Kristiina Raie

 Kristiina Raie

AuraTransformaator

Kristiina on sündinud 1977. aastal Eestis. Juba lapsepõlves avaldusid tal selgeltnägemis- ja ravivõimed nii, et ta on võimeline nägema inimese füüsilist ja vaimset seisundit, lahendama mitmeid füüsilisi ja psüühilisi probleeme ning nõustama inimest ka tema tavaelus. Samuti on Kristiina koostööd teinud mitmete ettevõtetega, kus on olnud abiks meeskonna komplekteerimisel või sisekliima parandamisel. 

Kristiina korraldab loenguid ja vaimseid praktikaid erinevates riikides mitmetel põnevatel teemadel, näiteks nagu: kes ma olen, kes ma tahan olla ehk kuidas elada enda unistuste elu; kuidas ennast realiseerida soovitud kujul; kuidas leida sobiv elukaaslane; kuidas enda keha tervendada. Loengute ja praktikate eesmärk on suurendada inimese teadlikkust iseendast ja ümbritsevast, aidata inimesel leida oma õnne nii, et ta kiirgaks armastust ja rahulolu ka ümbritsevasse maailma.

Mõned aastad tagasi avastas Kristiina efektiivse meetodi – AuraTransformatsiooni –, mis aitab uute energiate abil võimsalt inimesel lõimuda oma kõrgema vaimse olemusega, nii et inimese teadlikkus iseenda olemusest avardub – ta teab järjest selgemalt, millist elu elada tahab ja ta realiseerib edukalt enda plaane.

Kristiina lõpetas AuraTransformaatorite kursused Norras 2007. aastal Anni Sennovi ja Berit Reaveri juhendamisel ja tegutseb nüüd ka AuraTransformaatorina rahvusvaheliselt. Kristiina töötab inimestega eesti, vene, soome ja inglise keeles. Samuti aitab korraldada AuraTransformaatorite kursusi vene keeles.

 

Telefon: +372 5117210

E-post: kristiinaurm@gmail.com