Magnetosfäär


Tervitusi kodust

Vaat sellised suured muudatused Teie planeedil. Teie areng on saavutanud sellise taseme, et on isegi raske ennustada seda, mis toimub mõne järgneva nädala pärast. Me tahame teile rääkida olukordadest, mis toimivad planeedil Maa ja mida oleks teil väga vaja teadvustada. Ligikaudu kolm kuud tagasi me jagasime teiega teadannet nimega Magnetism On Liikumises ja selles teadandes me arutasime mõningaid võtmepunkte, mida me nüüd tahaksime korrata ja selgitada üksikasjalikumalt.

Magnetvoog kolme järgneva aasta jooksul

Üheks selliseks võtmepunktiks oli planeet Maa muutuv magnetvoog ja kuidas seda muutust vastu võetakse, sest inimesed on kohanenud elama püsivas magnetväljas. Kui magnetväljad planeedil Maa, sealhulgas gravitatsioon, hakkavad ligematel aastatel võnkuma, puudutab see teid igaüht otseselt. Ausalt öeldes, inimesed juhivad halvasti muudatusi. Sageli te paanitsete, kui vajutate muudatuste nuppu. Selle asemel, et muudatusi kasutada, te kaotate enesekontrolli ja räägite: „Oh jumal, tulevad muudatused! Oodake…“. Võimalik, et kui me räägime teile muudatustest varem ja anname teile teada sellest, mis tuleb, ootate te neid sündmusi rõõmu, kire ja erutusega ja ei tunne hirmu. Nii, et me räägime teile mõningatest muudatustest, mis teid kõiki puudutab järgneva kolme aasta jooksul. Järgnevad kolm – neli aastat toovad tohutuid muudatusi igale inimesele sellel planeedil, selle aja jooksul ja ka pärast võlutähtpäeva aastal 2012, mida te kannatamatult ootate. Kõigi nende uute energiate ühinemine toob ka hiljem kaasa tohutu hulga teie muutumisi ja adaptsioone. Enamus sellest, millest me täna räägime, puudutab magnetenergiat, sest see toimib vahetult teie emotsionaalsele seisundile. Kui magnetväli on stabiilne, siis ka emotsioonid jäävad stabiilseks. Teil on põhiline emotsionaalne energia, või vundament, millele te võite toetuda. Kuna väli hakkab muutuma ja võnkuma igapäevaselt, näib, et teie isiklik emotsionaalne stabiilsus veidi väljus tasakaalust ja teil on lihtsalt raskem leida oma keset ja end maandada. See muutub sügavalt silmnähtavaks, eriti aastal 2012. Selgitame mispärast.

Suunis

Aastatel 2001 kuni 2006 oli arvutu hulk päikese loiteid, mis toimusid hariliku päikeseaktiivsuse tsükli ajal. Loited on põhiliselt kerge energis magnetplasma näol, mis jaotatakse laiali läbi maailmaruumi. Mitte ükski nendest plahvatustest päikesel ei olnud suunatud otse maale. Aga, kui see oleks juhtunud, oleks see hävitanud tohutu osa elektivõrkudest teie planeedil. Ehkki paljudesse energiavõrgustiku võtmekohtadesse on sisseviidud ohutuse tagamise abinõud, kuid mõningad neist võivad siiski saada kahjustatud footonenergiast, mis tuleb päikeseloidetest. See on footonmagnetililne plasma, mis võib koguneda Maa välisesse magnetvälja, mida kutsutakse magnetosfääriks. Peamiselt toimub see, et Maa kaitse on nõrgem ja ei ole toibunud veel viimasest rünnakust. Isegi seejuures, kui te kogesite paljusid ekstremaalse tasemega päikeseloiteid nendel aastatel, ei olnud teil ühtegi otsetabamust. Nüüd kõik muutub, sest päikeseloited algavad varsti. Praegu on nad normaalses tsüklis ja aktiveeruvad ligikaudu iga 11 – 12 aasta järel. See teatud tsükkel oli väljatöötatud selleks, et viia lõpule planeet Maad. Ehkki energia jaotatakse ümber, on tal ikkagi veel tohutu mõju, sest peale saabumist Maale salvestub ta planeedi tektoonilistesse kihtidesse.

Peamised probleemid

Isegi praegu juba võite näha, et hakkavad tekkima päikeselaigud, aga ka teisi nähtusi, mis toimuvad selles ettevalmistusprotsessis uueks energia liikumiseks. Kas ei ole huvitav, et teie teadlased just lasksid ülesse satelliidi, et jälgida, kuidas järgnevate mõnede aastate jooksul rulluvad lahti need erakordsed sündmused? Nad on sellepärast väga ärevil. Meie ka, sest see sündmus näitab mõningaid tähtsaid muudatusi, mis toimuvad praegu. Lubage meil selgitada, mis toimub suures plaanis.

Mis toimub, kui te näete päikesel purskeid? Meie räägime teile, et päike ei ole see, mida te mõtlete. Tal, nagu arvatakse, on tahke tuum, samal ajal, kui välised kihid on gaasilised, liiguvad keeristena ja hoovustena nagu tormipöörised. Selle asemel me räägime teile, et päike on energiaportaal, mis jaotab ümber paljudimensionaalse asukoha energiat. Meie nimetame seda asukohta keskpäikeseks, mis on maailmaruumi algallikas. Teiste sõnadega, kui te tulete lõpmatusest, on esimene koht, kuhu te tulete, keskpäike. Kui te läbite seda, siis on ta prisma, mis jaotab teid üheteistkümneks suurepäraseks valguskiireks, mida te kogete, kui oma 11 erinevat hinge planeedil, kehastudes inimolendina. See on see osa, mis teiega töötab. Aastatel 2001 – 2006 oli väga palju päikeseloiteid ja kosmosesse oli pursanud sellises koguses ekstensiivset plasmaainet, kus lihtne arvutus näitab, et päikesel ei olnud piisavalt energiat, et seda teha. Kõik see kordub uuesti.

Nõrgestatud Magnetosfäär

Sellel erilisel saabuval päikesetormil ei ole vajadust olla nii võimas, kui oli viimane. Praegu toimub teatud pehmenemine, sest Maa ei vaja enam sellist suurt magneetilist tõuget, et saavutada järgmist taset. Iga sellise plahvatuse ajal päikesel toimub magneetiline tõuge. Maal on magnetväli ja te teate magnetvälja jõujoontest ja kuidas see töötab. Te kõik veel ei ole avastanud seost magnetismi ja raskusjõu vahel, kuid me lihtsalt ütleme teile, et me usume, et teie, inimesed, saate sellest teada, kui selleks on aeg. Me tahame teile selgitada, et, kuna see energia tuleb keskpäikeselt paikesesüsteemi Päikesele ja kahjustab Maa magnetvälja, interferents on võimeline laadima Maad effektiivselt, vaatamata plasma kõrvalekaldumisele. See kaitsepiirkond on tuntud, kui magnetosfäär – magnetväli ümber Maa, mis kallutab kõrvale palju osakesi, mis tulevad päikeselt. Tegelikult on magnetosfäär sarnane võrgule ja ta hoiab kinni palju selliseid osakesi. Ja praegu on võrk ülekoormatud nende osakestega.

Kiirenev Tempo

Teie teadused alles hakkavad teada saama, et selles magnetkaitses on avad ja augud, mis võimaldavad tunduvalt suuremal osal järgmise tsükli päikeseloidetel jõuda vahetult Maale. Me tahame, et te teaksite, et teie side päikesega muutub. Palun teadke, et isegi mõeldes, et te tunnete end suurepäraselt, mitte asudes Päikesel, tema kiired omavad mitmesugust mõju teie kehale, mida kunagi ei ole olnud varem, eriti 2012-ndal aastal, kui need päikeseloited algavad.

Me räägime teile, et päikeseloited tõenäoliselt algavad varem ja võivad alata juba sellel aastal. Need erilised loited, mis peavad muutma Maa kurssi ja viima teda järgmisele tasemele, mis on Maale vajalik, saavad olema aastal 2012. Me soovitame kontrollida oma kaitsmatust päikese välise mõju eest, eriti sellel ajavahemikul. Üks mõjudest selles üledoseerimises on kontrolli vähenemine oma emotsioonide üle, kuid see ei ole veel kõik. Tempo kiireneb. Kõik hakkab muutuma väga kiiresti.

 

Viimane Üleskutse Elu Õppetundideks

Nimelt nende toimuvate sündmuste tõttu, me räägime teile, et on aeg igaühel teist pöörduda vahetult endasse, puhastada ja lasta lahti kõik need vanad probleemid, mis kordusid teie elus paljusid kordi. Kuni siiani oli suurepärane viibida neis ja isegi hellitada ja hoida neid, kuna paljud teist teevad nii, sest nad on osa teist, kes te olete. Aga kui need magnetlained hakkavad läbima Maad ja raputama teie emotsioonide põhilist vundamenti, siis need probleemid segavad teil kiiresti edasi liikumast. On aeg, et alustada tööd vanadest süsteemidest lahtilaskmiseks. On aeg lahti lasta teie piiravad mõtted sellest, kuidas olla inimene. On aeg siseneda oma väesse kõikjal, kus te võite seda teha. Isegi väikestes asjades võite te kanda seda energiat, kes te tegelikult olete ja tuua lisaks rohkem oma isiklikku valgust olles füüsilises kehas. See võib olla tehtud üpris lihtsalt läbi teie silmade. See võib olla tehtud ka läbi seksuaalse energia, mida te kannate oma füüsilises kehas, sest see on teie hinge väljendus, mis vaatab välja suurepärasest kehast. Sellepärast osa sellest, mida te hakkate tegema, on aduda, et teie koht planeedil Maa muutub.

2012-dal aastal läbi magnetosfääris oleva ava päikeseloited uuesti laevad planeedi Maa tuuma. Eelmine päikeseloidete tsükkel põhiliselt kuumutas teie planeedi tuuma, aga järgmine laeb ja aktiveerib maad kõrgemasse seisundisse, mis levib igasse elusasse rakku igas elavas olendis. Planeet ise on moodustunud rauast tuuma ümber, selle tuuma ümber on voog, mis on energia ja on sarnane vedelale rauale või vedelale metallile. See on see, mida te näete Maa vulkaani purske ajal. Päikeseloidete energia salvestus täielikult tuuma ja aitas teda kuumeneda, sundides teda liikuma kiiremas tempos, kui varem. Maa tsenter on alati liikunud teise kiirusega, kui väliskest, mis on tuumast täielikult sõltumatu. Ehkki Maa välisosa liigub teise kiirusega, aga kuna ta pöörlemine kiirenes, siis suur osa Maast alustab laienemist väljaspoole. Te näete, et see vedel osa hakkab laienema väljaspoole ja kui see on täitnud teatud tühimikud, avaldub see vulkaanina. Selliseid sündmusi toimub palju, sest Maa läbib üleminekut. Te saate ka teada, kuidas neid sündmusi üleelada selliselt, et need ei põhjustaks suuri raskusi, nagu see on olnud varem. Te näete ka tektooniliste massiivide nihkumist, eriti Vaikses ookeanis, kus veealused pursked avavad kosmilisi läbikäike ja palju portaale, et aidata planeet Maad. Te näete seda eeloleval ajalõigul.

Igalühel teist on emotsionaalne struktuur, mis, nagu te tahaksite jääks stabiilseks, kuid see struktuur võib hakata võnkuma. Me tahame teile meelde tuletada ka seda, mida me rääkisime teile mõni aasta tagasi, sellele planeedile ilmub tohutu laine seksuaalenergiat, sellises mastaabis, et 1960-endad näivad hoopis kahjutud sellega võrreldes. See laine liigub väga suure laiahaardelisusega. Toimub vaat mis – kohtades, kus see oli tuntav, kasutati seda vastavalt. Aga kohtades, kus inimestele see seksuaalenergia on ebamugav, mis läbib nende olemust, see seiskub ja tekitab probleeme. See on sündmuste põhjus, mida te näete peaaegu igapäev uudistes, kus kellelgi olid suhted, keegi oli truudusetu, või oli seksuaalne kogemus, mis ületas tavasid. Palju sellist toimub Maal, sest seda lainet tunnevad need, kes ei ole valgustunud. Nüüd ka teie tundlikkus seksuaalse energia suhtes üldiselt hakkab kasvama, hakkate tunnetama selliseid energiaid.

Teie Valgus Kodust

Me räägime teile eelkõige sellest, et on vaja teadvustada neid energiaid, sest see mida te teadvustate, see teid ei üllata. See, mida te ootate, annab teile võimaluse olla valgus ja hoida uks lahti teistele inimestele. Hirm on ainuke probleem, mis teil on planeedil Maa ja teil on tendents alati karta uut. See on inimlik olemus ja see on normaalne, eriti kui mitmetimensioonilised läbipääsud hakkavad avanema. Nende avanemise hetkel, kui te vaatate seinale ja keegi läheb läbi seina, sest temale seal seina ei ole, te ütlete: „Oh, see on lahe. Ma pean kutsuma sõpru, et nad seda näeksid.“ Kuid, kui teised inimesed seda näevad, siis harilikult tekivad hirmud ja probleemid, mida Maal tavaliselt kogetakse. Sellepärast hoidke need läbipääsud avatuna ja rääkige nendest. Lubage oma isiklikul energial ja valgusel Kodust läbida kõiki võimalusi, mida teile antakse.

Mäletage…

Te olete need, kes tahtsid olla sellel ajal siin mistahes hinnaga. Ei ole tähtis, kui palju elusid te proovisite seda teha, te olete siin sellepärast, sest teil on suurim võimalus luua planeedil Maa uut reaalsust. Teil on selja taga tohutu hulk ootavaid abilisi, kes tulevad teile appi igal juhul ja igal võimalusel. Hetkel, kui tekivad avad magnetosfääris ja kogu magneetiline energia satub planeedile Maa, võib paljudel inimestel emotsionaalne toetuspind rappuda, sest emotsionaalne struktuur on seotud magneetiliselt Maaga. Teie jaoks on saabunud aeg olla rahulik püsivas valguses ja naeratusega näol, sest te teate, mis teid ähvardab. Te teate, mis toimub ja te võite olla üks neist inimestest, kes hoiavad energiat, ja mõnikord ainus inimene, kes naeratab keset segadust. Te võite aidata kujundada kindlat arusaamist sellest energiast ja võtta endale vääriline koht planeedil Maa õpetajana või tervendajana, kes te tegelikult olete. Vaat, mille pärast te tulite siia, et täita seda ülesannet selles kehastuses ja te asute õigel suunal, sest need sõnad ei oleks muidu teieni jõudnud, kui see oleks teisiti. Te asute täpselt ideaalses kohas, et teenida täpselt sellisel viisil, mida te soovisite ja nüüd see toimub.

Hirm – Neljatäheline Sõna

Muudatused saavad toimuma kõikidel tasanditel ja mitte ainult selle kolme aasta jooksul, kuigi te kogete sellel ajavahemikul enamiku neist järskudest muudatustest. Saage aru, et erinevad vibratsioonitasemed kohtavad seda lainet meie reaalsuses erineval ajal. Järelikult tuleb palju muudatusi firmades, korporatsioonides, organisatsioonides ja kollektiivides pärast seda perioodi. Enamus neist muudatustest elatakse gruppides üle raskelt, otsides põhilist energiat uuestisünniks, sest teie emotsionaalsed energiad on kord kõrged, kord madalad. On aeg minna ja leida enda need osad, mida te olete varjanud, sest need võimenduvad, kuna see laine läbib kõike osi. On aeg, et tõsiselt vaadata sellele, mida te olete eitanud või sellele, mida olete oma südamepõhjas teadnud, kuid sellest vaikinud. On aeg leida oma tõde ja see, kes te tõeliselt olete planeedil Maa, sest siis, kui need muudatused hakkavad toimuma, muidugi tunnete hirmu – sellepärast te ju palusite olla sel hetkel siin. See on teie tahteavaldus, kõige suurem kingitus, olla siin, et tulla toime tööga, mida te lootsite teha.

Kallid, me loodame teile

Muutuste ajal on palju hirmu. Vaatamata sellele, et te alustate 2012 aasta eksperimenti suure erutuse ja ootusega hirmu asemel, muudatused toimuvad ikkagi. Muutuste toimudes, pidage meeles, võib hirm hoida kinni kogu inimkonna vibratsiooni. Teie jaoks on tulnud aeg hoida naeratus näol. On aeg hoida valgust. Kui emotsioonid tõusevad ja langevad ja te tunnete energia liikumist, lihtsalt teadvustage seda ja seda, mis toimub. Säilitage oma teadmised ja te olete selle suure ülemineku ajal vajalik planeedil Maa.

Avatud Nimekiri

On palju asju, mis hakkavad toimuma, kallid. Meil on kahju, et me ei võinud teile rääkida toimuva kõikidest üksikasjadest. Meil on kahju, et me ei võinud rääkida täpselt, millele sarnaneb see, kui te astute aastasse 2013, 2014 ja 2015, sest asi on selles, et te ei ole veel otsustanud oma saatust. Me ei ole loojad, kes loovad teie maailma ja siis räägivad teile sellest. Meie ainult peegeldame seda, mida te olete loonud, sest teie olete kõige suuremad õpetajad, tervendajad ja inglid, kes kunagi on kehastunud sellele planeedile. On terve kollektsioon meistreid, kes on kehastunud füüsilisse kehasse ja suuremale osale teist ei ole keegi midagi ette öelnud. See saab nähtavaks väga ruttu ja see on tõesti teie meisterlikkus. See on põhjus, et teile on tehtud selline kingitus. Te tõenäoliselt arendasite seda paljude elude jooksul ja töötasite selle kallal väga visalt. Kui te selle võime avastate, tekib teil tahtmine keelduda ja mõtlete, kes see veel on, see ei ole mina. Kui te leiate selle võime, milles te olete tõesti edukas, võtke see omaks ja tehke oma unikaalsuseks. Vallake oma meisterlikkust, nüüd on see teile vajalikum, kui kunagi varem.

Suurima austusega me jätame teid kolme väikese meeldetuletusega. Pöörduge üksteise poole suurima austusega. Õpetage üksteist igal võimalusel ja pidage meeles, et see on suurepärane mäng. Mängige koos hästi.

 

www.sisemiserahutempel.eu