Kuldne laine on ühendus Jumaliku ühendusväljaga. Ükskõik, mis sind liigutab või sulle haiget teeb, mis sind takistab: kuldne laine on võimalus seda tasakaalustada. See toob energia piirkondadesse, kus sellest on puudus. Kuldne laine võib tuua paranemise terviklikul tasandil.
 
IMGP8515-1
 
Jumalik väli on kõikvõimas ja oskab kõike. Kui on õige aeg, võib iga vaevus, iga haigus ja hingehäda su süsteemist lahkuda. Kui sa veel nii kaugel ei ole, paneb see ehk aluse mingile protsessile, mis kohe kehalisel tasandil silma ei paista, kuid mis siiski rajab tee tervenemisele.
 
 
Seoses kuldse lainega on vaja usaldust, et hakkab toimuma see, mis on tõesti tähtis,
kuid mida ego inimlikul tasandil ära ei tunne, ja ehk ka kannatust.
 
 
Alusta lihtsalt eksperimenti KULDNE LAINE. Ära oota midagi, ole avatud ja usu, et kõik see, mis peab toimuma, tõesti ka toimub. Oleks imetore, kui suudaksid oma mõistuse kontakteerumisel välja lülitada. Kuldse lainega kontakteerumisel on tähtis, et ei antaks hinnanguid mõistust kasutades.
 
 
Ära proovi ka selle energiaga manipuleerida, seda kehaosa juurde juhtida,
kus sa arvad seda vajaka olevat. Lase lainel teha seda, mida teha tuleb.
 
 
Kuldse laine külastamiseks ja tervenemise kogemiseks on vaja palju usaldust.
Soovin sulle selle  imelise kuningliku didtsipliini kasutamisel palju rõõmu. Lase end üllatada! Kui tihti peaksid kuldset lainet külastama? Alati, igal ajal ja kõikjal. Soovitan sul sellesse sukeldumiseks pikali heita. Tahan sind muuhulgas ka julgustada sellega eksperimenteerima…ole seejuures mänguline, kerge ja täis usaldust. Naudi neid hetki, see ei ole midagi tõsist. See on loomingulise välja külastamine sinu enda kodus. Tunne sellest rõõmu ja mõnu. Kingituste laud sulle on ette valmistatud.
 
 
Muuseas: see kuninglik tee on Jumaliku Ema kingitus…
 
 IMGP2827-003
 
Otsi endal mugav kohake, kata end kinni ja tunne end mugavalt. Hinga paar korda sügavalt sisse ja välja. Mõtle seejärel kuldsele lainele. KUIdas sa seda ette kujutad, on sinu oma asi.Võib-olla meeldib sulle kujutluspilt, et surfad laineharjal. Ehk seisad mere kaldal, sammud aeglaselt või hüppad lainesse. Tunnen inimesi, kes kujutavad endale lainet ette suure pilvena, millel nad lamavad ja ennast sõidutada lasevad. Kõik, mida sa endale ette kujutad, on hea. Kujuta seda endale ainult lühikest aega ette, seejärel lase pilt lahti ja luba juhtuda sellel, mis juhtuma peab…
 
“Krayon.Tervenemise raamat”
Barbara Bessen
 
IMGP2819
 
 
***
Ma ei ole Krayonit aastaid lugenud. Võtsin selle raamatu poes kätte ja küsisin, mida uut? Avasin raamatu ja istusin lugema, midagi uut ei olnud, küll aga toimus see, mis Krayoni puhul alati toimub – ta vastab niivõrd isiklikul tasandil, et suu vajub lahti. Ehk siis vastab küsimusele, mis on südames, mitte peas.
Kuna raamat on kanaldatud naise poolt, siis on kohe tunda erinev energia eelmistest raamatutest. See on kerge, voolav, naiselik. Väga hea on lugeda. Ma ei leidnud midagi uut või midagi, mida ma poleks juba tunnetanud, aga Krayon tõmbab paljud asjad selles raamatus hästi naiselikult, väga lihtsalt ja kergelt kokku. Elu on kerge.
Kõige suurem üllatus oli minu jaoks Kuldne Laine. Avastasin Havail selle, et kui seisan ookeani kaldal ja palun tal end hoida, siis tihtipeale muutus ookean kuldseks. See oli raske ja meeldivalt soe sulakuld. Keha oli seal nii kerge, samas täiesti maandatud. Mulle meeldis see tunne, võtsin selle koju kaasa ja väga tihti lähen õhtul magama minnes kuldse ookeani kaldale Hookena randa…
Paraku juhtub minuga õhtuti tihtilugu üks ja sama – ma seisan ookeani kaldal, lained jõuavad minuni, või leban lainetel … ja ma jään kohe magama. Paar õhtut olen püüdnud ärkvel püsida, et panna kirja oma kogemust, aga ei ole võimalik – “juhe tõmmatakse välja”. Olen tähele pannud ka seda, et Kuldne Laine võib ilmuda keset päeva ja sadada kui vihm minust läbi. Vahel võin avastada end kuldse kose alt. See lihtsalt toimub. Mõned sekundid. Nüüd ma sain Krayonit lugedes sellest aru. Mul on Krayoniga just nii – enne tuleb kogemus ja siis saan seletuse. Lõbus! Krayon toetab palju Havail toimunut – point on usalduses. Totaalses. Olen ikka öelnud ja toonitanud – Uus Energia on teadlik, suur ja tark. Me ei suuda seda hoomatagi, me saame ainult usaldada. Kui saad end nii kaugele, et kahe kõrva vahel pole midagi vaja klaarida, vaid ainult südames tunnetada, toimub tervenemine. Just siis, kui TUNNED – arusaamine ja mõistmine polegi siin elus kõige olulisem… Lase peast lahti ja sukeldu!
 
 
Imelist päikselist suve sulle ja kauneid kuldseid laineid!
 
 
IMGP6802-002