By Ilme Meesaak in Telos – Lemuria – Mt.Shasta

 

Juhitud meditatsioon

 

Adama & Serapis Bey

 

Kutsume teid nüüd Telose Ülestõusmistemplisse koos meie auväärt külalistega, kelleks on kaksteist Ülestõusmise Vennaskonna liiget Luxorist. Kui soovite kogeda seda pühitsust, seadke meistrile kohaselt taotlus oma südames, tulla koos oma Kõrgema Mina ja juhendajatega meiega kaasa.

 

Pimestav-valge valguse merkaba viiendast dimensioonist läheneb, et võtta eeterkehades need, kes on sellise valiku teinud. Nüüd tehke taotlus, astuge valguse sõidukisse ning võtke istet. Ettevalmistuvalt palume teil keskenduda sissepoole, lubades tunda ja tajuda teid juba endasse mähkiva leegi erksaid ja rõõmuküllaseid energiaid. Me palume teil kogu reisi vältel hingata sügavalt, et võtta võimalikult palju vastu ja viia selle leegi energiaid kaasa oma välisesse teadlikkusesse. See kogemus annab võimaluse süüdata enda jaoks veel üks puhastamisprotsessi tasand iga oma raku, aatomi ja elektroni jaoks nii füüsilises kehas kui ka peenkehades.

 

Olemegi peaaegu kohal. Olge avatud sellele kogemusele nii teadlikult kui võimalik ning nautige seda! Tempel on silmipimestavalt valge, väga kõrge, hiiglaslik nelja küljetahuga valgusepüramiid. Kui olete juhtumisi külastanud samasugust püramiidi Egiptuses, märkate teatud sarnasust. Loomulikult on selle kahe ülestõusmispüramiidi viienda dimensiooni aspektid oma olemuselt veelgi kirkamad, kui kolmanda dimensiooni analoog Egiptuses. Telose templi vägevus ja ilu on hämmastavad. Astuge merkabalt maha ja suunduge „Muundamise Saali“. Siin saab teie teejuhiks saatja Ülestõusmise Vennaskonnast.

 

Tunnetage seda õhku, neid energiaid, seda väge ja selle püha paiga hiilgust. Palun pöörduge ka oma juhendaja poole ja esitage talle küsimusi kõige kohta, milles vajate selgust. Mu armsad, teie ise kujundate oma kogemuse selliseks nagu soovite. Meie oma armastuses ja tarkuses oleme teile vaid saatjaks.

 

Kohati olete lausa pimestatud sellest hiilgusest, ja see on hea. Nüüd astute läbi imeilusa koridori, mis viib teid aatomikiirendi kambri juurde. Hingake sisse ja täitke oma teadvus selle ilu ja rõõmuga. Kõndides edasi, kohtate paljusid templi teenistuses või külaskäigul olevaid olendeid, kes teid oma naeratuse ja sõbralike märguannetega tervitavad. Nad kõik saadavad teile õnnistust, tehes seda just neile omasel moel. Tavaliselt on templi saalid avatud vaid neile, kelle ülestõusmiskandidatuur on heaks kiidetud.

 

Teid tervitavad külalislahkelt aatomikiirendi kambri valvurid ja te astute koos juhendajaga suurde saali. See on avar ruum, mille keskel, ülestõusmisleegi kolde ümber ringleb mitusada väikest silmipimestavalt valget kristallpüramiidi. Te lausa joobute enda ees põlevast, peaaegu 60-meetri kõrgusest ja aluselt 30-meetrist läbimõõtu omavast, igavesti põleva ülestõusmisleegi imelisusest ja suursugususest.

 

Tema võimsus lausa haarab teid endasse ja te teate, et olles kord seda leeki oma energiaväljas sügavalt kogenud, ei ole mitte miski teis enam endine, kui te just teadlikult ei vali pöörduda tagasi oma endisele võnketasandile. Vaatamata oma suurele liikumiskiirusele, ei too ta kuuldavale mingit müra, väljaarvatud tema energiaväljas tekkiv meloodiline muusika. Samuti hoomake vibratsiooniõusule kaasa-aitavat magusat aroomi, mis ülestõusmisleegi energiatest voogab.

 

Te jalutate nüüd koos juhendaga ümber leegi, et täita end kõikide vaimsete kingitustega, mida siit täna on võimalik kaasa võtta, kuni giid, kes on teie jaoks valinud ühe väikestest püramiididest, kutsub teid osalema järgmises eksperimendis. Iga väike valguspüramiid mahutab endas aatomi-aktiveerija, mis aitab teil tõsta võnkesagedust enda jaoks sobivale tasandile, kui sellel istute. Aatomikiirendid on kavandatud selliselt, et nad võiksid tõsta teid otsejoones ülestõusmise ja surematuse tasandile, kuid see ei ole seekordse kogemuse eesmärk. Te olete tegelikult siin, et kogeda „väikest tõuget“ järgmisele tasandile, mis on igaühe jaoks erinev. Kiirenduse tase, mille igaüks saab, joondatakse tema teekonna pühitsus- ja valmisolekutasemega.

 

Ärge muretsege, kui mõned sooviksidki praegu kogeda täit ülestõusmist, ei kao te kuhugi, me garanteerime teile, et te pöördute tagasi oma füüsilisse kehasse heas vormis, auraväli laetud uue ja kõrgema võnkesagedusega. Kogu edasine on aga teie kätes, kas kasutate seda kogemust võimalikult sageli, et jõuda järgmise sammuni, või unustate kiiresti selle, mille vastu võtsite ja jääte oma endisesse seisundisse. See kõik on teie teha, meie oleme ainult abistajad.

 

Mis on aatomikiirendi? Kirjeldagem seda lühidalt neile, kes ei ole veel tuttavad kontseptsiooniga, millest Meister St. Germain käesoleval sajandil oma seminaridel üsna palju rääkinud on. Tema on selle tehnoloogia üks kavandajatest. Aatomikiirendi teeb täpselt seda, mida tema nimetus ütleb. See kristallist iste või tool on kavandatud tehnoloogia abil, mis tõstab sellel istuja ülestõusmisleegi sagedust. Nii nagu paljudel maapealsetel instrumentidel, on ka sellel kontroll-häälestusketas ning kui teie, sellel leegil mediteerides kallate sellesse oma südame Armastust, sisestab teie juhendaja teisse seda sagedust täpselt sellisel määral, mis teile hetkel kõige paremini sobib. Juhendajad juba teavad, milline on teie jaoks kõige sobivam sagedus, nad on hästi välja õpetatud seda kohaldama.

 

Seda laadi tehnoloogia ei ole teie dimensioonis veel kättesaadav. Ta on suuteline transformeerima täiuslikkuse astmele iga elemendi, mis võngub madalamal sagedusel, kui on seda Looja puhta Armastuse põhiolemus. Tegelikult ja ülekantult võib öelda, et tal on võime transformeerida põhimetalle kõige puhtamaks kullaks. Teisisõnu, kui teil jõuab kätte aeg sooritada ülestõusmine, muudab ta teie surematu keha kogu oma ebatäiuses ja piirangutes kõige täiuslikumaks, surematuks solaarvalguskehaks, kogu sellega kaasnevas suursugususes ja toreduses.

 

Jätkates teile määratud istmel, hingake sügavalt ja ühenduge oma Jumaliku Põhiolemuse ja Loojaga. Seadke eesmärgid, et jõuda ülestõusmislainele käesolevas elus ja avage süda oma Jumalale. (Hetk integreerumiseks).

 

Kui tunnete, et olete lõpule jõudnud, vaadake tänulikkuse märgiks silma oma juhendajale ja võtke vastu armastus, mida ta teile läbi oma hingesilmade saadab. Tõuske ja olge sisetasandil koos juhendajaga valmis väljuma sellest kambrist ning suunduge tagasi merkaba juurde, mis teid siia tõi. Me viime teid nüüd tagasi. Teie auraväli ja süda on nüüd uue armastuse ja uue valgusenergiaga täidetud. Selle hoidmine ja võimendamine on aga teie ülesanne.

 

Tulge nüüd täisteadvusele ja näidake üles tänulikkust Jumalale teile võimaldatud kingituse eest, olge rõõmus ja õnnejoovastuses. Meie sügav armastus jääb teid igavesti saatma, kui seda soovite.

 

A.L.Jones „Telos“ 3