Elu on nii vahva ja järjest lahedamaks läheb!
Umbes kuu või natuke enam tagasi mõtlesin reisimise peale. Tunnetasin asja väga sügavalt ja leidsin, et kuigi Havai tõmme on ülitugev, siis süda avastas uue koha – Malta. Uurisin sihtmärki, loodust, majutust, hindu jne. Vaatasin mõnda videot Youtubist ja imetlesin üliselget sinist rannavett. Möödusid mõned päevad ja jalutasin raamatupoes. Üks raamat tõmbas oma kaanepildiga mu tähelepanu. Võtsin ta kätte ja teema tundus tuttav. Küsisin nagu ikka – On sul mulle midagi öelda? Avasin raamatu suvalisest kohast ja lugesin “Mina eelistasin Havaid, aga me läksime Maltale.”
Minust käis nagu elekter läbi ja ma lausa viskasin selle raamatu käest. Seisin täiesti jahmununa ja unustasin, miks ma poodi üldse läksin.
 
Millegipärast hakkasin sellest hetkest väga palju tähelepanu pöörama elementidele ja tegelesin sellega iga päev.
 
Loomulikult ei andnud aga raamat mulle enam rahu, tean ju, et juhuseid ei ole ja märke jagatakse ohtramalt, kui me oskame vastugi võtta. Otsustasin raamatu laenutada. Ma olin raamatukogus nii tubli ja üritasin seda ise seal leida, aga tuiasin üleni higisena riiulite vahel ja hakkasin juba alla andma, kui kuulsin, kuidas raamatukoguneiu kellelegi mingit raamatut otsis, ise loetledes poolihääli riiulil olevaid raamatuid. Ja äkki kuulsin, kuidas ta ütles just selle raamatu pealkirja, mida ma otsisin. Hakkasin naerma, läksin otsejoones õige riiuli ette ja sirutasin käe õige raamatu järele.
 
Jõudsin koju, lugesin. Raamatu autor on Soul Body Fusioni® looja Jonette Crowley ja raamatu pealkiri on “Keha ja hing kui tervik”.
Mis tehnika see SBF siis on?
 
Soul Body Fusion® on lihtne, turvaline ja kiire meetod, mida saad teha endale ja teistele: see muudab keha rakutasandil kõrgeimas võimalikus valguses, mida see hoida suudab. Muutused on püsivad ja samas piiritud.
Raamat on kerge, tehnika ise on veel kergem. Algus oli üllatav – elementide aktiveerimine! Ütle nüüd siis…
 
Mulle megalt meeldis, kui raamatus on küsimus, et mis siis, kui ma SBFi tehes eksin? Kas on võimalik eksida? Jonette vastab:” Sa ei saa eksida, sest sa ei tee midagi.”
Johhaidiii, lõpuks ometi midagi lihtsat. Lõpuks ometi eimidagitegemine! Ainult ruumi hoidmine. Ma olen peale At koolitust alati korrutanud ja kogenud, kui intelligentne on energia! Mis siis veel hinge energiast rääkida, kui talle vaid taotlus ning luba ja ruum anda!
 
Proovisin kõigepealt enda peal. Unenäod muutusid täiesti selgeks. Tahtsin kaua magada, palju vett juua, isu ei olnud. Olemine. Kohal.
 
Järgmisel päeval lõpetasin raamatu ja meil oli Teisipäev – seega Naiste Hoiruumi kogunemine. Tegime raputamist, natuke tantsu ja aktiveerisime järjest kõik elemendid. Siis oli mul superhea võimalus proovida SBF-i teha Merlele, kes sellest mitte midagi polnud kuulnud. Merle tagasiside oli kui raamatust mahaloetud. Hämmastav. Nii lihtne ja nii toimiv? Vbl sellepärast ongi nii hästi toimiv, et on lihtne?
 
Siis tuli Mallelt Enesetäiendajate klubi uudis – külla tuleb Agnes Karro, kes Eestis SBFi hoogsalt teeb ja ka õpetab. Ütle siis veel, et kokkusattumused ja juhused…
 
Loeng oli tore, lihtne ja selgitav,  Agnes ise vallatu segu Haldjast, Väiksest Nõiast ja Pipi Pikksukast. Mulle meeldis tema arvamus eimidagitegemisest. Ta ütles: “Me ei pea ju rabelema, et olla jumalik. Me ei pea tõmblema ega püüdlema. Me juba oleme.”
 
“Keha ja hinge terviku tehnikat teevadki ainult jumalikud olendid, keegi pole kõrgem kui teine. Kõik on.”
 
“Kui sa enam ei varju ega põgene, siis hirm ei hirmuta. Ja kui hirm enam ei hirmuta, siis mäng muutub.”
 
Head mõtted, eksole? SBF-i saab rakendada töö, loomade, kodu, suhete, raha jne puhul.
 
 
 
Meie saame Mallega järgmisel teisipäeval Karussellis kokku ja teeme SBF edasi. Kes soovib ühineda, siis palun – oled kl 18 oodatud. Olen südamest tänulik, kui annetad ruumile mõne euri.
 
Aga kui asi sind kohe praegu huvitab, siis vaata seda videot- siin teeb sulle SBFi selle tehnika looja Joanne Crowley ise – lõdvestu ja naudi :
 
 
 
 
IMGP7653
 
Hoia süda soe, maa on hommikuti valge…