keskenduda. Palun – kui sul on sama teema, siis järgmine kord astu mulle julgelt ligi ja jaga minuga seda kohe. Siis saan sinuga arvestada ja luua nii, et ei sega sinu loomist ja praktikat. 
 
Ma kuulsin sel koolitusel väga palju häid nõuandeid ning kursus kestab mu sees veel mitmes päev edasi. Osalejad saavad ka konspektid teemadega kaasa, kuhu saab siis vajadusel koolituse ajal omi märkmeid lisada ja mille järgi on hea kodus endaga tööd teha. Väga hea oli see, et Kristiina on seekord selgitavate joonistustega koolituse üht osa täitnud. Palju arusaadavam ja lihtsam on kõik!  Suur tänu teile, Kristiina ja Heli, täiendate teineteist kursusel väga voolavalt, selgitavalt, lihtsalt.
 
Ja kellele jääb midagigi arusaamatuks koolituse programmist ja soovivad lisaks küsida-uurida, siis nende jaoks on Tallinnas kolm korda nädalas temaatilised töötoad Heli Haruoja juhtimisel. Hea uudis on see, et ka päevasel ajal hakkavad mõned töötoad toimuma, niiet hoidke end kursis. Info tuleb üles nii Kohalolu lehele, kui Kristiina kodulehele, mis kohe-kohe valmimas.
 
Seekordne koolitus kestab maikuuni ja etteteadmiseks, et järgmine suur enesearengu ja võimete arendamise kursus algab juba jaanuaris 2018 ja kestab 9 kuud. Kursus koosneb moodulitest ja et tunnistust saada, peab osalema vähemalt 80% kursusest ja läbima kevadel ka väikese eksami. 
Lisan mõne foto ka õhtust.