See meditatsioon aitab sul luua vibratsiooni, millega lood omale reaalsuse, mida naudid. Kasutan selles harjutuses Mina-vormi, misläbi saad seda kaasa teha üks-ühele. Pea meeles, et just see on oluline, kuidas ennast praegu tunned ja mida kauem suudad soovitud vibratsiooni hoida, seda suurema tõenäosusega sedasama endale lood. Tee seda meditatsiooni igal hommikul, et protsessi tugevdada ja kinnistada. Võimsaid manifesteerimisi!

 

***

 

Selle meditatsiooniga saad tervendada nii ennast kui ka meie armsat planeeti. Kõik algab taotlusest ja miski pole võimatu. Lamarck on öelnud, et linnud ei lenda sellepärast, et neil on tiivad, vaid neil on tiivad, sest nad tahtsid lennata. Usume iseendasse ja oma võimetesse ja küll lõpuks hakkavad tulemused ka tulema!
 
 
***
 
See meditatsioon aitab sul avada oma külluseallikad ja leida ühendus oma tõelise olemusega, selle päris SINUGA, kes soovib väga olla tähele pandud ja toob sulle päris ausalt küllust ja harmooniat, kui sa ainult lased endal olla temaga ühel lainel ja usaldad, et nii on parim, nagu on SULLE parim. Aga ära aja seda sassi mugavustsooniga!
 

 

***

See meditatsioon on sulle, kui sa tunned, et on juhtunud midagi halba ja sa ei tea, mida sellega ette võtta. Sa tahaksid võidelda, aga tead, et tuleb keskenduda sellele, mida soovid, mitte sellele, mida ei soovi. Enne kui alustad, joo klaasitäis vett…

 

***

Selle harjutuse originaalpealkiri on “How to Instantly Access the Vibration of Abundance – Law of Attraction Exercise”. Tuli tuhin teha see eestikeelseks ja meditatsioonivormis, tundus, et nii töötab kõige paremini. Selles harjutuses lood sa omale külluse ankru, mida saad edaspidi igal hetkel kasutada. Rõõmsat manifesteerimist.

 

***

See harjutus aitab sul manifesteerida oma ellu rohkem vabadust ja seda, mida soovid ning õpetab olema usalduses, et asjad, mis tunduvad rasked või võimatud, leiavad lahenduse imeväel kui lubad sellel ainult juhtuda.

 

***
Hea meditatsiooni sõber!
 
Saad toetada mu videote loomist enda poolt valitud panusega minu pangakontole, EE342200001100456045 (Swedbank) või läbi PayPali piret.meinberg@gmail.com
Anna alati tundega, et soovid seda teha. Siis voolab raha tagasi ka sulle. Kui joondame ennast rõõmsalt sellega, mille eest tasume ja väärtustame seda, mida see meie ellu panustab, hakkame elama oma elu parimal võimalikul viisil.
 
Armastuse ja tänuga,
Piret. 
 
Kes ma olen ja miks loon meditatsioone?  Tule, saame siin tuttavaks!  
 
 
***