Nad meedlivad mulle sellepärast, et ma tajun temas ennast ja killukest Pipit.  Erinevalt minust võtabki Piret telefoni ja teeb asja ära. Mina mökitab 😀 

See video on väga hea näide sellest, kuidas igal hetkel on tegelikult meil olemas abi. Kiirabi iseenda näol. Me ise oleme need, kes saame iseennast koheselt aidata. Noh selline “Luarvik tuli Luarvikule peale” jutt, aga sa saad aru küll.  Tuleb leida see miski, mis sind alati koheselt aitab, toetab ja tasakaalustab ning seda julgelt võimendada, kartmata teiste hinnangut ja arvamust. 

See video tuletab sulle meelde, kas sa oled see kes sa oled, või sa oled see, keda teised tahaksid, et sa oled. Üks võimsamaid alustalasid ja õppetunde siin kehastuses meil kõigil. Kui sissekootud mustrid ja ajalugu kõrvale jätta, kas siis suudaksime olla need, kes tegelikult oleme? Kas julgeme teha valiku iseenda heaks või püüame endiselt teistele edasi meeldida? Valik. Väga võimas valik, millest saab alguse täiesti uus elu. 

Mulle meeldivad Pireti videod ka sellepärast, et need on elus. Ei mingit ülima visuaalse ja kahinavaba kvaliteedi tagaajamist. Sellised videod õnnestuvad, sest point on sõnumis endas, edasiandmise vabas ja vallatus viisis. Jah, pealtnäha suvaline jalutuskäik ja oma mõtete jagamine, aga selle varjus koorub välja põnev ja vajalik iseenda tunnistamise teema.  Üks tark onu ütles kunagi, et LAHENDUS TULEB JALUTADES. Tal on vägagi õigus. Niiet, Piret, ma loodan, et sul on veel võimalust paaaalju jalutada ning et sul on telefoni aku alati pilgeni täis! Aitäh taas!

 

Järgmist videot oodates…