katkendid raamatust “Maa: Plejaadide võtmed Elava Raamatukogu avamiseks”

Barbara Marciniak

On tõsi, et Alglooja on naisvibratsioon. Allikas, nagu me seda teame, on naisvibratsioon. Selle naiseliku algaluse saatelaevad – meesvibratsioon – hakkasid miljoneid aastaid tagasi Jumalanna armastuse pärast võideldes energia väärkasutamise tulemusel killustuma. Teie olete selle energia väärkasutamise üks fragmenteeritud tükk. Ema Jumalanna killustus ja muutis end mitmetesse vormidesse, et olla mitmete jumalate saatjateks. Nad tahtsid rahuldada ja armastada ja olla selles emakese vibratsioonis, sest see on, kust kõik loovad elulised jõud tulevad.

Tundke oma olemuse sügavaimas tuumas emakese hoolitsust, kingitust ja müsteeriumi. Ema Jumalanna energia tagasipöördumine ja avanemine on toimumas ja te leiate, et kõik teie religioonid põhinevad valel ettekujutusel. Nad kõik põhinevad kontrollival, külma südamega patriarhaalsel liikumisel, kui tegelikkuses on see Ema Jumalanna, kes on kõigi asjade taga.

Teie planeet peab õppima, kes on Jumalanna loojana. Teie peate õppima. Jumalanna saab teie kaudu sünnitatud, nii meeste kui naiste läbi. Jumalanna energia ei olnud nagu teie läänemaailm; talle polnud seks häbiväärne. Jumalanna armastas seksi. Seks on teie loomulik pärand. Aga nagu kõikide asjadega, toimus väärkasutamine ka seksuaalse energiaga.

Käes on aeg, et naiste teadmistest räägitaks, et neid näidataks ja jagataks maagilisel, müstilisel viisil. Naistel on aeg avastada rohkem omaenda müsteeriumide kohta: menstruatsiooni- ja sünniprotsessid ja emotsioonide tsüklid. On aeg jagada seda meestega. Paljud naised ütlevad: “Mida võin ma jagada? Ma ei saa sellest isegi aru.” Noh, teile on jõudnud aeg minna enda sisse, et öelda: “Mis on need tunded, mis mul on? Kui ma peaksin kellelegi teisele seletama, mis tähendab olla naine, mida ma seletaksin? Mida saan ma teha, et muutuda rohkem jumalannaks naise kehas – rohkem maagia loojaks?” Jumalanna meie sees on see, kes teab, kes viib informatsiooni ühest süsteemist teise.

Jumalanna kutsub nüüd austama seda, mida ta lubab luua veremüsteeriumi, tema enda üsa kingituse läbi. Veri ja selle müsteeriumid on võti mõistmaks meid endid, meie geneetilist liini, ja Elavat Raamatukogu ennast. Inimestena me kasvame ja saame hoolitsetud oma emade vere läbi. Naiste kaudu ilmub justkui maagiliselt see rikas ja elujõuline aine. Ühtmoodi nii meeste kui naiste jaoks on naiste veritsemine tähendanud nii väeakti kui häbistavat ja naeruväärset rituaali.

Veri on elav sümbol, andes tsüklilise tõestuse teie esivanematega ja teadlikkuse koodidega seotusele, mis on talletatud kõigis olendites. Te olete geneetiline raamatukogu ja teie vaimu olemuses on katalogiseeritud isiklike, planetaarsete ja taevaste kogemuste arhiivid. Need kogemused avavad end teile teie kolmedimensionaalses vormis läbi vere.

Sageli on naised põlastanud oma menstruaalverd, selle asemel, et mõista seda oma väe allikana. Veri kannab geneetilist koodi ja kuna Ema Jumalanna on kõigi asjade allikaks, siis sealt tuleb ka see kood. See on koht, kuhu lugu on peidetud. Kuupuhastusverd saab kasutada taimestiku kasvuks, et märgistada Maad ja et lasta Maal teada – Jumalanna elab jälle. Põhimõtteliselt naised ei veritse enam Emakesse Maasse. Seda tehes toimub aga Jumalanna energia otsene ülekanne. Kui naised panevad oma vere Maale, siis Maa on toidetud. Naistele on terve igavik öeldud, et nende veri on needus, ja nad on omaenda verd kartma hakanud. Nad ei mõista, et see on nende allikas ja nende vägi. Kui te lasete lahti vanadest tabudest ja töötate menstruaalverega, siis te leiate, et teil on teistmoodi mõju Elava Raamatukogu taimedele ja loomadele.

Naised, kui te ikka veel jooksete verd, siis muutuge arukaks oma keha ja verd austades. Teie veri on üks viljakuse ja territoriaalse märgistamise kõrgeimatest allikatest, mida te saate esile kutsuda. Veremüsteeriumide mõistmine on võti, et ühineda oma väe ja sügava sisemise teadmise allikaga.

Te võite märgistada maad, kus elate, oma menstruaalverega. Võite alustada põhipunktidega: põhi, lõuna, ida, lääs. Siis aja jooksul, võite jätkata Emakesele Maale jälgede jätmist nii, nagu kunstnik laotab kihte lõuendile. Te võite lahustada verd veega, niimoodi selle kogust suurendades. Te võite seda õnnistada ja kasutada kristalle, et seda vibratsiooni hoida. Sellist protsessi saab pidada Jumalanna territooriumi märgistamiseks. See tõmbab ligi taimi ja loomi, kellel on uus elujõud ja kes tunnevad oma üksolu Jumalannaga.

Kui te tahate viljakat aeda, parimat aeda linnas, siis kasutage oma veega segatud verd. Teie aed õitseb siis. Te leiate, et teie veri kiirendab toidu kasvu. See hakkab kiirendama paljusid, paljusid asju. See, et naised jooksevad verd, pole eksitus – see on üks suurimaid kingitusi. See on jumalate eliksiir.

Ürgnaised säilitasid oma menstruaalverd kukrutes ja kasutasid seda haavade parandamiseks. On palju asju, mida naised saavad oma verega teha. Mõnedele teist ei meeldi idee, et te olete naised. Kui teil on päevad, siis on teile ebameeldiv, ebamugav, valulik aeg ja kogemus. Meestel pole sageli aimugi, mis toimub, nii et see on imelik ja veider aeg neile samuti. Nüüd on aeg Jumalannaga kontakteeruda, avada oma süda ja avastada, kuhu veritsemine võib teid viia ja mida õpetada, sest veritsemisprotsessis peituvad mitmed võtmepunktid, et tuua Jumalanna tagasi teie planeedile. Sündinud on vajadus pöörduda partnerluse läbi tagasi väe jagamise juurde.

Aborditeemal pole midagi tegemist sellega, kas teil on võimalik seda teha või mitte. Abort on loodud, et hoida inimesed naisenergia suhtes eraldatute ja segadusseaetutena. See on plaan Jumalanna vastu, et võtta naistelt võim ja panna neid uskuma, et neil pole valikut; või, kui valik on olemas, siis et selleks valikuks on abort. Väga suurel määral on olemas plaanid, et ajada naisi segadusse nende endi kehade koha pealt. See on okei, selles pole probleemi, sest igaüks teist valib õppetunni, mida teil on vaja õppida. Te võite avada oma südamed ja saata tervendavat energiat inimestele, kutsudes neid avatud teadlikkuse tasandile; aga sellegipoolest, te ei saa panna neid muutuma.

Jumalanna energia liigub kiirelt, valmis töötama koos nendega teist, kes on altid mäletama tema kutset. Tema juhenditeks on austada oma keha ja Emakest Maad ja oma seksuaalsust, sest selle protsessi läbi olete te kõik loodud. Me teame, et mõned neist ideedest panevad teid tundma ebamugavalt ja sellepärast toome me need pinnale. Emmake oma kehade terviklikkust ja seda, mis peab tehtud saama, ja hakake sellega pihta. Töötage koos, mängige koos.

Naised, ärgake üles ja lugege oma kehade kasutusjuhendit ning avastage, et te omate midagi väärtuslikku. Mehed, te omate samuti midagi väärtuslikku, ja sellel millelgi, mille nimeks on keha, on tsüklid, rütmid ja mustrid. See võib teha imepäraseid asju.

Teie identiteedi suur moonutus on olnud arvata, et seks on ainult sigimiseks. Mitte keegi ei pea kunagi last saama kui ta ei taha seda. Hakake mõtlema ja tundma sellisel viisil, et mõjutate kõiki oma keha funktsioone, kaasa arvatud kontseptsioone ja ettekujutusi. Te võite öelda: “Ma tean, et minu mõtted ja tunded kontrollivad minu keha funktsioone. Mina mõjutan seda ja kui ma olen valmis last saama, siis ma energiseerin seda. Muidu ei ole ma saadaval.” See on väga vabastav arusaam, mille üle mõtiskleda.

Veri on meesvibratsioonile palju müsteerilisem, sest kogu mehe veri on tema kehas. See ei ole midagi, mida ta saaks näha ja tunda iga kuu, nagu naine saab. Sõda on üks neist patriarhaalsuse poolt loodud moonutistest, et proovida meestele verevõimu anda. Aga see veri pole seesama. See on põhjustatud vägivalla, elu hävitamisega, sandistamise ja tapmisega, samal ajal kui emotsioonid või tunded said lämmatatud ja allasurutud. Mehe jaoks on ainult üks sobiv viis võtta endasse vere väge – ja see tähendab, et naine peab kinkima talle oma verd, jagama tema enda eliksiiri. On mitmeid viise, kuidas see saab sündida. Üks ilmselge viis on süüa puu- ja juurvilju, mis on kasvanud menstruaalverega. Samuti võib meest märgistada verega tema kaelal või jalataldadel – tema keha imeb sisse teadmise, mis on verre talletatud.