Salongiõhtu vaimse teejuhi Kristiina Raiega
14. novembril kell 19.00 Villa Ammendes

Villa Ammendel on hea meel kutsuda Teid salongiõhtule, et tuua pimedasse sügisõhtusse erksust ja vaimset valgust. Salongiõhtul esineb Teile Kristiina Raie, vaimne Meisterõpetaja ja teejuht – neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija.

Juba lapsepõlves avaldusid tal selgeltnägemis- ja ravivõimed nii, et ta on võimeline nägema inimese füüsilist ja vaimset seisundit, lahendama mitmeid füüsilisi ja psüühilisi probleeme ning nõustama inimest ka tema tavaelus. Methodraie nime all on Kristiina loonud Üliteadvuse Praktikad, mis on edukalt aidanud paljudel inimestel – terveneda, tõsta energiasagedust,  aktiveerida oma võimete potentsiaali. Kristiinal on suured ja pikaajalised töökogemused eravastuvõttudega (viimased 20 aastat ja üle 80 000 vastuvõtu). Alates 2006  on Kristiina lisaks eravastuvõttudele andnud loenguid ja kursuseid mitmetel põnevatel enesearengu teemadel.

Sellel õhtul räägib Kristiina Teile tervisest, suhetest ja rahast. Iga tema loeng on unikaalne, sest teemad kulgevad nii nagu ta tunnetab kohal olevaid külalisi ja nende muresid. Kohale tulijad saavad ka küsimusi esitada.

Ürituse kestus 2h

Hubane salongiõhtu hea seltskonna ja põnevate teemadega ning pokaali kosutava kokteiliga 30€

Osalemine ainult ette broneerimisega!

Broneerimine sale@ammende.ee või 44 73 888

Ammende Villa lehe broneerimisvorm ASUB SIIN