…Armastus!

Leidsin põneva poe Pärnu südamest ja avastasin, mis vahvad armastuse-tassid seal mind ootasid!

 

Seebid olid nagu koogid… lõhn hullutav! Nii palju häid teesorte, nii palju põnevaid pulbreid ja seemneid!

 

Poes on müügil lahtiselt ja pakendatult ökoteed, kuivatatud mahepuuviljad, -pähklid ja seemned, supertoiduained, maitseained, gluteenivabad tooted, mahemaiustused, -mahlad, õlid, idandamiseks seemned, looduspuhtad nahahooldustooted, eeterlikud õlid ja kingitused. On näiteks kitsepiimakreemi, tahinit, kaaviari moodi Beluga läätsi , pluss veel  looduspuhtad taimsed tooted, millest igaühel oma toimeala ja mis on maailmas väga hinnatud ja omaduste poolest põlisrahvaste seas kaua au sees olnud.

Valikus on looduspuhtad camu camu, orasheina, guaraana, jaanikauna, aswaganha, maca, alfaalfa, yaconi, lucuma, ženšenni, spirulina, acai, klorella, sumea pulbrid.

Need on valmistatud külmpressi meetodil ja pulbreid soovitatakse lisada jogurti või salati hulka. Kellel huvi, see võib iga taime kohta poes mõnusalt gluteenivaba küpsist nakitsedes ja ökoteed juues juurde lugeda.

Ostsin palmisuhkru ja tegin  Marleni loal mõned pildid teile ka. Viisin täna ühe portsu oma seisma jäänud vaimseid raamatuid sinna armastuse pessa, ja viin järgmine nädal veel ühe portsu. Niiet kes tahab, leiab sealt võib-olla endale uue lemmiktee ja mõne vajaliku raamatugi. Seal on mõnus istumisnurk, kus saab lugeda. Mulle väga meeldis Marleni teemaitsemis plaan. Kuna selles poes on nii palju uusi ja huvitavaid (sõnumitega)  teesorte, mille maitsed veel ehk veidi võõrad, siis saab neid enne poes kenasti ära proovida. Supervõimalus, mida iga pood ei paku, kas pole?

 

Marlen pani õpetajaameti maha ja tegi loodustoodete poe. Õnneks et poeg teda piisavalt takka torkis. Pood ise asub südalinnas, De Lange majas II korrusel, ja Facebookis Mahe Mandala Oü nime all.

 

Soovitan soojalt!