Tõlge  Ilme Meesaak 

 

“Telos 2” – Lemuria – Mt.Shasta

Pühitsuse viimased astmed lõplikuks sissepääsuks viiendasse dimensiooni.

 

Aurelia vestlus Adama ja Ahnahmariga

Adama – Minu südame armastuse ja hinge tarkuse tervitused sulle. Kuidas läheb, mu armas?

Aurelia – Pole viga, kuid sageli tunnen taas väsimust oma füüsilises kehas ja rahutust südames, südame pimeduseööd, mida ma olen mitmeid kordi läbi elanud. Endiselt tunnen raskustunnet oma südamekeskuses ja kehas, vaatamata kogu tööle, mida olen enda tervendamiseks  viimastel aastatel teinud. See annab end taas tunda ja muutub segavaks. Kui kaua võtab veel tervendamine ja terveks saamine, noorendamine ja kogu ülejäänu aega? 

Adama – Sina oled praegusel ajal just see inimene, kelle käes on selle planeedi väga oluline mängunupp. Sina hoiad inimkonna ja Maa ülestõusmise jaoks suurt energiahulka. See selgitab mõneti sinu vaevuste põhjust. Sa oled seda tööd teinud väga pikka aega ja nüüd, mil kaalul on nii palju, töötad sa kõvasti siseplaanides ka öösiti. Seepärast ärkad sa hommikul nii väsinuna. Sa vajad rohkem puhkust, kui endale võimaldad.

Aurelia – Jah, aga nii palju on vaja teha ja nõudlus minu aja järele nii suur, et päevad tunduvad liiga lühikesed. Kui ma ei teeks seda, mida ma teen, ei avarduks Lemuuria missioon nii nagu ta praegu avardub. Ta kasvab plahvatuslikult, väga paljud hakkavad nüüd kaasa lööma.

 

Adama – Me mõistame, et sa hakkad ära väsima sel pikal teekonnal ja sul on aeg teha oma lõpliku pühitsuse viimased sammud ülestõusmiseks. Sa oled peaaegu kohal, kuid hoiad end tagasi. Mitmel moel oled sa endiselt kinni paljude kolmanda dimensiooni mustrite ja vibratsioonide küljes ja kuni sa ei lase neist mustritest täielikult lahti, ei ole võimalik ülestõusmisprotsessiga edasi minna. Kui sa võtad end kokku, et sooritada viimane teadvusehüpe, mida me kohe sinuga täna arutama hakkame, võid sa jõuda „koju“ väga kiiresti, ja sa pole enam kunagi väsinud ja sa astud piirangutest välja.

 

Sa oled palju lähemal, kui arvad ning viimased sammud on alati kõige raskemad ja sageli ka kõige valulikumad. Iga meister, kes eales sellelt planeedilt on üles tõusnud, on pidanud läbi käima needsamad pühitsused, mis sinagi ja see käib kõigi meie kohta Teloses ja viienda dimensiooni Lemuurias.

 

 Sind on kutsutud maailma teenistusse ja seetõttu palju reisima. Reisides võtad sa endaga kaasa ja pakud paljudele inimestele esmase pilguheidu sellele uuele energiale. Reiside ajal pead end puhastama, jääma oma kõrgema mina piiresse ja mitte kunagi lubama millelgi end pahandada, iseäranis mitte mingeid vastulööke oma egolt, ükskõik, mida näed või koged või kuidas mõned inimesed sind kohelda võivad. Ära luba enam kunagi endale kibestumise, haavumise või kellegi-millegi arvustamise kiusatust. Need on hoiakud ja energiad, mis hoiavad sind kinni kolmanda dimensiooni kogemustes.

 

Sa oled nüüd saavutanud väga kõrge energiasageduse kõigi nende jaoks, kellega kokku puutud ja me tahame, et sa teaksid seda. See on energia, mis töötab sinuga ja ka sinu jaoks. Mida rohkem selles energias püsid, seda kõrgemas võnkesageduses, oma jumalikkuse embuses oled, seda enam ta sind toetab. Kui langed madalamasse võnkesagedusse, mis ei sulandu hästi selle energiaga, väsitab see sind tugevasti nagu järsk energia langus ikka.

 

Nii et sul on nüüd aeg seda teadvustada, et püsida kõrgemas energias iga päev, iga tund ja nõnda ööpäevaringselt. See, mida ma räägin sulle, seda räägin ka kõigile neile, kes seda raamatut loevad, see mis käib sinu kohta, käib ka nende kohta. Lõpptulemusena tuleb ka neil käia sama tee, mida sina praegu käid. Kuigi ta avaneb igaühele erinevalt, on ta lõppkokkuvõttes sama.

 

Me räägime sulle täna Ema Maarjast, tema energiast. Palun kutsu teda iga päev oma auravälja ja palu tal hoida sind oma energias terve päeva. Saad sa sellega hakkama?

Aurelia – Jah.

Adama- Võib tulla ette aegu, mil pinnale kerkivad sellised energiad, mis tekitavad vajaduse nad vabastada. Tänu sellele, mis ümbritsevas maailmas toimub, kannavad need energiad kurbuse või haiguse või leina võnkesagedust. Iga kord kui endas selliseid energiaid tunned, anna nad üle Ema Maarjale. Tema puhastab nad sinu eest. Tema soovib sind aidata. Kas sa tuled sellega toime?

Aurelia – Jah. 

Adama – Me palume, et sa teeksid seda, kuna energiavahetus saabuval reisil ja sinu tulevastel reisidel on palju aktiivsem, kui minevikus, kuid sa oled selleks suuteline. Seekord teed sa seda kõrgemal tasandil, kui oma varasematel reisidel. Sa oled nüüd valmis astuma sellele tasandile, kuid sa pead ise tasakaalus püsima. On väga oluline tunda energiavahetuses ära oma energia ja kui palju omad kontrolli oma energiate üle.

Äärmiselt kiiresti tekib meeldiv äratundmine, et mida suudad enda jaoks ise ära teha ja mis tuleb üle anda. Iga hetk, kui tunned, et su energia hakkab kinni jääma, langetad enda jaoks selle otsuse, kuna tead, et võid koheselt oma võnkesagedust tõsta või tunned, et see on midagi niisugust, mille pead üle andma. See saab olema suurepärane uus avastus.

 

Sinu reisi kuus nädalat annavad sulle juurde vilumust, kuidas õppida töötama omaenda energiatega ja kuidas õppida töötama sellega, mis sinu missioonis pidurdavat kurnatust tekitab. Kuid sa pead seda usaldama, sa pead mõistma, et sul on tõepoolest see võime. Õpi juhtima omaenda energiaid ja eriti tunneta seda, millal sind koormatakse võõraste energiatega, mis sind tühjaks imevad. Nüüd õpid sa lõpuks töötama omaenda võnkesagedusega uuel viisil nagu ka need paljud, kellega sa kokku puutud. Kas see on selge?

Aurelia – Jah. Ma annan oma parima. 

Adama – Ja tunne ka ära olukorrad, mis hetkel tunduvad käivat üle sinu võimete, mis tuleb anda üle kõrgemale poole. Ära kunagi ürita lahendada seda ise, ilma oma meeskonna abita, kes on alati kohal, et sind aidata. Siis kasuta targu neid, ilma kõhkluseta. Kui tunned, kuidas energiad sind toetama tulevad ja omaenda energiad paisuvad, liigu nendega edasi. Kui mingil põhjusel tunned energiaid või olukordi, mis ei allu sulle, mis ei toeta sind, tea, et pole sinu võimuses neid ise lahendada ja anna nad meile üle.

Aurelia – Ma kavandasin selle reisi nii hästi, kui oskasin, nii üksikasjalikult kui ma selles dimensioonis suutsin, kuid ma tean ka seda, et see ei pruugi plaanikohaselt avalduda.

Adama – Me ütleksime sulle, et reisi üksikasjad rulluvad lahti põhiliselt nii nagu sa nad seadsid, kuid see ei ole tegelik, reaalne reis. Reaalne reis on kõik see, mis sulle reisi ajal ette antakse, mida sa veel ei tea. Me soovitame sul olla selleks valmis. Sa pead oma energiates jääma avatuks kõigile neile, kes sinuga kontakteeruvad, nii nagu minevikus. Kontaktid, mida sa oled loonud omamata veel täisteadlikkust, on väga sageli olnud sinu jaoks need kõige olulisemad ja kõige tõhusamad. Ja mõnedest on saanud kõige püsivamad. Sama kehtib ka käesoleva reisi kohta. Kuid pea meeles ka seda, et sina oled nende energiate esindaja ja mida rohkem neid endas kannad, seda enam oled sa suuteline neid teistega jagama.

Aurelia – Kas sa usud, et ma olen valmis?

Adama – Meie teame, et oled valmis. See on lihtsalt ka sulle teadmiseks. Usalda ennast. Me tahame öelda, et iga kord kui tunned, et sa ei ole valmis, anna see üle meile.

 Usk on see, mis hoiab sind selles energias. Iga kord, kui end ilmutab energia, mis väidab, et sa ei tunne end teatud olukorras kompetentsena või midagi seesugust, siis anna see üle. Sul on nüüd aeg hakata mõistma, et on väga suur erinevus sinu südames elava võnkesageduse energia ning küündimatuse ja hinnangute energia vahel, mis on sinu meele roll, mis sind üle kavaldada võib. Mida enam suudad sa teadvustada, et need ei ole sina, nad on miski, mis tuleb anda üle Jumala kätte, seda enam püsid sa energias, mille poole püüdled ja mis sind toetab. Sel korral teostad sa viienda dimensiooni reisi, kui selle valid. Kuid enda avamine sellele võimalusele ja oma vastutuse võtmist selles, et püsida tasakaalus, on sinu enda teha. Nüüd on kõigil aeg täielikult aru saada, mida tähendab ja mida on selleks vaja teha, et püsida tasakaalus planeedile tulvavas uues energias.

Aurelia – Kas ma peaksin püüdma veeta rohkem aega üksinda?

Adama – Omaette veedetud aeg on alati väärtuslik. Me loodame, et sellel kolmandal reisil sa mõistad, et sa ei või end jäägitult ära anda nagu seda minevikus sageli tegid. Sul on kindlasti vaja võtta aega enda jaoks, et taaslaadida oma sisemist patareid. Leia kohad, kus võid käia üksinda, ilma et teised sulle järgneks. Võta endale aega, et tänavail omaette kõndida, olla inimeste hulgas ja vaadata ringi linnades, mida külastad. Mil iganes sobiv, mine omaette. See on väga oluline, sest see annab sulle kaks võimalust. Esimene ja kõige tähtsam võimalus, mõista ja tunnetada omaenda energiat. Sinu puhul teine võimalus, jagada seda energiat nendega, kes ei pruugi tingimata tulla sinu poolt pakutavatele kogunemistele. Sinu jaoks on jõudnud kätte aeg maailmas ringi käia, kõige otsesemas mõttes.

Aurelia – Minu jaoks on see raske tegevus. Olen alati vältinud reisimist, eriti suurlinnades ja rahvarohketes kohtades.

Adama – Ja ometi on see suurepärane asi. Tõepoolest, hakates seda teed käima, leiad sa selle energia, millest puudu oli. Energiapuudus, mida koged, on suuresti tingitud sellest, et sa ei ole enam selles energias, mis sind toetab. On aeg liikuda ja ühendada tervikuks need energiad, mis toetavad. Anna iga üleskerkiv, kahtlusi tekitav olukord, mis paneb sind muretsema või mille kallal end vaevad, Jumala kätte. Rääkides neist asjadest Aureliale, ütlen sedasama ka kõigile neile, kes seda materjali loevad. Praegu esindab tema teid kõiki. Teil kõigil on enam-vähem samad probleemid ja küsimused.

Aurelia – Ma ei saa aru ühest sinu äsja öeldud väitest: et ma ei ole enam energias, mis mind toetab.

Adama – Ei ole.

Aurelia – Ma ei saa sellest aru.

Adama – Sa oled liikunud juba kõrgema vibratsiooni energiasse, vähemalt suur osa sinust on, ent üks osa sinust tunneb siiski vajadust säilitada vanade energiate olemasolu. Mis ei tähenda, et sa lahkud Shasta Mäelt või jätad sinnapaika töö, mida praegu teed. Seda kõike saad sa teha viienda dimensiooni eksistentsis/olemise tasandil, elades samal ajal oma praeguses dimensioonis. Selliselt, inimene-inimese haaval, süda-südamehaaval, loote te üheskoos viienda dimensiooni reaalsuse, milles sina praegu oled, ja transformeerite igaveseks kolmanda dimensiooni. Selliselt loote te maapealse paradiisi, mille meie oleme loonud Teloses. Vana paradigma energiad ei toeta enam ei sind ega kedagi teist.

Aurelia – Mida ma peaksin muutma?

Adama – Muuda hinnangute andmise energiad, muuda ootuste energiad, süü- ja häbitunde energiad. Kõik need madalama võnkesageduse energiad on kolmanda dimensiooni eksistentsi osa, mida sa enam ei soovi. Iga kord, kui tunned neid endasse tulevat, ei leia nad enam sinu heakskiitu ega ka nende õigeks või valeks tunnistamise hinnangut. Viies dimensioon ei talu mitte mingisugust tundepõhist hinnangut. On aeg hakata oma energiaväljas, oma meeles, oma mõtetes, oma südames tähele panema seda, millal oled kohut mõistmas ning seda vabaks laskma ja andma üle.

Ei saa ka öelda, et sa teed midagi ebaõiget, sest seegi oleks hinnangu andmine. On lihtsalt vaja ära tunda erinevus võnkesageduses. Õpi tunnetama, mis vastandina viienda dimensiooni võnkesagedusele, annab välja 3D sageduse mõõdu.

Aurelia – Miks ma täna väsinud olen?

Adama – Sa oled väsinud sellepärast, et mõistad kohut kolmanda dimensiooni üle. Iga kord kui tunned end väsinult, tunnista, et sa oled kohtumõistmise paigas, kolmandas dimensioonis, ent sa võid selle energia muuta ja transformeerida. See on kodutöö, mis tuleb kõigil teha, et liikuda viienda dimensiooni sagedusele. Igaühel tuleb lahti lasta kõik see, mis tuntud kolmanda dimensiooni paradigmana ning omandada uus olemise viis. Teadvuse järsk muutus kolmanda ja viienda dimensiooni vahel on enamuse jaoks hiiglaslik. Hakake seda teadvust iga päev nihutama ning lõpuks jõuategi viienda dimensiooni tasandile. Te peate sõna otsese mõttes, olema valmis aitama oma teadvusel hüpata tundmatusse.

Aurelia – Ma olen end viimastel päevadel päris hästi tundnud ja olen olnud väga tähelepanelik, et mitte laskuda kohtumõistmisse kellegi või millegi üle. Ma ei peaks ju siis väsimust tundma.

Adama – Me austame sinu jõupingutusi, mu kallis, kuid tõeline nihe on peenem kui sina arvad. Jah, ka õnn on mitmel moel seotud arvamushinnangute külge. Kui sinuni jõuavad teatavad asjad, mis teevad sind õnnelikuks ja annavad sulle vajamineva, hindad sa seda päeva heaks. Kui tulevad ette olukorrad, mida sa heaks ei kiida, hindad sa selle päeva halvaks või mitte nii heaks päevaks. Tõtt öelda, sinu energia võnkesagedus võiks praegu olla palju kõrgem, kui sa selle valid. Kuid selleks et seda teha ja säilitada, peab sul olema valmidus loobuda oma mõtetes, sõnades ja tegudes, toimingutes ja soovides kõigest, mis hoiab sind kinni siin dimensioonis, millest oled täis otsustavust ära kolida. Me ei räägi sinu füüsilisest kogemuse avardumisest. Me peame silmas emotsioone ja mõtteid, mis hoiavad sind kinni madalamas võnkesageduses.

Aurelia – Need ei ole siis minu füüsilised tegevused, mis minu võnkesagedust ja energiat madaldavad ?

Adama – Üldjuhul mitte. Küsimus on selles, millele sa oma energia suunad. Kui sa hoiad oma energiat kohtumõistmisel iseenda või kellegi teise üle, langeb sinu võnkesagedus. Kui hoiad oma energiat teatud kindla tulemuse ootuses, langeb sinu võnkesagedus. Kui hoiad end tühimikus, mis otsustab, et see on raske töö ja too on heitlus, siis sinu võnkesagedus langeb. Hakka tähele panema, kuidas sa igat hetke lood. Iga mõtte või emotsiooniga lood kas positiivsust või negatiivsust. See loob ja mõjutab sinu 3D välimist elu ja takistab sind vastu võtmast 5D sagedust.

Aurelia – Kas ma pean üldse lakkama mõtlemast ja tundmast? 

Adama – See oleks hea. Tegelikult, oleks see sulle väga kasulik. Sa kulutad liiga palju vaimuenergiat selle peale, mis toimuma peaks, mida sul vaja teha on, kuidas teha seda, mis sulle tundub, et sa tegema pead jne. Kui püüad luua oma elu teatud kindlal viisil, on sinu meel pidevalt mitmes suunas, mitme asjaga hõivatud, ent meie ütleme sulle, et pole olemas midagi, mis peab toimuma, ja pole olemas mitte midagi, mida sa pead tegema. See on illusioon!

Aurelia – Sa ütled, et pole olemas mitte midagi, mida ma pean tegema! Järgmisena saan kuulda, et mul ei olegi vaja lõpetada raamatut, ma ei peagi minema reisile, ma ei pea elatust teenima, maksma arveid ega vastama oma missiooniga seotud e-kirjadele jne.

Adama – Need on sinu tehtud valikud. Hakka võtma kõiki oma „vaja teha nimekirju“ – ja sul on neid palju – pigem asjadena, mida sa valid teha, kui asjadena, mida pead tegema. Tegelikult ei ole viienda dimensiooni võnkesageduses mitte midagi, mida on vaja teha või mida peame tegema. See on alati meie valik. Niikaua, kuni see erinevus pole sulle selgeks saanud, jääd kolmanda dimensiooni võnkesagedusele. See on sinu teekond, Aurelia, võta „see tõde“ endas teadmiseks ja ela täielikult selles.

Aurelia – Hea küll, kuid meid pole juba lapsest saadik kunagi selliselt mõtlema õpetatud. Neid, kes niimoodi mõtlevad, pole palju.

Adama – Me teame seda. Sellepärast me annamegi sulle uuesti õpetust, sina omakorda saad seda teistele jagada. Kolmandas dimensioonis olete te kõik ühesuguses olukorras; väga vähe on pandud rõhku sellele, mis teile kõigile viienda dimensiooni teadvusele liikumisel kõige tähtsam on. Sina ja kõik teised, kelle sooviks on ülestõusmine valguseriiki järgnevate järelejäänud aastate jooksul, peavad alustama uut elu, pealaest jalatallani. Kui te selle valite, hakkab see uus teekond teie jaoks imelisel viisil lahti rulluma.

 Klammerdumine möödunusse ja samuti eelseisvate aegade külge hoiab sind kolmandas dimensioonis. Nüüd on aeg avada end kõigele võimalikule, nagu seda on uus nägemine, tajumine, tegemine ja olemine. Ole valmis ja nõus elama praeguses hetkes, ilma ootusteta ja ava end kogu maagiale, suursugususele, kergusele ja ilule, mis ootab kõiki neid, kes astuvad viienda dimensiooni olemise teele. Ole valmis kogema manifesteeruvaid imesid ja muutusi, mis ületavad sinu pöörasemadki unistused. Võta oma südamesse ja pea meeles, et see ei saa toimuda niikaua, kuni sa nõudlikult jätkad klammerdumist sulle senituttava kolmanda dimensiooni elu külge. Viiendas dimensioonis elamine tähendab uut võnkesdagedust, uut olemise viisi, vastupidiselt asjadele, mida on vaja teha selleks, et pälvida sissepääs sinna.

 

Need on tõesed käitumisnormid eluks viiendas dimensioonis.

 

Aurelia – Kõik, mida sa mulle praegu räägid ja väga palju varemöeldust käesoleva raamatu tarvis, on nii lihtne. Ka Sananda räägib mulle, kui lihtne see on. Kuid ometi ei suuda me seda tabada. See on liiga lihtne.

Adama – See on sellepärast nii, et meel on see, mis kõik keeruliseks teeb. Me oleme korduvalt õpetanud, et tõeline vaimsus on nii ääretult lihtne, et kogu informatsiooni saaks mahutada väikesesse brošüüri. See on nii lihtne, et enamus teist ei vaevuks sellele pilkugi heitma. Inimesed, kes ärkavad, otsivad alati rohkemat informatsiooni, viimaseid uudiseid valguse valdkondadest, rohkem väljakutseid, rohkem tehnikaid, rohkem aktiveerimisi jne. Me näeme, et suur osa inimesi võtab selle informatsiooni vastu meele kaudu ega ühenda sellest loetust-kuuldust eriti palju tervikuks.

Te loete raamatut korra, mõnikord paar, ja liigute järgmise raamatu või edastuse juurde, unustades suurema osa loetust või kuuldust niipea, kui järgmise raamatu või seminari leiate. Tegelikult integreerite te vaid osakese kõikidest vaimsetest tehnikatest, millega kokku puutunud olete. Kui te võtaksite end kokku, et ühendada tervikuks palju rohkem ja saada selleks, oleks enamus teist praeguseks ajaks juba ammugi ülestõusnu seisuses. See on teie meel, mis kõike seda nõuab, mitte süda ja paljud teist toidavad meelt oma südame arvelt.

Teie süda teab juba seda kõike ja kahtlemata teab kõige lihtsamaid teid, kuidas toimetada teid sinna, kuhu tahate minna – läbi ülestõusmise oma vaimsesse vabadusse. Teie süda teab lihtsat teerada, samal ajal kui meel tahab panna teid uskuma, et see on väga raske ja keerukas. Kui meie pakume teile lihtsaid õpetusi, mis tõstavad teid üles viienda dimensiooni sagedusele, ei taha paljud teist seda isegi mitte lugeda, see on nende jaoks igav. Te ütlete, no hea küll, Adama, me oleme seda juba kuulnud. Ja tõesti, te olete seda mitmeid kordi kuulnud ja teid ei huvita need lihtsad õpetused. Kuid endiselt vaevlete kannatustes ja heitlustes siin dimensioonis, mille olete mõistnud hukka, kui mitte enam oma tõe.

Aurelia – Sel juhul on siis meel see, mis tuleb välja lülitada?

Adama – Meelt ei saa välja lülitada. Inimkonnal on meel ja sellel on oma otstarve. Ka füüsilisel kehal on oma meel; see on osa teie terviklikkusest. Nagu teada, saavutate soovitud võnkesageduse südame kaudu, kuid seda ei saa meie teie eest teha. Me ei saa loetleda teile ette samme, mis teid täielikult sellele võnkesagedusele viiks. Teie peate andma selle toimumiseks võimaluse ja lubama ikka uuesti ja uuesti, ilma igasuguse piiranguta, kitsenduseta või lõppootuseta, et ta peab end teile teatud konkreetsel moel avaldama. Teie olete väga tugev loov jõud, ent kui elate ootuses, et teie soov peab täituma teatud kindlal viisil, ei pruugi midagi toimuda. Harjuge lubama oma sisemisel Jumalal, oma Jumalikul Põhiolemusel juhtida teie teekonda, samm-sammu haaval. Teist kõigist on saanud asjatundjad oma elu vussi keeramisel ja piinavalt keeruliseks tegemisel. Te hoiate iseenda ümber struktuuri selle kohta, kuidas teie meelest peavad asjad avalduma, ja mitte miski ei saa sellest struktuurist läbi tungida. See on teie suurepärane jõud, kuid väljaspool kolmanda dimensiooni teadvust ei teeni ta teid enam.

Aurelia – Selliselt on meid õpetatud oma soovitut looma, otsustades, mida me luua tahame, püstitades oma eesmärgid selle kohta ja seejärel koondades oma tähelepanu sellele. Selline on alkeemia, mida meile õpetati.

Adama – Kuid otsuse langetamisel, mida sa luua tahad, ja sellekohase tõe leidmisel ning terve pika nimekirja koostamisel selle kohta, kuidas see sulle avalduma peab, on vahe vahel. Selles etapis ei ole peaaegu mitte kellelgi oskust teha vahet nende kahe vahel. Te olete nii pikka aega olnud piirangu paradigma lõksus, teil on raskusi sellest nii öelda välja rabelemisega. Me pakume teile kohe praegu ühe lihtsa harjutuse ja hakata sellega mängima. See harjutus seisneb kõikide ootuste minema viskamises, mis teil on selle kohta, kuidas asjad peaksid olema ja mis asjad teil peaksid olema – lihtsalt visake see kõik rõõmus ja tänulikkuses minema ning hakake oma elu looma ja elama praeguses hetkes! Avage end täielikult, et võtta vastu oma südame soovid, kuid ilma ootusteta selle kohta, kuidas need avalduma peaksid. Ainult andke selleks võimalus, võimaldage ja olge avatud üllatusele.

Aurelia – Visata minema kõik ootused! Meid on õpetatud elama ootustega. Looda imesid ja looda seda ja looda toda jne.

Adama – Just praegu ütleme sulle, heida minema kõik ootused ja lõpeta kogu kohtumõistmine. See on väga suur edasiminek sinu ja kõigi teiste jaoks. Teie meel on keskendunud neile kahele asjale üleliia kaua. Nad on olnud nii öelda teie lunastav arm praeguses kehastuses. Te olete sõlminud lepinguid leping lepingu järel. Ma teen seda siis, kui see juhtub. Ma teen toda siis, kui too juhtub. Ent jällegi, asi pole ei selles ega tolles, asi on valikutes, mida te teete oma vabal tahtel ja oma südamesoovil. See tähendab olla rõõmsameelne tööl ja igapäevaelus, mitte sellepärast, et see on see, millest räägitakse kui vajalikust, vaid seepärast, et see on see, mida teie tahate teha. Asi pole tahtmises liikuda viienda dimensiooni võnkesagedusele, kuna teil on ootused, et see võtab ära senised kannatused ja vaevad. Asi on liikumises viienda dimensiooni võnkesagedusele, sellepärast et see on see, kes teie olete, see on teie tõde ja praeguses ajas teie järgmine samm.

Olge teadlikud, et viienda dimensiooni võnkesageduses astute vastu ka uutele väljakutsetele. Kui keha ja võnkesagedus puhastub, on alati olemas jätkuv arengutee, millele asuda ja uus tasand, millele liikuda. Paljud ei taipa veel, et ülestõusmine ei lõpe viiendas dimensioonis. See on üksnes imepärase ja igavese teekonna algus. Teadke, et sellest ajast peale te jätkate ülestõusmist ühelt tasandilt järgmisele, ühelt õndsuselt suuremale õndsusele igavesti ja igavikku välja. Ülestõusmise teekond ei lõpe kunagi. See on teie olemus ja teie sünniõigus.

 

Sul peab olema valmidus astuda välja oma praegusest heitlusest, panemata sellele mingeid ootusi. Ole lihtsalt valmis sellest välja astuma ja lase kõigel muul sinu jaoks lahti rulluda, ilma ootuseta, mis juhtub või kuidas see juhtub. Sa oled selle ülesande jaoks täiesti valmis, enam kui valmis. Sa oled selleks palju adekvaatsem, kui seda endale ise tunnistad. Meie ei saa teha midagi, et sind liikuma panna, kui sa ise ei hakka ennast ümber lülitama.

Aurelia – Sa viid mind täiesti endast välja. See, mida ma praegu kirjutan, ei ole kindlasti see, mida ma olin algselt plaaninud oma kolmanda raamatu jaoks. Kui ma asusin kirjutama raamatut viienda dimensiooni käitumisreeglitest, olin ma kogunud üsna palju teadmisi, mida olid avaldanud ülestõusnud meistrid viimase 40 aasta jooksul. Osa sellest informatsioonist on harukordne ning pole just palju inimesi, kes seda teavad. Ma püstitasin huvitava ülesehituse selle suurepärase raamatu kirjutamiseks, kuid kuni tänaseni, ei toimunud suurt midagi. 

Adama – Oled sa üllatunud?

Aurelia – Ma ei saanud aru, miks midagi ei toimu.

Adama – Tea, et kui energiad ei ole õiges võnkesageduses, ei ole meid kohal, et ulatada oma abi. Mul on hea meel, et sa seda märkasid ega sellele vaatamata jätkanud raamatu kirjutamist, sest see oleks saanud kirjutatud ebaõiges võnkesageduses. Informatsioon, millest kavatsesid kirjutada, on täpne ja avalikustatud paljude ülestõusnud meistrite poolt minevikus. Ja kuigi need õpetused kannavad endiselt viienda dimensiooni tõde, ei ole tänasel päeval see pilt terviklik. Sinu valduses olev informatsioon anti kolmanda dimensiooni perspektiivist lähtudes, et aidata valgustöölistel hakata koheselt avanema kõrgema teadvuse arusaamadele.

 

Sellel on puuduolevaid osi, ent nüüd avalikustame järgmise sammu. Lihtsad tõed, mida me käesolevas raamatus selgitame, kannavad viienda dimensiooni võnkesagedust. Seda ei saanud nii lihtsal viisil varem avaldada, kuna inimkond ei olnud valmis seda kuulda võtma. Inimeste meel oli siis ja on ka praegu üritamas luua väga keerulisi vaimseid radu või muidu, kui see nii lihtne on, pole sel nende jaoks väärtust. Selleks et sina oleksid võimeline kirjutama viiendast dimensioonist uues energias, pidid sa ise selleks võnkesageduseks saama või vähemalt ligilähedaseks sellele. Seepärast polnudki need energiad varem kohal. Muidugi on see protsess, mida ei saa vahele jätta.

 

Inimesed pidid kõigepealt saama asjasse pühendatud mentaalsel tasandil, selleks et paljud saaksid integreerida teatud annuse sellest ka südames. See avaldati vanas võnkesageduses ja see täitis oma eesmärgi üsna hästi, aidates inimkonnal arendada oma teadvust edasi sinna, kus ta tänasel päeval on. Kuid käesoleval hetkel oled sa uues võnkesageduses ja endiste maailmakorralduste energiad ei ole enam piisavad viima sind ja kõiki teisi algusest lõpuni füüsilise ülestõusmiseni. Nüüd on kogu küsimus südames, sest nagu juba öeldud, on süda see, kes esimesena sooritab ülestõusmise, ja seejärel järgneb ülejäänu.

 

Endine informatsioon, mida sa nii väga hindad, mu armas, teenis sind väga hästi, et jõuda sinna, kus sa tänasel päeval oled. Ilma selleta ei seisaks sa seal, kus sa praegu oled. Kuid nüüd tunned end ülejäänud teega hakkama saamisel ummikus olevat ning palud juhendamist. Sa räägid meile, et sa ei tea, kuidas tulla toime ülejäänud teega, on ju nii?

 

Võta teadmiseks, selleks et kirjutada üles viienda dimensiooni käitumisjuhend, pidid sa ise selleks võnkesageduseks saama, või muidu oleks kirjutamine millestki sellisest, mida sa pole veel omandanud või millest pole veel aru saanud, väheväärtuslik. Õnnitleme sind tulevikku suunatud sammude eest! Teame, et see tee ei olnud kerge. Nüüd oled jõudnud vajalikule arusaamisele ja võid end sellest südame pimeduseööst vabastada.

Jätkub..