Kummardan Mai-Agate Väljataga mõnusa huumorisoone ees!

 

Tahtsin teda südamest tänada selle eest, et ta on nii ilus valgus ja julgustab paljusid väikseid sädemeid lõõmama suurema leegiga. Kinkisin talle tema 80daks sünnipäevaks purgi mett ja tiba soksi, enesetäiendajad kinkisid tohutu suure küünla, naersime, et veab paar nihkepäeva välja küll.
 
Siin teile mõned laused Mai loengult, loodetavasti see aitab natukene rohkem  mõista, mis toimub. 
 
 
Noh, pärnakad…detsember on käes…Kas püksis on rohkem kui kõhus?
 
Mingit maailmalõppu ei tule. Aga muutused saavad olema kolossaalsed. 
 
Vool võib ära minna, aga ei pea. Varuge veidi vett. Toitu on meil kehades niigi – seal, kuhu meie läheme, pole toitu enam vajagi. Mõni küünal võiks ka olla ja hea kui on tulekolle soojendamiseks. Pimedusega kaasneb külmenemine. Aga 4d inimene ei tunne külma.
 
Alpinistid olid Tiibetis grupiga. Mägedes. Keset päeva läks äkki täiesti kottpimedaks. Gruppis tekkis hirm ja paanika. Õnneks olid nad paigal, istusid maas ja hoidsid üksteisel kätest kinni. Möödus 5 minutit ja pimedus kadus. Aga päästjad olid neid otsinud poolteist päeva. 
 
See võib meidki ees oodata. Pimeduses on võimalik kasutada aegruumi portaali teise dimensiooni üleminemiseks.
 
Te lähete koos nendega, keda te armastate. Te lähete koos. Emad kardavad laste pärast, aga täiesti asjata. Lapsed on targemad kui meie teiega. Laste pärast ei maksa üldse karta, nemad lähevad üle nagu niuhti…sest nemad on sealt ju pärit. 
 
Ükskõik, mis ka ei juhtuks, palun jääge rahulikuks. Paanika hävitab teid – immuunsüsteem ütleb üles. 
 
Igasugused uutmoodi nähtused  – aju lakkab töötamast. me ei ole võimelised mõtlema, sest meil ei ole ajus ühtegi sellist programmi, ja mõtlemisvõime kaob. 
 
MA OLEN ALATI TEADVEL ISEENDAST!
 
Paanikas inimene ei ole teadvel, energia teeb temaga, mida tahab. Inimese kontroll on läinud!
 
Kuidas te olete käitunud ekstreemolukorras? See kordub, see muster kordub.  Tehke tööd oma tunnetega. Ekstreemsituatsioonid käivitavad tunded. Olete te märganud, et viimasel ajal tundeid tulvad lausa tohutult?  Jaa, energia juba toimib! Kui sinus on madalamaid energiaid, need lüüakse vahtu ja tõstetakse pinnale. See on nagu eelharjutus. Selles on suur abi neist, kes on viimased mölakad ja türannid. Nemad aitavad teil puhastuda. 
 
Kõige olulisem – olge siin ja praegu. Tunnetage IGAT ajahetke. 
 
Aktiivne periood kestab 19 veebruarini.
 
Samastumine oma negatiivsete tunnetega ei ole teie väärtus! See on vaid loomejõud teie käes! Ärge samastuge oma tunnetega! Ärge kedrake peas mingeid sõnu – näed, ta ütles mulle nii ja naa. On ikka jamad mängud selles 3 dimensioonis, mis? 
 
Hetkel teie lemmikloomades kehastuvad kõrgemad olendid. Eriti kassides! Nad on tulnud just nüüd teid aitama, nende eesmärk on teid hoida, kaitsta ja teie tähelepanu suunata. Kas te õpite nende tähelepanule järgnema või lööte loomakese eemale- kõtt!
 
21.12.12
 
Sisesta endale programm:
MINA JÄÄN ALATI RAHULIKUKS.
MINA TULEN IGAS OLUKORRAS TOIME.
MINA OLEN ALATI KAITSTUD KAHJULIKE KIIRGUSTE EEST.
 
Teie aju on nagu arvuti.  Sisestage endale uus programm ja aju hakkabki seda valitud programmi kasutama. Immuunsüsteem töötab ennast niimoodi üles ja sa oled kaitstud. Sa ise oled loonud kaitsva programmi. 
 
Kas te oskate mõelda piiritlematult?
Kui pealesurutud ja piiritletud programmid ei luba teil elada nii nagu süda tahab, siis ronige üle aia ja hakake elama!
Mis teised arvavad? Misse teie asi on, mis nemad arvavad? Õppige teisi kukele saatma!
 
Mõelge oma peaga. Ärge kuulake teisi! Istu 5 min vaikselt, hinga 5sisse, 4kinni 5välja, 4 kinni (või siis 4-3-4-3) ja taasta oma ühendus Maaga. 
 
Kuula oma südame häält. Tema ütleb sulle, mida teha.
 
Maakera läbib footonvööd. Footon on valgusosake ja lõhustades ta annab energiat ja valgust.
Et footonvöö ei saaks meid kahjustada, oleme me kaitsvas mullis. Kõrgemad olendid teevad kõik selleks, et meid kaitsta ja aidata.
 
Nii. Kes siin saalis muretseb? Kas tõesti mitte ühtegi kätt??! …Väga hea! … Aga kes enam ei muretse?…. Kümme kätt… Aga ülejäänud…? Haaaa…jäitegi vahele!
 
Eestimaal ei juhtu mitte midagi, mille pärast muretseda. Asju juhtub, aga need ei ole üldse muretsemist väärt!
 
Kas nüüd lõpetasite muretsemise? Väga tublid! harjutage seda kodus edasi. Ja mis te teete, kui mure tagasi tuleb? Öelge endale STOP! Nii lihtne see ongi. Te ei lähe kunagi kellegi jaoks kaduma, see lihtsalt ei ole võimalik. 
 
Paljud teist ei teagi veel, et tal on minek otse 5 või 6 dimensiooni, mitte 4sse. 
 
See loeng on koostatud minu sisetunde põhjal. Iga kool on tühipaljas praht selle kõrval, mida tunnetab sinu oma süda!
 
Kui juhuslikkus on nõel, siis sellel nõelal ei ole ruumi siin mahakukkumiseks. 
 
Mis siis on kõige olulisem 21sel? Mitte karta! Võimalusel olge kodus, ärge rännake. Kui just ei pea. Et lapsed peavad ju kooli minema? Ei nad lähe, sest bussid ei sõida. Meie lapsed ju jala ei käi. Või käivad veel mõned? :)) 
 
lapsed. Lapsed eraldavad end elust, sest siin on nii palju nende jaoks ebameeldivat.  Meie tunded ja energia on nende jaoks täiesti väljakannatamatu! Ja te olete nende vanemad- nad ei saa teist eemale minna, nad parem eralduvad elust – panevad klapid pähe või istuvad arvutis. 
 
Natuke dimensioonidest. 1 dimensioon – see on kivi. 2 dimensioon – puud, loodus. 
3 dimensioon-  inimesed ja loomad.
 
4ndas dimensioonis ei ole muretsemise energiat.  (Jesss!) Oleme sallivamad. 
 
5d teine pool on nii hõre, et 4 D meeleorganitega seda ei näe. 
 
3D tunnetus on väga vilets, Me ütleme seal – mida ma ei näe, seda pole olemas. 
 
Kas siin saalis on keegi, kes ütleb praegu – Mina seda juttu ei usu!
(Üks noormees tõstab käe)
Sul on nii piiratud reaalsus.  Miks sa küll ennast nii kinni panid, kui siia tulid? Vbl sa tahad kurt-tumm-pime olemist kogeda? respekt! Aga varsti läheb tunnetus lahti ja siis läheb sul jube põnevaks!
 
Vanamoodi enam ei saa, ja uutmoodi veel ei oska. Kallid sõbrad, võtke asja rahulikult-
las rong läheb mööda ja siis minge üle tee! 
 
11.12.12