“…Need on medali kaks külge. Sulamistunne viitab jääkainete väljapõlemisele. Te mõlemad olete keset alkeemilist protsessi. Te otsite lahendusi, mis aitaks teil seda kuumust vältida, kuid kuumus on vajalik. Igaühes on psühholoogilisi mustreid, mida võib nimetada negatiivseks, kuid sulamine aitab neil liituda positiivsete omadustega ja saada nende osaks.

Tavaliselt on armukadedus seotud hirmuga, ka teras on sulam, mida valmistatakse mitmest komponendist. Teid on loonud teie lapsepõlv, te võtate oma identiteedi mõõgad ja torkate need alkeemilisse ahju. Ja kui teie mõõgad sulama hakkavad, võib teile tunduda, et olete kaotanud oma identiteedi.

Neil hetkedel on ainus võimalus rääkida tõtt selle kohta, mida tunnete.

Kui kuumus ahjus tõuseb nii kõrgeks, et teie magnetid pöörduvad, tähendab see seda, et intensiivne kuumus on muutnud magnetite struktuuri. Need magnetid on tekkinud teie sees olevast polarisatsioonist. Teid tõmbab teineteises olevate äärmuste poole ning just seetõttu on tekkinud sobivus. See on magnetism, mis teid kokku on viinud. Kui kuumus tõuseb, pöörduvad magnetid ümber ja kogu see jõud, mis teid tavaliselt teineteise poole tõmbab, hakkab teid nüüd teineteisest eemale tõukama. See on ajutine, see läheb mööda. Laske see mööda, ärge kiirustage. Mingi sisemine osa teist otsib kinnitust, et olete ohtlikul alal ja on aeg põgeneda. Kuid põgenemine pole lahendus, siin aitab ainult tõde.

Mõistke, et olles sisenenud Pühasse Suhtesse, viibite keset alkeemilist protsessi, ning võib juhtuda, et püüeldes oma ideaali poole, ei leia te seda alati, ning siis võib tekkida hirm. Kui teile tundub, et kuumus läheb liiga suureks, ja te ei suuda seda taluda, siis minge lihtsalt mujale, sinna, kus kuumus on talutavam. Võtke aeg maha ja laske maailmal peatuda. Hoidke teineteisel käest kinni, ehkki see võib olla viimane asi, mida sel hetkel teha soovite, ja rääkige tõtt selle kohta, mida parajasti kogete. Mõistke, et tõe rääkimine ei tähenda kõige laiali lõhkumist ja maha lammutamist.

Ärge laske millelgi endi vahele tulla. Teil tuleb elada elu, kus püsite pidevalt voolus, ja olete vabad piiravatest nõudmistest, niiet kui tunnete, et temperatuur on tõusnud liiga kõrgeks, saate aja maha võtta ja väljendada teineteisele oma tõde.

Naise loomusele on omane kaitsta enda jaoks oluliseks muutunud asju, kaitsta iga hinna eest. Armukadedus võib tekkida erinevates olukordades. Probleem ei seisne aga armukadeduses, probleeme tekitab see, kui te ei väljenda teineteisele oma tõde. Et lahendust leida, tuleb rääkida tõtt ja olla valmis selleks, et teisel ei pruugi olla tahtmist anda sulle seda, mida sa soovid.

Suhted on nagu pokkerimäng, kus kõik blufivad, teeseldes, et neil on käes kõige kõvemad kaardid. Kui aga valite Püha Suhte, asetatakse kõik kaardid lauale, sest kui kaks inimest näevad teineteise kaarte, sünnib sellest selgus, mis annab omakorda võimaluse transformatsiooniks…

Võtame jutu kokku. Püsige alati oma tões! Kui olukord läheb kuumaks – ärge andke alla.

Katkend Tom Kenyoni ja Judi Sioni raamatust “Magdaleena käsikiri”

 

foto1115