Miks on Methodraie üliteadvuse praktikad erilised? Sest iga väljend ja iga sõna on Kristiina Raie poolt väga täpselt valitud, need on sõna sõnalt üles ehitatud inimest igal tasandil toetama ja aitama sageduse tõstmisel. Enne, kui praktika jõuab meieni, on see korduvalt Kristiina poolt läbi töötatud, täiustunud, et oleks võimalikult täpne, tugev ja toimiv. Igas praktikas me liigume väga sügavasse üliteadvuse seisundisse ning loome ülikõrges sageduses. Methodraie Üliteadvuse praktikad on elumuutvad. 
 
Ja eks praktikasse tulevad inimesed, kes on muutusteks teatud määral juba valmis. Võib-olla ka ootavad, otsivad alateadvuses abi ja muutusi, aga väljaspoolt. Paraku on elu näidanud seda, et kui iseendas algavad muutused, sätib väline pilt end kohe selle järgi kenasti ümber… WinWin!
 
Teen ise praktikaid paar korda nädalas, ja isegi kui ma tahaks teile jagada oma kogemusi, ei tee ma seda. Sellepärast, et ootuse tulemus on ALATI pettumus ja  üksühele sarnast tulemust on mõtetu loota – igaühel meist on erinevad elukogemused, erinev teekond, erinev pagas ja kehas täiesti erinev Mendelejevi tabel. Kõige lihtsam on praktikasse tulla kui laps, kes on täiesti juhuslikult sattunud võõrale jõulupeole. Kui sa ei tea, kas siin üldse (sinunimelist) kingipakki jagatakse, siis puuduvad ka ootused ja tulemus võib sind vägagi meeldivalt üllatada. Tavaliselt me ikka “teame” mida tahame, aga mida vajame, sellest pole vahel aimugi. Ole lihtsalt avatud ja jaatav, hinnanguteta ja täiesti kohal. Tule puhta Valgusena…
 
 
 
 
 
Praktikasse satub inimesi, kes puutuvad Methodraie Üliteadvuse praktikaga kokku esmakordselt. Kuidas õppida ära 4 kõige olulisemat tehnikat Methodraie praktikas? See on praktika raudvara ja on väga tark need tehnikad endale igapäevaseks kaaslaseks võtta, sest käes on aeg, kus iga teadlik inimene ISE hoiab oma energia kõrges sageduses. 
 
Ja kui kõik kohe meelde ei jää, siis meenutame õpetaja Lauri soovitust – KUI KÕIKE EI JÕUA, TEE POOL…(alusta algusest ja ükshaaval. Aga põhjalikult, rahulikult ja KINDLALT. Sul on su kindel otsus.) 
 
1. Lõdvestumine.
Kõigepealt proovi harjutada kogu oma keha lõdvestama. Igakord, kui meenub lõdvestumine või näiteks vaatad kella või näpid oma telefoni või kasvõi iga täistund – lõdvestun kogu kehaga. See ei ole nii, et lasen õlad alla ja olen lõdvestunud. Methodraie Üliteadvuse praktika lõdvestus hõlmab KOGU KEHA. Õppige lõdvestuma kõigega, millest teie füüsis koosneb. Jah, isegi keel on lihas ja isegi lõualuu vajab lõdvestumist. Otsige ja leidke, avastage ja õppige oma selle elu liiklusvahendit. Harjuge pealaest varbaotsteni täielikult lõdvestuma. Ka seesmiselt. Eriti seesmiselt. Sest sa ei ole ainult keha. Sa oled Vaim kehas. 
 
2. Mõtted kinni.
Kui lõdvestumine on täiega käpas, võtame lõdvestumisele lisaks mõtete sulgemise. Kõigepealt lõdvestu peast varvasteni. Siis sulge KÕIK oma mõtted. See on treenitav ja selle saavutab praktilisel teel väga ruttu. Mõni treenib mõni minut, mõni tund, mõnel läheb mõni päev, mõnel nädal, see on ok – me oleme ju erinevad, aga KÕIK SAAVAD SELLEGA HAKKAMA oma otsuse ja kindla taotlusega.  Sa sulged mõtted, oled vaatleja, tajuja, kogeja. Sa oled Vaim, Looja oma kehas… Oled Puhas Teadlik Valgus… Valgus EI MÕTLE, ainult järgneb taotlustele, vaatab ja tunnetab, mis toimub, aga ei mõtle, ei anna hinnanguid, ei võrdle, ei oota midagi, Valgus lihtsalt on. Sa oled Puhas Teadlik Valgus kehas.
 
Ma armastan oma mõtteid, aga ma ei luba neil valitseda oma peas. Avastasin end kuskil algklassides mõtisklemas, et kui mina ei mõtle, siis kes mu peas neid asju räägib? Kuidas siis sulgeda mõtteid? Jah, võib lugeda lambaid ja võib õues jalutades tänavalampide vahedes harjutada mõtete sulgemist – kõike variante peab proovima, sest kes ei proovi, sel pole tulemust. Kui aga korrakski saad kogeda hetke, kui peas ja kehas on PÜHA VAIKUSE RUUM…siis sul on sinna väga kerge alati minna ja sinna jääda. Kerge hakata mõtlemise asemel tunnetama, kogema. Sest sa oled Vaim kehas, oled Teadlik Valgus. Olen nüüd puhtalt uudishimust praktikates küsinud inimestelt, kuidas nad mõtted sulgevad. Kui te vaid teaksite, kui avatud ja mänguline on üks inimene, kelle selge eesmärk ja kindel OTSUS on oma mõtteid vaigistada!
 
Reedan siin nüüd natuke kahte enimlevinumat mõtetevaigistamise tehnikat – mõtted suletakse kui arvutipilt nurgast kuni jääb TÜHI EKRAAN… Või siis – Mõtted tõstetakse lihtsalt enda kõrvale maha istuma (tavateadvus jääb kõrvaltvaatajaks). Kõik on lihtne ja võimalik, sest inimene, kes TAHAB saavutada mõttevaikust, LEIAB enda variandi. Tavaliselt imelihtsa ja ainult temaga toimiva. Siin pole õiget ega valet. On vaid see üks tehnika, mis konkreetselt sinuga töötab. Sinu mõistusega. Aga sa ei ole Mõistus. Sa ei ole keha. Sa oled Puhas Vaim oma kehas. Sa oled Valgus. Oma kehas ja mõistuses.
 
2. Võtan / tõmban oma energia tagasi
Järgmisena võtame keha lõdvestusele ja mõtete vaigistamisele lisaks veel ühe tehnika – tõmban oma eluenergiad puhtal kujul tagasi enda kehasse ja enda ümber. Ausalt, ma mõtlesin algul, et see on üks tohutu raske sikutamise protsess jne. Aga see toimub vaid silmapilguga, välkkiirelt ja võib vabalt toimuda üheainsa sissehingamisega. Harjutamine teeb siin tõepoolest meistriks. Meil on PÜHA ÕIGUS oma eluenergia puhtal kujul koos hoida. Ja seda võib harjutada absoluutselt kõikjal – poes, koolis, tööl, rahvarohkest kohast väljudes, töölt koju tulles, õhtul enne uinumist jne. Harjutame nii kaua, kuni see hakkab toimima automaatselt. 
 
4. Liigun Duaalsest ühisteadvusest välja, Puhtasse Loovasse energiasse
Nüüd minu jaoks Methodraie Üliteadvuse praktika üks kehaliselt väga tuntav hetk – koos kogu oma kokkutõmmatud energiaga liigume duaalsest ühisteadvusest täielikult välja Puhtasse Loovasse energiasse. Looja tasandile. Sinna, kus ei ole midagi peale VÕIMALIKKUSE. Võimalikkuse luua. 
 
 
 
 
 
 
 
Lühidalt sulle spikker siin:
 
1. Täielik lõdvestus.
2. Mõtted kinni
3. Oma energiad puhtal kujul tagasi
4. Oma energiatega duaalsest ühisteadvusest välja Puhtasse Loovasse energiasse. 
 
 
Olen südamest tänulik kõigile, kes tulevad kohale praktikasse. Nii Tartusse kui ka Pärnusse ja Tallinna. Selleks, et olla tugevas ja täielikus ühenduses mitte ainult oma Vaimuga, oma üliteadvusega, vaid KOGU OMA VAIMU POTENTSIAALI ja oma isikliku SUURE PLAANIGA. Et LUUA TEADLIKULT kõrgemas sageduses, muuta mustreid ja elada tundes. Elada Vaimuna, VALGUSENA KEHAS. Pole oluline, kes need inimesed on oma ametilt või vanuselt, meid kõiki seob tahe olla täna teadlikum kui eile, tahe elada Puhtas Loovas energias, rahus ja armastuses. Meid seob tahe saada iseendaga kenasti hakkama selles segases ajas. Kergelt, leebelt ja armastavalt. Jaatades elu ja kaaslasi selles. See on võimalik. Kõik on võimalik. 
 
 
 
 
 
error: Content is protected !!