Kallid pärnakad!

 

Kutsun teid osalema kaartidega ennustamise töötuppa Pärnus,

Karusselli 23

13.08, kell 13.13.

osaluspanus 13 eurot.

 

Räägime erinevatest ennustamisviisidest (ruunid, kaardid), mediteerime, õpime Taro kaarte ning teeme ladumisi. Kui sul on, võta kaasa oma Taro kaardid ja märkmete tegemiseks pastakas ja paber.

Teen Karussellis ka individuaalseid vastuvõtte, kas sama päeva õhtul või siis pühapäeval. Minu kontaktid leiad altpoolt, helista või kirjuta julgelt ja lepime meie kohtumisaja kokku. 

 

moonika

 
See, et olen teistsugune, ilmnes juba lapsepõlves. Avastasin, et teised tulid pidevalt minu juurde oma muresid kurtma. Ja see ei lõppenud kunagi, seejärel hakkas minuga juhtuma….juhtus nii head, kui ka halba. Alguses ma ei saanud aru miks, aastaid hiljem tuli mulle teadmine, tähenduslikud unenäod. Pean aitama inimesi, juhtima neid õigele teele, kui nad ise seda ei suuda. Selleks, et teiste probleemidest paremini aru saada, pidin nad enne ise läbi elama, saama omad kogemused. Nii see tuli, esimesed kaardid jõudsid minuni, need olid Taro kaardid. Seejärel Lenormandid. Ja alles mõni aasta tagasi tuli mulle teadmine, et on vaja kindlasti kristallkuuli ja nii tuli mulle nägemine.  Loomulikult olen enda teadmisi aastate jooksul täiendanud erinevate teadjate ja koolide juures, näiteks Intuitiivteaduste kool, kursus Moskva rahvusvahelise selgeltnägemise ja energiateraapia akadeemias,  mida viiakse läbi nüüd ka Tallinnas.

Ennustan Tarot ja Lenormand kaartidega. Kaardid on oma nime saanud Marie Lenormandist, ta oli prantslannast ennustaja, elas Napoleoni ajastul ( (1772–1843). Minule need kaardid väga meeldivad, nende abil on võimalik näha igasuguste sündmuste detaile üsna täpselt. Lisaks ennustamisele, näen tähenduslikke unenägusid ja tõlgendan ka teiste unenägusid. Näen pilte kristallkuulilt.
Puhastan ja tasakaalustan energiakanalite abil teie energiat, tshakraid, aurat. Meeleldi koolitan neid, kes soovivad õppida ennustamist.

 

Registreerimine ja info

Vaimne nõustaja- Gris :
grisaitab@gmail.com
Tel 536 44808