Mõttemustrite muutmine rahast! Raha tuleb ise teie juurde!

Raha on raske ette kujutada, ilma soovita teda omada. Siin on raske rääkida sõltumatusest, samas võib püüda viia see miinimumini. Rõõmustage kui teie juurde tuleb raha. Mitte mingil juhul ärge kurvastage ta puudumise üle või kaotuse üle, vastasel juhul jääb teda ühe vähemaks. Kui inimene teenib vähe, siis on tüüpiline viga see, ta mõtleb, et raha on alati vähe. Sellise mõtte kiirgamise parameetrid vastavad vaesuse eluliinile. Eriti ohtlik on alluda hirmule, et raha jääb üha vähemaks ja vähemaks. Hirm on väga tugev energeetiliselt täitunud emotsioon. Sellepärast, hirm kaotada või mitte teenida raha, te kõige efektiivsemal viisil segate ära oma energialiinid ja raha hakkabki aina vähem tulema. Ja kui te langesite sellesse lõksu, sellest välja tulla on küllalt raske, kuid võimalik.

Selleks on vaja eemaldada puuduse potentsiaali põhjus, mille te ise lõite. Selle põhjus aga on rahast sõltuvus või liiga suur soov raha omada. Alguseks leppige sellega ja nautige seda mis teil on. Pidage meeles, et alati võib halvem olla. Pole vaja loobuda soovist, omada raha, vaid tuleb rahulikult suhtuda sellesse, et raha ei voola teieni jõena. Tuleb sisse võtta mängija positsioon, kus annad endale aru, et iga hetk võib tekkida võimalus rikkaks saada või kaotada kõik. Raha abiga saab kindlustada endale eksisteerimise materiaalses maailmas. Peaaegu kõik on müüdav ja ostetav, siin peitub oht, näkates säravat sööta, võid sattuda liimile, mis on kaugel sinu õnnest. Eksisteerib müüt, et eesmärgi saavutamiseks on vaja raha. Sel juhul, iga üksiku inimese eesmärk muutub, kunstlikuks asendajaks, mis on raha. Selle pärast inimene ei mõtle mitte ainult eesmärgist, vaid rahast. Ta lakkab mõtlemast, mida ta elult tegelikult tahab ja lülitab sisse viljatu raha järgi jooksmise.

Raha ei ole eesmärk, isegi mitte vahend ta saavutamiseks, vaid kõigest meid saatev vastav täiend. Eesmärk on see, mida inimene elult tahab. On selge, et teatud eesmärgid saab saavutada, omades kotti rahaga. Paljud inimesed nii toimivadki, püüavad kätte saada seda kotti, nad mõtlevad rahast, nihutades sellega oma eesmärgi tahaplaanile. Nii juhtubki, et ei ole raha ja ka eesmärk on saavutamata. Teisiti see olla ei saagi, kuna eesmärgi asemel me oma mõtteenergia kiirgusega oleme häälestatud kunstlikule asendajale. Kui teile tundub, et eesmärk on realiseerunud ainult sellel tingimusel, et te olete rikas inimene, saatke see mõte minema.

Et saavutada eesmärk, mõelge eesmärgist, mitte rikkusest, raha tuleb ise, kuna on meid saatev vahend. Mitte eesmärk ei saavutata rahaga, vaid raha tuleb teel eesmärgi poole. Enamus inimesi talitab aga vastupidi, kas teenivad võõrast eesmärki, või vahetavad eesmärgi kunstliku asendaja vastu, või loobuvad üldse oma eesmärgist ja jahivad rikkust. Tegelikult rikkusel piiranguid ei eksisteeri, te võite soovida kõike mis pähe tuleb. Kui see on tegelikult teie, siis te selle ka saate, kui aga eesmärk on peale sunnitud ei saavuta te midagi. Raha see ei ole midagi muud kui vaid meid eesmärgile saatev vahend. Ärge muretsege raha pärast, ta tuleb ise teie juurde. Kõige olulisem on vähendada raha tähtsust miinimumini, et ei tekiks puuduse potentsiaali. Mõelge ainult sellest, mida soovite saada, ärge mõelge rahast.

Samal ajal on vaja rahasse suhtuda tähelepanu ja hoolivusega. Kui te saate või loete raha, suhtuge hoolivalt rahasse, võtke ta vastu armastuse ja tähelepanuga, andke ära muretult – vabalt. Selline suhtumine ei tekita puuduse potentsiaali. Ei ole vaja muretseda kui te kulutate raha, sellega ta täidab oma missiooni. Kui te olete otsustanud raha raisata, ärge kahetsege. Püüe koguda raha ja võimalikult vähe kulutada, viib tugeva puuduse potentsiaalini. Ühes kohas energia koguneb ja ei liigu kuhugi, sellisel juhul on tõenäosus kõik kaotada. Raha peab targalt kulutama, et oleks liikumine. Seal kus ei toimu liikumist, tekib puuduse potentsiaal. Rikkad inimesed ei tegele asjatult heategevusega. Nii nad alandavad puuduse võimalikkust kogunenud rikkusele.

V.Zeland

 

______

Leidsin selle täna hommikul internetist ja olin tunne, et sellest on paljudele ehk abi, nii tõlkisingi ära. Samas on tema raamatud poodides müügil ka eesti keeles.
Nautige.
28.06.17.

L.Õunpuu