Kuna Transion masinal / Loe PARADIIS alt/ on eraldi olemas ka lümfidrenaazi programm, siis hakkasin huvituma lümfitööst. 

Alljärgnev info pärineb Olga Butakova raamatust “Tervise saladused”. 


 
…Kõik paistetused, mis on organismis, ei ole seotud südameveresoonkonnaga. Tursed jalgadel, kätel, silmadel,  ristluudel, liigestes – see kõik on lümf. 
 
Organismi satuvad bakterid, viirused või seened. Mida teeb lümf? Lähikonnas leidub kindlasti suurem lümfisõlm, näiteks genitaaltrakt. Lümfisõlmed blokeerivad infektsiooni edasise liikumise. Kui mööda organismi liiguks vabalt ringi nt gonorröa ja satuks ajju, siis inimene sureks kohe.  Lümfisõlmedest väljuvad lümfotsüüdid, kes patruleerivad kogu limaskestal, ureetras, tupes.  Kui nad seal midagi leiavad, siis nad neelavad selle enda sisemusse ja viivad lümfisõlme. Lümfisõlmes toimub selle kõige lüseerimine ja väljutamine. Põhiliseks lümfi  välja viimise kohaks naisterahval on tupp ja ureetra. Kui naistel on valgevoolus või meestel mingi eritis, siis tähendab see seda, et organismis elab keegi ja lümf hävitab seda sissetungijat iseenese elu hinnaga ning viib välja.
 
Teine evakueerimise koht asub soolestikus, kus asuvad kümned tuhanded väikesed lümfisõlmed. Kui inimene haigestus düsenteeriasse, siis roe muutus esmalt tumedaks ja siis läks heledaks.  Miks? Sest alguses tuli veri, aga pärast palju lima. Lima – see on surnud lümfotsüüdid koos lüseeritud bakteritega. Peale seda, kui organism heidab endast välja kogu rooja, hakkab ta tegelema limaskesta kaitsmisega. Soolestik peab olema tühi, sest kui soolestikus on toidujäätmed, siis leukotsüüdid ei leia üles kõiki düsenteeria tekitajaid. Düsenteeriaga kaasneb tugev kõhulahtisus ja organism kaotab palju vett. Nüüd tuleb juua palju vett, et asendada roiskunud vesi ja võimendada kõhulahtisust. Ei tohi kunagi katkestada kõhulahtisust! Kahjuks teevad inimesed vastupidi. Kui lapsel on kõht lahti, siis las pasandab kohe korralikult! Andke talle liiter vett. Ka oksendamist ei tohi peatada, tuleb juua vett, sest toimub läbipesemine. Organism püüab vabaneda intoksikatsioonist. Kui keha tahab oksendada, siis oksendagu niikaua, kuni ta peab seda vajalikuks. Lastega peab tegema sama. Las oksendab, andke vett. Palju lapsi saab hukka sellistes situatsioonides vale käitumise tõttu. Tegu on lümfisüsteemiga – ta ei lülitu enne sisse, kui ei ole lahkunud kahjustav toode. 
Soolestiku lümfisõlmed on ülivõimsad ja neil tuleb lasta oma töö lõpuni viia. Selleks tuleb hoidida söömast paar päeva.  Süüa alles siis, kui on tõesti juba nälg.  Kahjuks söödetakse lapsi, kui neil ei ole söögiisu.  Organism tekitab kõhulahtisuse, et viia välja kehast mittevajalikku, meie aga söödame lapsele kanapuljongit, mis on kategooriliselt vastunäidustatud. Võiks ehk anda veega lahjendatud porgandi- või õunamahla.
 
Kaenlaaluste kaudu väljub umbes 50% hormonaalsetest mürkidest. Kui kaenlaalused poorid sulgeda, siis loomulikult midagi ei välju. Inimesed kasutavad deodorante, mille tõttu nad ei higista 24 tundi. kaenlaalused ei higista, aga peopesad higistavad. Kui kaelnaalused ei saa higitsada, siis peab higistama terve keha. See räägib teise astme saastatusest ja mürgisest lümfist. Nägu peaks olema suhteliselt kuiv, aga kaenlaalused peaks higist tilkuma, sest seal asub kõige võimsam higikollektor. Näos higinäärmeid eriti ei ole.
 
Adenoidid – need on lümfisõlmed. Kõik, kes hingavad läbi suu, omavad adenoide- suurenenud lümfisõlmed, mis asuvad ninas.
 
Süljenäärmed – võimsaim desintoksikatsiooni organ. KUi lapsel voolab sülg padja peale, siis tähendab see seda, et lümfisüsteemis on palju toksiine. Lapsed ei tohiks higistada isegi siis, kui neil on 39 palavik. Kui väikesel lapsel on öösek pea märg, siis tähendab et ta on haige.  Lapsel peaks kõik väljuma soolestiku ja neerude kaudu. Lapsi tuleks väikesest peale harjutada kerge saunaga.
 
Kõri. krooniline larüngiit või farüngiit – need on kurgu ja kõri lümfisõlmede põletik.Selline diagnoos tähendab et inimesel on krooniline seene või streptoki põletik. Need mõlemad võivad viia lümfisüsteemi kroonilise haigetsumiseni. 
 
Mandlid – kõige võimsam elukeskkond erinevatele bakteritele. Streptokokk läheneb alati läbi mandlite – angiinid, reumatism.  Stafülokk ei sisene läbi mandlite, vaid läbi nina. Ninas ei ole midagi peale avause ja membraani. Kõik muu on seal mäda.  Kust see mäda pärineb? Kõhust, lümfist, verest, rakkude vahelisest vedelikust, aga väljub kõik nina kaudu. Seen ei tule kunagi läbi nina – ta väljutatakse lähimate organite kaudu. Mitte kunagi ei hakka lümfisüsteem vedama seent läbi kogu organismi ninna, sest nt teel jalast ninna ummistaks seen kõik lümfisõlmed. Lümfisüsteem avab lihtsalt naha ja eemaldab seene koos lümfivedelikuga. Kui seenest on nakatunud kogu keha, siis algab seentest tingitud bronhiit. 
 
Liigeste põletik – see on lümfisüsteemi nakatumine. Kõik millegipärast arvavad, et paistetus jalgadel on tingitud südamest või neerudest. Paistetus võib olla tingitud ainult lümfist.  Süda on kurnatud ja ei suuda verd ringi pumbata. Jalgades jääb pidama mitte veri, vaid lümf. Elevantsus – see on lümfi häire, kui inimesel on ummistunud kubeme lümfisõlmed ja lümf ei saa edasi ülespoole liikuda. Kui paistetavad käed, siis järelikult on ummistunud kaenlaalused lümfisõlmed. Paistetud silmade ümber näitab seda, et ummistunud on lõualuualused ja näo lümfisõlmed.  Kaudselt räägib see neerude kehvast tööst.
 
Selleks et puhastada lümfisüsteemi, peab teadma tema ehitust. Meil on rakkude vaheline vedelik. Igasugune organ on üles ehitatud põhimõtteliselt ühtemoodi. Lümfisüsteem liigub ülespoole iga organi juurest. Levin tõestas, et rakkudevaheline vedelik võib muutuda. See võib olla nii tihke kui vedel.  Kõik sõltub temperatuurist.  Saunas rakkudevaheline ala “sulab üles” ja hakkab voolama. Kui te hüppate basseini, siis kõik sulgub taas ja enam midagi ei voola. Jälle saun – ja jälle voolab. Saun on lümfisüsteemi treening. Kui me tahame puhastada lümfi, siis tuleb teda vedeldada, et ta liiguks kiiresti ja viiks kehast välja mürgid ning samas täieneks puhta vedelikuga. 
80% mürkidest ei asu mitte maksas, neerudes, soolestikus, vaid rakkude vahelises vedelikus, sest seda on organismis umbes 50 liitrit. Kui inimene tahab end puhastada,  siis selleks ei tuleks puhastada maksa, neerusid,soolestikku, vaid tuleks avada väljutuslüüsid. Enda puhastamine tähendab lasta endast välja kõik hapendunud vesi, milles elavad seened, bakterid ja surnud rakud. Kui selle ära teete, algab rakkudel uus elu.
 
Lümfisüsteemi, ehk siis rakkudevahelist ala võiv läbi pesta 10 päeva jooksul. Meenutage ülessannet, mida te lahendasite lapsena matemaatika tunnis. Suurde akvaariumisse, kindla läbimõõduga vooliku kaudu, valatakse vedelikku. Samal ajal, sama läbimõõduga vooliku kaudu, eemaldatakse vett.  Kui mitu päeva läheb selleks aega, et kogu vesi asenduks? Selleks peaks kuluma minimaalselt 2 kuud, et kogu vedelik voolaks ära.  Me eritame päevas poolteist liitrit vedelikku, aga meil on seda 65 liitrit. Selleks et asendada 65 liitrit, tuleb poolteist liitrit puhast peale kallata ja poolteist liitrit eemaldada.  Kuid samal ajal tuleb hästi ja õigesti toituda,  Arvestuste järgi 3 kuu pärast peaks inimesel olema vahetunud  kogu rakkude vaheline vedelik ja ta peaks tervenema. 
 
Kui tegu on põletikuliste liigestega, siis teadke, et liigeses ei ole midagi, milles saaks tekkida põletik. Liiges – see on kaks luud. Kõik haigused on lümfiteede haigused.  Põlveliigese taga asub lümfisõlm. Kui organismis on bakterid, siis see lümfisõlm blokeerub ja lümf ei saa liikuda ning koguneb liigesesse, tõuseb ka temperatuur. ( Arvan, et see põlvetagune lümf blokeerub ka istuva töö tegijatel. Eriti jalg-üle-põlve istujad. Tiina) Sellepärast on liigeste haigused tegelikult lümfisüsteemi haigus.
 
Tulge ja puhastage oma lümfisüsteem Transioniga. Enne seda tunni jooksul juua vett, kohapeal peale “trenni” olemas puhas korallivesi. Info PARADIISi all Transion.