Miks on Methodraie üliteadvuse praktikad erilised? Sest iga väljend ja iga sõna on Kristiina Raie poolt väga täpselt valitud, üliteadvuse praktikad on sõna sõnalt üles ehitatud inimest igal tasandil toetama ja aitama sageduse tõstmisel. Igas praktikas me liigume sügavasse üliteadvuse seisundisse ning loome väga kõrges sageduses. Methodraie Üliteadvuse praktikad on elumuutvad. 
 
Ja eks praktikasse tulevad inimesed, kes on muutusteks teatud määral juba valmis. Võib-olla ka ootavad, otsivad alateadvuses abi ja muutusi. Elu on näidanud seda, et kui iseendas algavad muutused, sätib väline pilt end kohe selle järgi kenasti ümber… WinWin! 
 
Mu Elust ongi saanud üks suur praktika, oma teadlikkuse, oma reaalsuse loomise, oma taotluste ja otsustega. Isegi kui ma tahaks jagada oma kogemusi, ei tee ma seda. Sellepärast, et ootuse tulemus on ALATI pettumus ja üksühele sarnast tulemust on mõttetu loota – igaühel meist on erinevad elukogemused, erinev teekond, erinev pagas ja kehas täiesti erinev Mendelejevi tabel. Kõige lihtsam on praktikasse tulla kui laps, kes on täiesti juhuslikult sattunud sõbra jõulupeole. Kui sa ei tea, kas siin üldse (sinunimelist) kingipakki jagatakse, siis puuduvad ka ootused ja tulemus võib sind vägagi meeldivalt üllatada. Ole lihtsalt avatud ja jaatav, hinnanguteta ja täiesti kohal. Võta praktikat kui filmi, kus sa saad kohe praegu peaosas olla, lihtsalt tunneta.
 
 

Leviteeriv Õpetaja. (Nali-nali! Fototehnikal oma huumorimeel)

 

 
 
Kuidas õppida ära 5 kõige olulisemat tehnikat Methodraie praktikas?
 
See on Methodraie üliteadvuse praktika raudvara ja on väga tark need tehnikad endale igapäevaseks kaaslaseks võtta, sest käes on aeg, kus iga teadlik inimene ISE hoiab oma energia koos ja kõrges sageduses. Ja siin oluline tähelepanek elust enesest – teoorias võib tugev olla, aga kui jääb omandamata reaalselt-praktiliselt-tundetasandil näiteks üks alljärgnevast viiest tehnikast, siis võibki kõik teooriaks jääda, aga selle asja nimi on siiski PRAKTIKA ehk siis mida rohkem (loe:sügavama tundega) praktiseerid, seda kergemalt ja kiiremalt (puhtasse Loovasse energiasse, loomise tasandile) liigud. Tõsi – krampliku punnitamisega ei saavuta midagi, küll aga täieliku lõdvestuse, kerguse ja suure huviga. Jah, mõnel õnnestub see esimese korraga. Ja siis keegi tunneb ahastust – ma ei oska/suuda/saa… Stop! Praktikas ei ole keegi parem ega keegi halvem. Praktikas on nii nagu on. Ilma ühegi hinnanguta. Meist igaüks on oma Pühal Teel. Me oleme janused, kes on erineval kaugusel Allikast. Ei saa end pidada paremaks, kui piisab tilgast, ei saa end pidada läbikukkunuks kui ei piisa klaasitäiest, sest võib-olla järgmine kord on puudu vaid tilk… Ära anna alla, see on vaid praktiseerimise tulemus! 
 
Ja kui kõik kohe meelde ei jää, siis meenutame õpetaja Lauri sooja soovitust – KUI KÕIKE EI JÕUA, TEE POOL… Siin tähendab see seda – alusta algusest, alusta ükshaaval. Näiteks võta endale nädal, et õppida täielikult lõdvestuma. Põhjalikult, koheselt, rahulikult ja KINDLALT. Sul on su kindel otsus ja suur huvi. On? Siis pole Sul ju ühtegi takistust, läksime! 
 
1. Lõdvestumine.
Kõigepealt proovi harjutada kogu oma keha lõdvestama. Igakord, kui meenub lõdvestumine või näiteks vaatad kella või näpid oma telefoni või kasvõi iga täistund – lõdvestun kogu kehaga. See ei ole nii, et sulgen silmad, lasen õlad alla ja olen lõdvestunud. Kas sa tead, et silmad ei lõdvestu isegi magades! Methodraie Üliteadvuse praktika lõdvestus hõlmab KOGU KEHA. Õpi lõdvestuma kõigega, millest su füüsis koosneb. Jah, isegi keel on lihas ja isegi lõualuu vajab lõdvestumist. Otsi ja leia, avasta ja lõdvesta terviseks oma selle elu AINSAT liiklusvahendit. Harju pealaest varbaotsteni täielikult lõdvestuma. Lase oma keha vajuma. Ka seesmiselt. Eriti seesmiselt. Kingi kõigile oma siseorganitele naeratus. Ja nad lõdvestuvad veel enam… Ilmselt naeratavad selles seisundis sulle vastugi!
 
2. Mõtted kinni.
Kui lõdvestumine on täiega käpas, võtame lisaks mõtete sulgemise. Kõigepealt lõdvestu peast varvasteni. Siis sulge KÕIK oma mõtted. See on treenitav ja selle saavutab praktilisel teel väga kergelt. Mõni treenib mõni minut, mõni tunni, mõnel läheb mõni päev, mõnel nädal, see on ok – me oleme ju erinevad, aga KÕIK SAAVAD SELLEGA HAKKAMA oma otsuse, huvi  ja kindla taotlusega.  Sa sulged mõtted, oled vaatleja, tajuja, kogeja. Sa oled Vaim, Looja oma kehas… Oled Puhas Teadlik Valgus… Valgus EI MÕTLE, ainult järgneb taotlustele, vaatab ja tunnetab, mis toimub, aga ei mõtle, ei anna hinnanguid, ei võrdle, ei oota, Valgus lihtsalt on. Sa oled Puhas Teadlik Püha Vaim oma kehas.
 
Ma armastan oma mõtteid, aga ma ei luba neil valitseda oma peas. Avastasin end kuskil algklassides arutlemas, et kui mina ei mõtle, siis kes mu peas neid asju räägib, ja kas see nn keegi võiks vahel ka vait olla? Kuidas sulgeda mõtteid, mõistuse vada? Jõuga pole mõtet üritada, küll aga on Mõistus alluv koostööle. “Sa oled tubli, mu Mõistus, nüüd on sul hetk puhkuseks.” Kõiki variante peab proovima, sest kes ei proovi, sel pole tulemust. Kui aga korrakski saad kogeda hetke, kui peas ja kehas on PÜHA VAIKUSE RUUM…siis sul on sinna väga kerge alati minna ja sinna jääda. Sa oled Vaim kehas, oled Teadlik Valgus. Olen nüüd puhtalt uudishimust praktikates küsinud inimestelt, kuidas nad mõtted sulgevad. Kui te vaid teaksite, kui avatud ja mänguline on üks inimene, kelle selge eesmärk ja kindel OTSUS on siin ja kohe oma mõtteid vaigistada!
 
Jagan mõnda enimlevinumat mõtetevaigistamise tehnikat – mõtted suletakse kui arvutipilt nurgast kuni jääb TÜHI EKRAAN… Või siis – Mõtted suletakse kui raamat. Kinni. Lõpuni. Tavateadvus tõstetakse  krattipidi nagu kutsikas lihtsalt enda kõrvale maha istuma või – “…tundsin, kuidas minust väljus keegi, eemaldus mu kehast ja jäi mu kõrvale vaikselt istuma…” (tavateadvus jääb kõrvaltvaatajaks). Mõtted pannakse kappi ja kapiuks kinni. Mõtted pannakse sahtlisse. Mõtted pannakse sügavkülma… Kõik on lihtne ja võimalik, sest inimene, kes TAHAB saavutada mõttevaikust, LEIAB enda variandi. Tavaliselt imelihtsa ja ainult temaga toimiva. Aga siin pole õiget ega valet – on vaid see üks supertehnika, mis konkreetselt sinuga kenasti töötab. Sinu mõistusega. Aga sina ei ole ju Mõistus. Sa ei ole ka keha. Sa oled Puhas Vaim oma kehas. Tunneta!
 
4. Kogen end puhta Vaimuna oma kehas.
Keskendun enda sees oma Vaimenergiale. Tunnen huvi, leian. Tunnetan puhta Vaimu kohalolu oma kehas ja energias. Lasen oma Vaimul olla täielikult kohal oma kehas. Lõimun ja samastun oma Vaimenergiaga nii, et TUNNEN end Vaimuna kehas. Kogen end vaimuna, loojana siin kehas. Võta seda osa hästi mõnusalt, pehmelt, rahulikult. Sa ei ole keha, kellel on Vaim. Sa oled suur püha Vaim, kes on kehas. (Ära loe seda, tunne seda…ja tulemus on käes!)
 
3. Võtan / tõmban kogu mullekuuluva energia puhtal kujul tagasi
Tõmban oma eluenergia puhtal kujul tagasi enda kehasse ja enda ümber. Igalt poolt tõmban tagasi. Ausalt, ma mõtlesin algul, et see on üks tohutu pikk sikutamise protsess jne. Aga see toimub vaid silmapilguga, välkkiirelt, see võib vabalt toimuda üheainsa sissehingamisega ja harjutamine teeb siin tõepoolest meistriks. Meil on PÜHA ÕIGUS oma eluenergia puhtal kujul tagasi võtta. Ja seda võib harjutada absoluutselt kõikjal – koolis, tööl, poes, kaubamajast väljudes, töölt koju tulles, õhtul enne uinumist jne. Harjutame nii kaua, kuni see hakkab toimima automaatselt. Ja usu mind, ühel hetkel sa üllatad ennast, sest sa taipad seisundi vahet ja tunned end imelikult, kui su energia on laiali. Siis tead, mida teha. … Ja nüüd liigume kogu oma tagasitõmmatud puhta energiaga edasi…
 
5. Liigun duaalsest ühisteadvusest välja, Puhtasse Loovasse energiasse
Minu jaoks Methodraie Üliteadvuse praktika üks kehaliselt väga tuntav eriline hetk – koos kogu oma kokkutõmmatud energiaga liigume puhta Vaimuna duaalsest ühisteadvusest täielikult välja Puhtasse Loovasse energiasse. Looja tasandile. Sinna, kus ei ole midagi peale VÕIMALIKKUSE. Võimalikkuse luua. 
 
 
 
 
 
 
 
Lühidalt sulle spikker siin:
 
1. Täielik lõdvestus
2. Mõtted kinni
3. Olen Puhas Vaim oma kehas 
4. Oma energiad puhtal kujul tagasi
5. Kogu oma energiaga duaalsest ühisteadvusest välja Puhtasse Loovasse energiasse. 
 
*
 
Olen südamest tänulik kõigile, kes tulevad praktikasse. Nii Tartusse kui ka Pärnusse ja Tallinna. Selleks, et olla tugevas ja täielikus ühenduses mitte ainult oma Vaimuga, oma üliteadvusega, vaid KOGU OMA VAIMU POTENTSIAALI ja oma isikliku SUURE PLAANIGA. Et LUUA TEADLIKULT kõrgemas sageduses, muuta mustreid ja elada Vaimuna, VALGUSENA KEHAS. Pole oluline, kes me oleme oma ametilt või vanuselt, meid kõiki seob tahe olla täna teadlikum kui eile, tahe elada Puhtas Loovas energias, rahus ja täielikus jaatamises, elada oma REAALSUSE LOOMISES ja KÜLLUSES. Meid seob tahe saada iseendaga kenasti hakkama selles segasevõitu ajas. Kergelt, leebelt ja armastavalt. Jaatades elu ja kõiki kaaslasi selles. See on võimalik. Kõik on võimalik. 
 
 
 
 
 
 
Kohtume Methodraie üliteadvuse praktikates juba sel sügisel Tallinnas, Tartus, Pärnus!
 
*
 
 
Kui Sul on pakkuda mõnusat praktikaruumi oma kodulinnas, anna teada, loome koos!  
                                                              Kirjuta: tiina.liimandi@gmail.com
 
 
 
*
Kohtumiseni praktikas!
Tiina