9,JAANUAR, kell 13.00 ja kl 18.00

PUHTA VAIMUNA INIMTASANDI ENERGIAST VÄLJUMINE KÕIGE OLEMASOLEVA LOOJA PUHTASSE LOOVASSE ENERGIASSE, KUS ON PUHAS VALGUS. VAIMUNA ENDA TÄITMINE PUHTA VALGUSEGA. OMA SÜNDINUD KEHA JA ELU ÕNNISTAMINE PUHTA VALGUSEGA.

16.JAANUAR, kell 13.00 ja kell 18.00    OMA VAIMU JÕU KOGEMINE

23.JAANUAR kell 13.00 ja kell 18.00   OMA MEISTRI POTENTSIAALI AVAMINE

30. JAANUAR kell 13.00 ja kell 18.00    TÖÖ ROLLIDEGA

 

Palun registreeruda praktikale: tiina.liimandi@gmail.com  või sms tel:5137207  Kirjutage ka kellaaeg, millisel praktikal soovite osaleda. Olen tänulik, kui oma tulekust teada annate. Siia mahub just mõnus väike kamp, kus sa saad end vajadusel tunnetada eraldi, aga sul on grupi jõud toetuseks. Ja kui sul on siiras tahtmine liituda ka viimasel hetkel – ära kahtle, astu aga julgelt sisse! 

Pistke tasku ka soojad sokid, sest on hea, kui praktika ajal on mõnus ja lõdvestunud olla. Palun ärme söö paar tundi enne praktikat. Nii on praktikat kordades kergem kogeda, energiaid tajuda. Kes pole veel kunagi kokku puutunud Methodraie Üliteadvuse praktikatega, võib youtubest leida alustuseks hulga materjali. Proovige, ja kui teiega sobib, õppige rahulikult teadlikult lõdvestuma, mõtteid sulgema jne. On suur vahe, kas teha praktikat üksi kodus või grupis. Kogege, otsige, katsetage, leidke enda jaoks kõige sobivam mõnus viis ja võimalus. 

Praktika ei kesta vaid praktikatoas, igaühe enda võimuses on pikendada seesama praktika nädalaseks praktikaks.  Kogu järgneva nädala püüame elada praktika teemas – jälgime antud teemat endas ja elus, räägime vähem, tajume-märkame rohkem. 

Praktika viib läbi küll Tiina Liimandi, aga siin ruumis on teisigi tegelasi. Eriti palju on neid, keda ei me näe, aga kes on vägagi tunnetatavad. Peale Kristiina Raie vaimse kohalolu ja toetuse on meil alati kohal ka Suured Meistrid Puhtast Valgusest, Loovast Energiast. Ja mitte ainult kohal, vaid toetamas isiklikult igat osalejat. Nii on!

Kohtumiseni, kallid sõbrad!

 

Tiina 🙂