Hetkel on Methodraie Üliteadvuse Praktikatest saadaval neli praktikat.

 

 
OMA LOOJA ENERGIAGA SAMASTUMISE PRAKTIKA
on praktika, mis aitab minna Üliteadvusesse, õpetades saavutama üliteadvuslikku seisundit. Õpetab keha lõdvestama ja tavateadvust vaigistama. Õpetab otsima ja leidma oma Looja energiat ehk siis oma puhast Vaimenergiat kehas. Puhas Vaim on teadlik loov energia, meie tõeline olemus, kes kehastub meie füüsilises maises kehas ja annab kehale teadvuse – elu. 
 
 
Teine praktika on
KEHA TERVEKS HÄÄLESTAMISE PRAKTIKA
Selle praktika juures on väga oluline uskumuse KÕIK ON VÕIMALIK integreerimine oma energiasse. Inimene, kes tõesti usub, et kõik on võimalik tema reaalsuses, just oma reaalsuses, siis sealt edasi saab hakata juba oma keha terveks häälestama rakutasandil. 
 
 
Kolmas praktika on
RAHA ENERGIAGA TÖÖTAMISE PRAKTIKA
Selle praktika käigus vaatame üle oma isikliku ühenduse puhta raha energiaga. Kui ei ole ühendust, siis loome selle. See praktika õpetab tooma raha materiaalsel tasandil oma ellu, oma energiasse. 
 
 
Neljas praktika aitab tagasi tuua oma energia puhtal kujul ehk siis
ISIKLIKU ENERGIA TAGASITÕMBAMISE PRAKTIKA. Selle praktika käigus õpime looma puutumatust oma energias madalamate energiate suhtes. Puutumatust soovitan luua ainult siis, kui seda on tõeliselt vaja ja mingiks ajaks, ajutiselt, perioodililselt. Muidu soovitan olla ikka avatud seisundis. 
 
 
***
 
 
Lindistused on tehtud stuudios, need on kvaliteetsed ja hea kuulata kõrvaklappidega.
Ühe praktika hind on 10 eurot.
 
Praktikaid on võimalik saada endale järgnevalt-

kirjuta methodraie@gmail.com

 

ROHKEM UUSI PRAKTIKAID LEIAD SIIT –

https://www.kohalolu.com/stuudios-lindistatud-methodraie-uliteadvuse-praktikad/?fbclid=IwAR25K7VIDoMUkXeS1t4wGM3YeUgk-gDD4jmx4buKvgHJ_xKAHEYms6SalrU

     

 

*

 

Kodust praktiseerimist toetab ka Kristiina allolev video-