Olen sel aastal elanud väga kirevat elu, täis põnevust ja väljakutseid, ülivahvaid kohtumisi armsate inimestega erinevates linnades ning seetõttu polegi aega blogida. Aga täna tahan veel jagada seda, mis viimases moodulis juhtus.

Äsja lõpetas VI lend oma 9 kuud kestnud kursuse. Nii tore ja tegus grupp, kuidagi imelik isegi, et samas koosseisus jaanuari reedel ei trehvagi enam. Aga kel kursusest midagi põnevat jagada – teie tagasiside on oodatud tiina.liimandi@gmail.com. Meie viimane pidulik moodul lõppes ülipõneva ja pika, tõesti koolilõpu väärilise üliteadvuse praktikaga, kus Õpetaja viis meid Rännakule eludevahelisse ruumi. Filmisin, tegin praktikat kaasa, klapid kõrvas. Kõik oli hästi, kõik toimis. Paari päeva pärast, kui hakkasin mälupulga tarvis seda moodulit kokku panema, ootas mind ees üllatus – praktika alguses kriibib keegi tugevalt mikrofoni ja Kristiina hääl venib äkki tundmatuks arusaamatuks jõminaks… Täielikult arusaamatu on lõik – alates hetkest, kus planeerime käesolevat kehastust… sinnamaale, kuni tuleme tagasi puhtasse loovasse energiasse. Eksole – kõige põnevam koht! Lootes midagigi leida või mõista, kuulasin selle arusaamatuse ikkagi kõrvaklappidega üle ja kurja küll, pool päeva olid kõrvad lukus ja undasid. See oli esimene kord, kus Kõrgem Jõud sekkus ja otsustas ise filmi redigeerida! Aitäh, kolleeg! Seega –  võimas praktika oli suur kingitus hetkes neile, kes saalis kohal olid. Jah, imed juhtuvad, ja et imest osa saada, on vaja viibida seal, kus need toimuvad. Näiteks Methodraie kursusel. :))

Aga ei maksa meelt heita – üliteadvuse praktikad saavad juba jaanuaris uue hoo sisse. Plaan on luua üliteadvuse praktikaga alustajate grupp Tartus ja Pärnus, niiet kes huvitatud – jälgige Methodraie.net lehte ja julgelt soovitage üliteadvuse praktikat koolinoortele. Mul oli ühes praktikas 17 aastane tüdruk, kes lahkudes ütles: “Vauuu, ma ei teadnudki, et ilma abivahenditeta trippida saab!” FB-s on linnade kaupa erinevad lehed loodud, nt Methodraie üliteadvuse praktikad Pärnus, Methodraie üliteadvuse praktikad Tartus, ka Viljandis ja Tallinnas. Julgustage noori, esimest korda üliteadvuse praktikale tulek ei eelda mingeid sellealaseid eelnevaid teadmisi. Proovida pole kunagi hilja, aga võita on kõik – teadlikkus, rahulolu, õnnetunne, hea tervis, oma elu kõrgem versioon, kõrgem sagedus!

2019 oli väga suur ja eriline kasvamise aasta – kuni Algallikani välja! Ja ma olen südamest tänulik kogu meie vahvale tiimile, perele-lähedastele, sõpradele ja sügav kummardus teile, kes te olete osalenud üliteadvuse praktikates ja kursusel. Olete imelised Valgused, teie sära on maailmale väga vajalik! Panen siia lõppu oma lemmikpildi ühelt kursuselt. Teema on taustal heaks vihjeks ja siin on Õpetaja täielikult omas elemendis.

 

 

Eluägedat suurt aastat! Teadlikkust! Edukat, lõbusat ja kerget loomist!

Tugevat tervist! Küllust! Õnne ja armastust!

Olge õnnistatud ja hoitud!

KULDSET RÄNNAKUT!