Praegu 2012, mis toimub?

 

Toimub see, et järjest aktiivsemalt ja kiiremini aktiveerub meie kogu potentsiaal ja me peame jõudma täielikult 3. sagedusest välja.

Toimub evolutsioon, maa on arengus, maa võtab kosmosest vastu algenergiat, koostöös teiste planeetidega, toimub koosloome.

Mis on siis 3. Sagedus? Meie duaalne ühisteadvus, kus ellujäämiseks oleme juhitud hirmuenergiast, võib olla isegi mitmetes eludes järjest on see meid seni isegi päästnud. 3. Tasandil on väga piiratud loomevõime, põhjusele järgneb tagajärg pika aja möödudes. Kuna praegu on Maa energiatase muutunud, võnked on kiiremad, Maa on kõrgemas sageduses – siis on muutunud ka loomevõime kiirus Maa peal. Põhjusele järgneb kiiresti tagajärg – realiseerub see, mida olemegi alateadlikult või teadlikult loonud. Kuna 3.s sageduses kasvanud inimest pole keegi tavaliselt õpetanud looma teadlikult või siis kontrollima oma alateadvuse programme, siis juhtub tõenäoliselt see, et 3.nda sageduse inimene hävitab ise ennast  4nda 5nda sageduse energiates. Sest 4.ndas 5ndas sageduses loob inimese alateadvus ja tavateadvus enda reaalsust kordades kiiremini kui 3ndas sageduses olles.

3nda sageduse inimesel on vaja vabaneda oma hirmudest õppides usaldama ennast ja maailma enda ümber.

 Hirmuenergiast tuleb  väljuda ja piltlikult selle välja vahetada usalduse vastu. Usaldus enda vastu, usaldus enda vaimenergia vastu, oma kõrgema mina suhtes, tekib lõdvestumine ja automaatselt tekib usaldus ka välise maailma, väliste jõudude suhtes. Usaldus aitab realiseerida, mida me hingest, vaimust vajame.

3. sageduses on kitsamad piirid, ja loomise ruum on väiksem. Aeg kulgeb reeglipärasemalt, aeglaselt.

4. sagedus on üleminekutasand 5-tasandile.

4. tasand on ka piiratud loomisega, aga natuke vähem 4. tasandil toetume rohkem iseendale.

5. sageduses  loome teadlikult, vastutame oma reaalsuse eest, oma kogemuse eest.

 6. sageduses me otsustame täielikult oma reaalsuse üle, 6. sagedusest alates ei pea näiteks me enam tahket toitu sööma.

Kuidas 3. tasandist lihtsamalt väljuda?

Minevik vabaks, väljatulek minevikust.

Ja ka arusaam tulevikust muutub. Meil pole vaja enam luua tulevikku,  sest me ei tea, millist tulevikku me täpselt seal olles vajame. Me  loome kogemusi, mida me tahame kogeda, me loome kujundi, kogemuse, aga me ei loo tulevikku. Sest me ei tea, kas see on meie kõrgemaks hüvanguks aasta pärast, tegelikult.

Minevikust vabaks, tulevikust vabaks, keskendume praegusele.  Praegune hetk  – mõne jaoks täna, mõne jaoks paar nädalat, mõne jaoks pool aastat…see on  kõiksuse praegune hetk.  3. tasandi kohta veel olulist. Vaim ei ole tasandis kinni, vaim tuli ennast siia realiseerima. Varem  ta realiseeris ennast kuidagiviisi 3. sageduses, piiratult, nüüd tahab ta ennast realiseerida järgnevates sagedustes, mis on praegu Maa peal kättesaadavad loomiseks. Nüüd on võimalik luua kõrgetes sagedustes, saame luua palju kõrgemal tasandil kui 3. tasandil. Mõned kogemused tahab vaim veel 3. sageduses kätte saada, aga ta ei taha enam 3. tasandil kinni olla, liftiga võib 3-ndale minna, aga on hea kui saab liikuda 4-5-6-le ka. Maa peal on kättesaadavad tasandid, loomiseks valmis tasandid  4-12.tasand

4-12. tasandil on võimalik luua. Võnkesagedus on kiirem, mida kõrgemal sagedusel sa oled. Kohene manifestatsioon  –  lusikas muutub pehmeks –  tõusen õhku –  seda saab luua  6.sageduses.

4. üleminek., 5. sageduses asjad realiseeruvad kiiremini,  päevade,  nädalatega.

Vaim ei taha luua 3. sageduses, sest see on väga piiratud. Siis on niimoodi, et mõned inimesed, kellel on hetkel vaja saada kogemust 3. sageduses, on kõik korras –  3. sageduses on rahulik.  Kõik toimib, kõik on OK.  Kõik on kooskõlas tema vaimu praeguse  tahtega.

Kõik on kooskõlas vaimu tahtega praegu, aga see, kelle vaim tahab luua rohkem, enamat, näiteks keskust tahab luua, seda ei saa luua enam 3. sageduses, seal on kõik tunnetuslik,kõik on tehtud tundlikumalt, mõni tahab kõrgemal tasandil partneriga suhet luua. Vaim tahab välja kiskuda 3. sagedusest, vaim pole rahul, siis tekivad inimestel sisemised vastuolud. Inimesed tulevad vastuvõttu ja inimestes on tohutud vastuolud.

Vaim hakkab lõhkuma, ta hakkab keha lõhkuma ja ta hakkab ümbrust lõhkuma. Toimub selline asi, et  kui inimest hoiavad mingid ankrud kinni 3. sageduses, vaim tahab muutust mingil tasandil; me kardame mingit pilti kaotada, mingist reaalsusest välja tulla ja siis inimesed ütlevad, et elekter mängib, pesumasin läheb katki. See ei pruugi olla tugevatest energiatest Maa peal, vaid justnimelt vaimu tugevad energiad, vaim tahab mingil tasandil vabadust. Siis tuleb vooluga kaasa minna, siis tuleks tunnetada, mitte selgeltnägemise abil, lihtsalt südamega tunnetada, millega pole rahul ja kuidas saaks realiseerida hinge/vaimu soove.

Alati ei pea sugugi mehest/naisest lahku minema, töökohta vahetama, et olukorda muuta.

Näiteks mina (Kristiina Raie) –  pean olema seotud 3. tasandiga praegu, mu Vaim tahab olla seotud, sest siin saan ma paremini materjali edasi anda.  Kui me üldse teatud sagedusega enam seotud ei ole, siis ei suuda me sellel sagedusel  ennast enam ka selgeks teha.

Ma olen täheldanud, et kui ma kanaldan kõrgemast sagedusest ja meil pole inimesega ühendvat lüli, siis mul on  2 tundi täiesti raisatud aeg, me räägime, aga  me ei mõista teineteist üldse – sellest on nii kahju pärast! 3. sagedusele ei tohiks enam toetuda, vaid raskuskese peaks minema  5. tasandile, ja seal on üks kindel iseloomustus – seal on usaldus,  usaldus enda ja  kõrgemate jõudude suhtes.  Mina olen vaim, vaimenergia, ma olen osa suuremast loovast jõust ja kui mul on usaldus enda vastu –  siis mul on usaldus ka kõrgema teadvuse vastu.

Usaldus tähendab – et ma olen lõdvestunud ,  minu hing on rahul. Minus on selgus, mida ma tahan. Usaldus selle vastu, et realiseerub see, mida ma palusin, mida ma vajan.

Toon sellise näite, et kui ma midagi üksi teadlikult loon – minu tavateadvus soovib ja usub sellesse ja minu vaim vajab seda. Ma olen lõdvestunud ja usaldan kõiksust – siis realiseerub kõik vastavalt minu loomisele. Aga kui toimub koosloomine  teise inimese või grupiga, siis sõltub loomise tulemus sellest, mida teised liikmed teadlikult või alateadlikult loovad – millise kogemuse ligi tõmbavad.  Nii et enne kui me koos midagi looma hakkame – tuleks koos häälestuda teadlikult ühesugusele tulemusele. Ja kogu loomise ajal tuleks olla lõdvestunud usaldavas seisundis. Loomulikult  vahel läheme tasakaalust välja, aga siis tuleks oma seisundist teadlik olla ja ennast tasakaalustada.

Ja nüüd siis sündmuste juurde, mis toimub?

Detsember on juba käes, nagu ma olen kanaldanud,  osad tunnevad tohutut rahu. 4. Ja 5. sageduses on tõeline rahu. Aga 3. sagedus möllab, toimub rabelemine, võib olla sisemised vastuolud. Ma kordan veelkord – kui inimeses pole vastuolusid, siis inimene on oma kogemuses ja temal on hea olla, väga hea. Ta ei peagi sealt kuhugi kiirustama. Aga üldisemalt kirjeldan, 3. sageduses on rahutusi, pimedusega seotud küsimused.

Ma tutvusin erinevate materjaldiega ja lasen läbi enda, tunnetan, kas mina nii näen?

Pr. Väljataga kanaldas, et see aeg on erinev inimeste jaoks, pimedus on ühe jaoks 1. minut, mõne jaoks ainult hämar, aga  mina hetkel  ei tunneta, et tuleb  pime periood.

 Maa on 4. tasandist välja minev, toetub 5-6. tasandile. Ja meie saame vabalt ka nende tasanditel luua ja meie vaim on kohe valmis, aga kui tegeleme mingite jamadega, siis me tegeleme 3. tasandi puhastusega.

Maa peal kõik jäigad struktuurid kuuluvad 3. sagedusse. Ja seal piirkondades,  kus see 3. sageduses on tugevamalt väljendunud ja inimesed ei taha olla 3. tasandil, siis nad möllavad. Jäigad struktuurid ei sobi enam neile. Näiteks Põhja-Aafrikas toimub revolutsioon, kõik puhastub välja. Aga näiteks Jaapanis, kus pole kombeks välja näidata oma rahulolematust, siis loodus reageerib, toimuvad looduskatastroofid.

Loodus puhastab ennast,  kus siin Maa peal on veel 3. sagedus kinnitunud, olgu need kasvõi saared. Eestis tundub rahulik olevat  ja muutused toimuvad  3- 4 aasta jooksul.

2013. Te ei pane ise ka tähele, kuidas te hakkate 4-5.sageduses looma.  Väljume  3. tasandist ja hakkame  toetuma  4-5. tasandile.  Hirm ei juhi enam.  Inimene järgib oma vaistu, oma südant, oma vaimu. Aga siiski, need kes vastuvõtus käivad – mõned inimesed on nagu ankruga vanas kinni, mingi uskumustesüsteem, millest inimene kardab lahti lasta. Näiteks 25. a. oldud abielus, aga midagi enam paarilist ei rahulda/kas siis meest või naist/ nad võiksid täiesti koos luua, aga näiteks naine kardab, Ta kardab ennast teistmoodi väljendada, näiteks öelda mehele, et mulle üldsegi ei sobi, kuidas sa seda mulle esitad. Täiesti armastavalt ja kindlalt saab seda väljendada, aga ta ei julge, ta kardab, et sealt tulevad sellised hävitavad muutused. Ja inimene hakkab ise hävima, tuleb haigus või mingi jama, midagi hoiatavat. Me peame oma vaimus, oma sisemust kuulama. Kui ikkagi üldse ei sobi, siis tuleb ennast väljendada. Tuleb õppida väljendama ennast nii, et teine saab aru, toon veel näite. Teine inimene ütleb midagi alandavat, aga meil on võimalus ennast luua sellel hetkel. Öelda, et ma ei tunne ennast selliselt, ma tunnen, et ma olen selline ja selline, ja et sina näed seda nii, pange tähele – ei võta teise kogemust vastu. Aga kui võtta see vastu, ei oska midagi vastu öelda, siis hakkab sees keerama.

Praegu on võimalik ülikiiresti terveneda, samas kui ei muuda ennast, siis on ka häving kiire. Suureneb vabadus –  piirid laienevad. Vastuolu saab tekkida ainult mõistuse ja vaimu vahel.

Teil kõigil on võimalik praegu elada ja ennast luua 4-5ndas sageduses.  Alates 4. sagedusest toitub meie keha toidus olevast energiast. Ehk sellel tasandil  toidame oma keha toiduga ja toidus oleva energiaga ning  ümbritseva energiaga mitmel tasandil. Oluliseks saab, mida see toit sisaldab, ma ei räägi konkreetselt lihast või taimedest, vaid kus see on kasvatatud ja kuidas seda toitu on valmistatud. Kelle käest see on tulnud. Oleneb, kuidas liha on tapetud ja kasutusele võetud. Liha võib olla 4. sageduses –oleneb tapmisviisist ja kas on enne luba küsitud jne. Et keha saaks puhast loovat energiat tervena eksisteerimiseks – tuleks  rohkem olla koos elava energiaga, loodusega. Kui oleme palju eraldatud ruumis, võib juhtuda, et keha hakkab võtma energiat teistelt inimestelt.

 

K: Kas alates tänasest näiteks aasta jooksul on inimesi, kes ei jõua 3. sagedusest välja? Kes ei toetu 4ndale ja 5ndale sagedusele?

V: Jah muidugi – igaühe areng on individuaalne ja lähtub rangelt vabast tahtest.

 

K: Mis neist saab maa peal?

V: Neil on erinevad  võimalused, nende eluenergia on piiratud ja loomisvõimalused on piiratud.  See on nende teha. Kui nende vaim vajab seda kogemust , siis nad püsivad 3ndas sageduses edukalt  (niikaua kuni hing on rahul) ja kui ei vaja, siis jäävad haigeks või nad lihtsalt lahkuvad muul viisil.. Keegi ei hävita neid ära, see on inimese vaimenergia tahe. Kas teda huvitab see 3.sageduse kogemus või ei huvita.

 

K: Kuidas on sellel ülemineku perioodil  erinevatel tasanditel inimeste suhted?

V: 3nda tasandi inimesel on raskem mõista 4nda 5nda tasandi inimese mõtte- ja tundemaailma.

Ja  kõrgemas sageduses inimesel puudub tavaliselt huvi  põhjendada oma valikuid  3nda tasandi inimesele. Tal puudub soov  3. sageduses inimesele selgeks teha oma maailma kui tal ei ole selleks mingit missiooni.  Aga need, kellel on vaja seda toetamise kogemust, siis abistavad ja  toetavad teineteist.

6. tasand on juba täiesti uus loomise tasand . 6 tasandi in. ei kasuta enam eelmiste tasandite kogemusi.

 

K: Millised on inimesed 6. sageduses?

V: Teate, sellised jumalused, selline energiasammas, keeris on tugevam, isiklik olemus on veelgi tugevamalt väljendunud. Igaüks on võimsalt omamoodi, rahulolu iseendaga. Kirg, suur huvi kõige vastu. Võimas!

 

K: Kas meie siin saalis läheme kõik 6. tasandile?

V: Jah, mitmed teist proovivad sellel tasandil luua.

 

K. Kuidas ühe pere raames saada hakkama kui pere liikmed toetuvad eri tasanditele?

V. Siis on nii, et madalamas sageduses  elav inimene ei tohiks piirata kõrgemas sageduses inimese vabadust.

Sest kõrgemale sagedusele toetuv pereliige lihtsalt vajab rohkem vabadust. Ta võib seda väga armastaval moel kasutada, ta ei loo ega toetu enam hirmule, teda ei piira enam hirm.

Ja samas – püüame sallivalt ja mõistvalt suhtuda inimestesse, kes on rohkem 3. sageduses.

3ndas sageduses elava inimese valikuid juhib enamuses hirm. Isegi armastus on hirmuga seotud.

Aga kõrgemad energiad armastavad ja toetavad igas sageduses elavaid inimesi  võrdselt (kui keegi selles peaks kahtlemaJ) – sest ega kolmanda klassi laps pole kehvem neljanda või viienda klassi lapsest eks?!

 

K. Aga kui inimesed ei küsi abi, nad lihtsalt ei oska abi küsida?

V:  Kui inimene elab rahulolus, siis on kõik hästi – ta ei hävita ennast, sest ta on hetkel vajalikus kogemuses (hing on ju rahul,eks?) Aga kui inimeses on rahulolematus, sisemised vastuolud, siis – püüa sellise inimesega rääkida südamest südamesse – mis teda vaevab ja kuidas saaks aidata. Ja kui inimene abi vajab, siis ta võtab abi vastu – ta on avatud.

 Inimene võib kramplikult kinni hoida teatud mustritest, piirangutest hirmu tõttu.

 

K. Mis saab pankadest?

V. Raha odavneb. Jäigad struktuurid kaovad, paindlikud säilivad.

 

K. Kuidas tekiks parem kontakt ja mõistmine – mõistuse ja hinge vahel?

V. Õpime lõdvestuma teadlikult – täielikult. Lõdvestume nii keha tasandil kui ka mõtte tasandil – vaigistame tavateadvuse.  Õpime tundma oma tunnet enda sees –  milline tunne meid praegu juhib nii keha kui hinge tasandil?  Kes ma olen?  Mida ma vajan praegu? Mida minu keha vajab, mida minu hing/vaim  vajab praegu?

 

K. kuidas saada esmaselt kontakti oma vaimuga?

V. Võta mõistus juhtivalt kohalt maha. Õpi tundma oma sisemist tunnet.

 

K. Millised on takistused?

V. Näiteks  kui sa oma mõistust liiga tähtsaks pead…

Suured takistused tundmaks oma vaimu ongi tavaliselt 3ndas sageduses, kus inimene eeldab, et ta on eraldunud maailmast, et ta on üksi. Et ta peab ellujäämiseks võitlema (mitte koostööd tegema). 3ndal tasandil tunneb inimene, et ta peab ennast tõestama. Tal on mitu nägu – ja mitte ükski nendest ei näita tema tõelist olemust. 3ndas sageduses ei teagi inimene tihti, kes ta tõeliselt on. Sest tähelepanu on olnud suunatud väljapoole – mida teised minust mõtlevad? Ma pean keegi olema, et meeldida. Kas ma meeldin? Mida ma peaksin praegu veel tegema, et meeldida? Inimesel ei ole aega enda jaoks…  Arenedes mõistab inimene, et  – elu eesmärk on elada nii, et hing/vaim rahul oleks. Et me elamegi kaudselt ja otseselt ainult enda jaoks. Et kõige olulisem on armastus enda vastu. Et me kõik oleme arengus  ja eksimine on loomulik. Et inimesed armastavad mind sellisena nagu ma olen. Et ma ei peagi kõigile meeldima ja see on loomulik. Et ma olen täiuslik arenev inimolend.  Olen võimeline armastama inimesi sellistena nagu nad on.

 

K. Kuidas saaks rohkem aru sellest, kuidas jõuda mõttevaikuseni?

V: Mungad on sajandeid mediteerinud, õppinud, et saavutada kontakt oma vaimuga ja selle kõrgema loova energiaga.Varem võttis see kaua aega, aga praegu on võimalik väga kiiresti edasi areneda.

 

K . Kas on aidanud vaimenergiaga lõimumine?

Jah, väga. Ei jõua veel küsimust lõpetada kui vastus juba tuleb.

 

K. Kas läbi üliteadvuse on võimalik ka mõnest hirmust vabaneda?

V. Jah – olles kontaktis oma Vaimenergiaga (üliteadvus) suureneb teadlikkus ja on võimalik hirme vabastada, asendades hirmuprogrammid usaldava armastava programmiga enda sees (programm- uskumus).

 

K: Kuidas teadlikult luua õhkkonda?

V:  Oma seisundi abil. Jälgin, kas olen pinges.. miks olen pinges – teadlikkus…. Püüan teadlikult lõdvestuda. Sa saad oma seisundit luua välisest maailmast sõltumata,  alati! Sinu seisund  loob sinu kogemuse!  Ära võta teise inimese kogemust enda omaks! Ole teadlik oma tunnetest. Püsi kindlalt oma kogemuses. Ja siis  on kaks varianti – kas ümbritsevad  inimesed lõdvestuvad ja avanevad  ning võtavad vastu sinu kogemuse ja rahunevad – või vajavad  oma kogemust praegu  ja sinna pole midagi parata.

 

k. Mis praegu energiatega toimub?

v. praegu  võtab maa kosmosest vastu tohutus koguses  loovat algenergiat. See läbistab meie kehasid, me  võtame vastu ja energia transformeerub  läbi inimeste uueks loovaks energiaks maa peal.

Läbi inimese talletub see loov energia sellele sagedusele, kus inimene hetkel on. Seega  on meil vastutus hoida ennast kõrgemas sageduses, et energiat talletuks võimalikult palju kõrgemal tasandil, et poleks kättesaadav duaalsele hävitavale sagedusele.

 

K. miks mõnel on raske lõdvestuda, raske seisund.

Seepärast, et sellel inimesel on sisemised vastuolud, mõistuse ja hinge/vaimu  vahel.

 

K. Mis saab religioonidest maa peal?

V.Juba varem oli juttu sellest, et jäigad struktuurid hävivad. Kui religioon toetub armastusele ja on inimese suhtes toetav, siis vajavad seda veel paljud inimesed. Aga kõike tuleb uskuda läbi oma südame. Pimedast uskumisest sünnivad äärmuslikud järgijad, kes täidavad oma isanda soove.

Äärmuslikud rühmitused ei jää püsima, sest teadlikuks saades ei järgi inimene enam kedagi pimesi ega sea enam kedagi endast kõrgemale. Puudub vajadus kedagi kummardada.

Mina pean oluliseks toetada kõigepealt inimese usaldust enda vastu. See on juba suur edasiminek kui inimesel on usk endasse.

 

K: Kui kaua võtab aega, kui inimene õpib ennast usaldama?

V: Et siis usaldus eelkõige selle suhtes, et ma teen õigeid otsuseid? Otsi otsusele kinnitust. Kõigepealt taotlus, et kõik mis tuleb, on minu kõrgemaks hüvanguks. Ma palun juba ette, ma annan endast vabaks, vabastan endast kogemused, mida ma enam ei vaja. Ma tegelikult programmeerin ennast. Kui midagi tuleb mu ellu, siis teen sellise katse, mitte ei analüüsi mõistusega, vaid lähen tundesse- vaatan kas mulle meeldib selle kogemusega seotud tunne.

Siinkohal oleks hea teha elutee praktikat. Vaatlen mitut võimalikku erinevat eluteed, kus on erinevad kogemused, mille vahel valin ja  lähen füüsilisest kehast tundesse, mida tunned ühes suunas minnes ja mida tunned teises suunas minnes? Kas see on minu hüvanguks, küsin endalt? Aga enne tehke taotlused, milliseid kogemusi te tahate kogeda? Mitte et me ei loo tulevikku, vaid me loome kogemusi. Me tõmbame ligi kogemusi, mitte ei loo tulevikku. Tulevik on jäik, paika pandud, kogemused annavad laiema plaani. Vabaks minevikust, vabaks tulevikust.

 

K. Aga siis me peame selle kogemuse, mida me soovime, välja ütlema – väga selgelt?

V. Jah. Toon näite. Mul tegi üks naine taotluse: et millist meest ma sooviksin oma ellu? See mees jõudis temani, isegi istus seal baaris, see mees jõudis nelja kuuga naiseni. Ja teate, see naine oli sama ajaga niipalju edasi arenenud, et see mees talle enam üldse ei sobinud. Aga see mees  vastas n.ö. kõikidele „punktidele“ ja nüüd ootab see naine uut meest. Praegu on nii kiire areng, et see maja, mille te ehitasite:  see ei pruugi sobida teile enam aasta pärast.

Meie areng tingib selle, et meie taotlused ei pruugi veel realiseerudagi kui me soovime juba midagi uut. Anname endale andeks, me oleme praegu sellised.

 

K. Kuidas me saaksime aktiivsemaks teha tänases hetkes olemist? Kuidas me saaksime teadlikult muuta neid suhteid, mis meie ellu tulevad? Meie igapäevatoimetused ja valikute tegemine nendes?

V:  Me püüame oma valikuid teadlikult järjestada, luua teadlikult, luua oma ellu selgust. Selgust millist elu me tahame, pisiasjadeni välja ja püüame oma igapäevatoimetusi teha võimalikult endale sobivalt, näiteks kui laps soovib õhtul kakaod ja mina tunnen, et olen väga väsinud, siis ma otsustan kuidas ennast hoida – kas ma ei tee seda üldse, kas palun tal teha ise pool sellest toimetusest  või ma teen seda viie minuti pärast.. Oleme loovamad, püüame olukorda muuta loovamalt, otsime aktiivsemalt lahendusi nii et meie hing rahul oleks. Ka lapsed tahavad enda kõrval tunda õnnelikku rahulolevat vanemat.

 

K. Kuidas on püsivusega selles muutuste laines?

V:  Ma kontrollin oma sisetunnet, ei tohi karta raskusi, need on tegelikult arendavad, need toovad meie ellu rohkem selgust. Aga kui mingi asi on ikka tõesti ära tüüdanud ja  ikka kohe üldse ei meeldi, siis peab leidma lahenduse. Kuidas neid asju/olukordi vältida, kuidas muuta tööd, kuidas delegeerida, kuidas vähem teha seda tööd. Muidu algab selline enda hävitamine. Püsivust peab niipalju olema, et sisemine tunne on rahulik. Või on lausa kirg mingi tegevuse vastu. Aga kui on selline tülpimus, selline ohh, ma ei viitsi/jaksa, kogu olemus töötab sellele vastu. Ärge kartke, looge endas selgus, mis mulle selle töö/tegevuse juures täpselt ei meeldi?

Mida ma vajan? Selgus, mida ma täpselt vajan? Taotlus, ma vajan seda, ma tahan/soovin seda… tahan oma tööga/tegevusega seoses sellist kogemust. Võib olla ma mõni kuu kannatan selles olukorras, aga ma otsin lahendust. Ma räägin täiesti reaalselt, ma tegelen igapäevaselt inimestega, nii tööprobleemide kui äriprobleemidega kui ka rahaprobleemidega. Iga valdkonnaga tegelen reaalselt, ja me ei jäta enne kui leiame mingi lahenduse. Lahendus tuleb, inimene kirjutab – lahendus on leitud. Aga tihti näen, et inimeses pole selgust, inimene ütleb: ma ei tea mida ma tunnen, ma ei tea, mida ma tahan, ma tunnen ennast ebamugavalt, aga ma ei tea kuidas olukorda muuta..- looge endas selgus, miks te olete rahulolematud ja mida oleks vaja, et rahul olla!

Inimesele on oluline, et ta tunneb sisemist vabadust ja ta saab tõesti rakendada kogu oma potentsiaali, luua seda, mis teada praegu huvitab. Sisemine rahulolu on see, mis meid praegu viib edasi, mis meie elu praegu toetab.

 

K. Mis on probleem?

V: Sisemine vastuolu, ehk teisiti öeldes kogemus, aga tüütu kogemus. Kui midagi mulle ei sobi, siis ma helistan inimesele kohe tagasi, väljendan ennast, selgus, üksühele elamine, keha, mõistus, hing – kõik on ühel joonel, väljendavad ühte tahet. Ja tõesti – me hakkame endast rõõmu tundma, niipalju rõõmu! Meis on niipalju energiat… teate küll kui olete armunud, see on selline kirglik seisund… meis on kirge, me oleme aktiveeritud ja tõesti, tõesti on olemas selline seisund, kus me oleme iseendasse armunud – ja armastame maailma.

 

K. Kuidas see õige kogemus ära tunda? Sest mõni kogemus võib olla ka väga valus – kuigi võib olla meile samal ajal väga vajalik. Kas me peaksime taotlema endale ka ebamugavaid kogemusi?

V. Et siis mõistusest lähtudes valusaid kogemusi? Tavaliselt tulevad kehalised kogemused siis kui inimesed ei oska teistmoodi teatud olukordi lahendada.

Kui ühte meest kisub teise naise poole, no kohe väga kisub, aga süütunne on – keegi on abielus ja keegi saab haiget. Siis on võimalus kodus rääkida, et me pole teineteise suhtes aktiveeritud, et mida me saaksime teha?  Tuleks olla avatud, otsida lahendusi, toetada teineteist..

Oletame, et partner ei kuula ja pole üldse sellest huvitatud… ja on tõesti selliseid olukordi, kus partnerid  üldse ei aktiveeri üksteist .

Siis tegelikult olen ma nõu andnud: ärge olge suletud armastusele, olge avatud armastusele, aga  kui on võmalik, siis füüsilisel tasandil – ärge minge kohe füüsilisse suhtesse.

Kõrgemal tasandil ongi vastus see, et me ei tohi kunagi olla armastusele suletud.  Me oleme pidevalt andjad ja vastuvõtjad.

 

K. Kuidas on suhted tulevikus kõrgemas sageduses olevate inimeste vahel?

V.  Kõrgemas sageduses elavad koos hinged, kes on otsustanud midagi koos luua, midagi koos kogeda. Armastatakse üksteise olemust tingimusteta. Samas ka lahkuminekud on kergemad. Kui pole enam huvi tahet või vajadust koos elada, siis minnakse lahku. Aga kuna arenenud hing oskab olla toetav – kogu ühiskond on toetav – siis ei tunne keegi ennast peale lahkuminekut üksikuna – inimene on pidevalt toetatud ja armastatud ümbritsevate inimeste poolt.

 

K. Mis hoiab inimest suletud seisundis?

V.  3. sageduses eksisteerib eraldatus. Kui me sünnime siia maailma, siis meil tekib eraldatus, me tunneme, et me oleme üksinda. Me isegi tunneme, et me oleme kõrgemast jõust eraldatud. Ja on suur õnn, kui keegi hakkab meid armastama, siis me lendame. Aga ma täitsa garanteerin, et kui me piilume sealt 3. tasandilt välja, me oleme juba pea ja südame tasandil juba 4. sageduses, siis me hakkame kogema, et me saame inimestelt niipalju toetust! Läheb veel edasi ja ma tunnen, et mind armastavad nii palju inimesed… Ja iga päev ma jagan armastust ja ma ei räägi siin praegu mingist vaimsest kogukonnast, vaid ma räägin pangast või Maksuametist või kus iganes, igal pool on inimesed. Me suhtleme rohkem hingetasandil . Me tunneme, et me ei ole eraldatud. Tõesti, Kõrgem Jõud on olemas. Kuidas iganes te teda tahate nimetada, kas Jumalaks või kõrgemaks loovaks jõuks või algallikaks, aga kõrgem jõud on pidevalt meiega. Ja see on meie probleem kui me oleme madalamas sageduses ja me seda ei tunneta. Me tuleme 3. tasandist välja, me hakkame tundma, et õhk on nagu paksem, me tunneme kohalolekut. Ma tunnen, et elav teadvus on lähedal, ta hoiab mind ja  on täiesti tunnetatav. Ning seda tunnevad näiteks ka usklikud palvetades.  Ma tunnetan, et olen tohutult hoitud.

Ja kui midagi ei realiseeru, mida ma olen soovinud,siis ma küsin endalt, et miks see ei õnnestu?  Miks ei realiseeru? Võib olla pidi teatud inimene, kellega me koos midagi lõime, pidi antud kogemuse saama või miks see nii läks? Kui  mul on selgus, siis ma esitan taotluse, palve.  Kõrgem Jõud meie sees ja meie lähedal – tahab tunda, kuulda seda palvet, saada selget taotlust ja siis ta reageerib. Aga inimestes on vastuolud ja vastakad tunded. Mõistus tahab ühte ja hing ihkab midagi muud –  siis meie tahe  ei realiseeru. On vaja selgust enda sees. On vaja kindlat otsust – ma tõesti tahan/vajan seda.

 

K. Kuidas isolatsioonist välja tulla?

V:  Tuleb lõdvestuda, avaneda – olla  vastuvõtlikus seisundis. Kui inimene kardab, siis selleks, et mitte kogeda agressioooni, või negatiivset tunnet teise inimese poolt –  ta paneb ennast kinni, läheb kaitsesse. Kui ta on lõdvestunud, tekib usaldus enda vastu, siis tekib usaldus kõiksuse vastus ja siis vaikselt vaikselt hakkab ta avanema. Ikka võib tulla ka negatiivseid kogemusi, inimene on lihtsalt vastuvõtlikum, näiteks võtab koos kallistusega vastu ka selle armastusetunde, mida teine inimene jagab.  Ja kui sealt ei tule avatust, jagamist, siis teine inimene on kaitseseisundis, ta kardab. Võib olla ta ei julge, on haiget saanud.

 

K. Kas me hakkame üksteist ka eristama 4-5. sageduses? Kas kasvab ka individuaalsus?

V: Hea küsimus. Me oleme endale keskendunud,  me valime teadlikult – kellega me lõimume. Ja olgu see üksikisik või organisatsioon, me oleme sellega üks. Olles lõimunud teatud organisatsiooniga, me niipalju ei eristu. Kui ma lõimun väiksemas grupis, siis ma olen  nendega üks. Aga tulen teatud grupist välja, olen jälle individuaalne. Ja vaatan, kas ja kus ma veel kellegagi lõimun. Kusjuures see tähendab ka seda, et mul võin ka mitu nime olla. Ei ole otseseid  piiranguid.

 

K: Millised me veel oleme kõrgemas sageduses?

V. Palju lõbusamad, muretumad. Isegi võib korraks mure tulla, mingid asjad ei lahene… selgus, kuidas asjad/olukorrad peaksid lahenema. Selgus minu sees. Ma palun lahendust. Ma soovin sellist lahendust – kui see on minu kõrgemaks hüvanguks. Ma palun toetust kõrgemalt poolt ja ma tunnen, et olukord on minust väljaspool. Ma ei kanna seda koormat enda sees, see  väsitaks mind väga.

Kõrgemas sageduses elavad inimesed võivad palju muutuda, mõnikord lähedastele ka tüütult muutuvad. Näiteks ma kolin ära kui ma tunnen, et antud koht ei sobi enam mulle. Ühesõnaga, me ei loo tulevikku. Me tegelikult ei tea, kuidas me elame viie aasta pärast. Aga me teame, milliseid kogemusi me praegu tahame ja soovime kogeda. Siis me tõmbame selliseid kogemusi ka ligi. Vabalt võime paluda suurt küllust ja raha ja see ei käi kuidagi vaimsuse vastu. Te võite elada täpselt nii nagu teie hing/teie vaim vajab.

 

K: Kuidas mingit muutust on võimalik kergelt läbi viia, näiteks töökoha vahetust vms.?

V: Võib olla toetada seda mõistuse tasandit, rääkida mõistus nii ära, et jätta ikkagi mingi taganemistee, aga ma olen nii otsustanud. Avatus, olen avatud uuele situatsioonile. Tavaliselt juhtub siis see, et inimese ellu tuleb mitu sarnast pakkumist. Ja tulebki. Siis inimene mõtleb, et kas ta võtab vastu.  Otsus, avatus, olen avatud uutele kogemustele ja siis ta tuleb. Oluline on, et inimene annab endale võimaluse.

PRAKTIKA

Lõdvestunud asend, parem on mitte lamada, sest keha võib saada signaali, et nüüd on aeg magama jääda, siis hakkate norskama… laske oma kehal täielikult lõdvestuda. Mitte pingutada, kõige olulisem on olla lõdvestunud, aga keskendunud. On sisemine tahe antud momendil luua kontakt oma hinge, oma vaimenergiaga, oma energiaga.

Ütlen mina vormis taotlusi, te ütlete järgi. Olete avatud ja lihtsalt võtate vastu, võtate vastu muutused, võtate vastu selle praktika. Et te ei tunneks sisemist vastuolu endas, olete lõdvestunud ja olete nõus selle praktikaga. Tähtis on siis, et olete piisavalt lõdvestunud, praegu. Juba ette hakkate vaikselt mõtteid vaigistama. Ei ole aktiivseid mõtteid, lähete rohkem keha tundesse, käed, rinnapiirkond, tunnetate oma keha. Välised hääled ei häiri, see kuulub normaalse elu juurde. Naaber ei häiri, ehk leplikkus samas saalis olevate inimeste vastu. Kõik on erilised, igaüks omamoodi täiuslik, oleme endale keskendunud ja kindlasti see puudutab teie elu, aitab teadlikumaks saada. Aitab paremini luua oma elus. Aitab kiiremini realiseerida asju/olukordi oma elus, aitab kogeda suuremat rahulolu. Mina juhin, on juba ette palutud, et see on teie kõrgemaks hüvanguks, ja te töötate ainult enda jaoks ja ükski võõras energia ei sega seda protsessi.

Mõttes ütlete järgi ainult neid lauseid, mis on  mina vormis. Mina teen selle kõik kaasa ja olen n.ö. teiega üks, teid samal ajal mitte segades.

 

Alustame.

Ma lasen oma kehal täielikult lõdvestuda, siin ja praegu, peast jalgadeni. Näolihased, selg, kõht, käed, jalad, varbad.

Minu keha on täielikult lõdvestunud, täielikult lõdvestunud.

Ja lähete oma tavateadvuse juurde, ehk siis mõtted. Ma vaigistan oma tavateadvuse praegu, ma vaigistan täielikult oma tavateadvuse, 3-2-1, mõistus jääb kõrvaltvaatajaks, las ta vaatab lihtsalt kõrvalt, aga ei sekku.

Ma vaigistan täielikult oma tavateadvuse. Minu tavateadvus on täielikult vaigistatud, praegu.

Ma olen avatud oma vaimenergiale. Ma olen avatud ja võtan vastu oma vaimenergiat, olen avatud ja võtan vastu, täielikult oma vaimenergiat.

Keha on lõdvestunud, on normaalne kui keha tunneb ennast raskemana, on tunda energia mõju.

Ma olen avatud ja võtan vastu täielikult oma vaimenergiat.

Lasen oma vaimenergial olla täielikult kehas, siin ja praegu.

Ma lasen oma vaimenergial olla täielikult oma kehas siin ja praegu

Ma lasen oma vaimenergial juhtida oma teadvust – praegu.

Olen lõdvestunud, tavateadvus on vaigistatud.

Ma lasen oma vaimenergial juhtida kogu oma teadvust.

Ma lasen oma tavateadvusel oma vaimenergia täielikult vastu võtta.

Ma lasen oma tavateadvusel oma vaimenergia täielikult vastu võtta.

Minu vaimenergia juhib kogu minu teadvust praegu. Tavateadvus on vaigistatud.

Ma keskendun oma kehas praegu armastuse energiale. Ma keskendun praegu oma kehas armastuse energiale. Ma lähen oma kehasse ja ma keskendun oma kehas armastuse energiale. Ma olen otsustanud puhastada oma armastuse energia madalamatest sagedustest. Olen lõdvestunud.

Ma puhastan oma kehas armastuse energia madalamatest sagedustest. Praegu.

Minu armastuse potentsiaal: ma vaatan , tunnetan; armastuse potentsiaali oma kehas. Ma aktiveerin oma  armastuse potentsiaali.

Ma aktiveerin täielikult oma armastuse potentsiaali oma kehas.

Ma aktiveerin siin ja praegu kogu oma armastuse potentsiaali.

Ma loon ühenduse kõrgema loova energiaga siin maa peal. Loon praegu ühenduse, tavateadvus on vaigistatud.

Ma olen otsustanud, loon ühenduse kõrgema loova energiaga maa peal. Loon täieliku ühenduse.

Keskendun oma kehas hirmuenergiale. Minu kehas.

Keskendun taotlusega oma kehas hirmuenergiale.  Minu vaimenergia juhib kogu minu teadvust.

Ma lasen kogu oma vaimenergial puhastada oma keha hirmuenergiast. Ma lasen oma vaimenergial puhastada oma keha hirmuenergiast. Lasen puhastada. Ma olen otsustanud vabaneda hirmu energiast oma keha sees. Olen täielikult otsustanud vabaneda hirmuenergiast oma keha sees.

Annan vabaks oma kehast, ma ei vaja seda.

Võtan vastu kõrgemast sagedusest täieliku toetuse. Ja usalduse.

Võtan endasse täieliku rahulolutunde, võtan kõrgemast sagedusest vastu täieliku rahulolutunde.

Ma tunnistan oma täiust. Ma tunnistan, ma olen täiuslik sellisena nagu ma olen, praegu. Ma tunnistan oma täiust.

Ma olen täiuslik loov olend.

Võan vastu kõrgema loova sageduse oma kehas, rakutasandil.

Võtan vastu, olen nõus, täielikult kõrgema loova sagedusega oma kehas, rakutasandil.

Võtan vastu, olen avatud ja võtan vastu.

See on täiesti võimalik, sest sa oled lõimunud oma vaimenergiaga. Võtan vastu, rakutasandil

Usaldan ennast. Täielikult.

Ma aktiveerin kogu oma inimliku potentsiaali kõrgemas sageduses. Tunnetan.

Ma aktiveerin kogu oma inimliku potentsiaali kõrgemas sageduses. Ma olen otsustanud, et ma kasutan kogu oma potentsiaali, maksimaalselt.

Ma aktiveerin kogu oma inimliku potentsiaali kõrgemas sageduses.

Kõik, mida ma loon, realiseerub kohe, esimesel võimalusel. Tunnetan, et olen nii otsustanud.

Tahan seda nii, kõik, mida ma loon, realiseerub kohe, esimesel võimalusel.

Ja nii see on, ma olen nii otsustanud, minu elus.

Olen otsustanud elada ja luua, armastuse energias. Usaldus, sallivus, mõistmine.

Olen otsustanud elada ja luua, täielikus armastuse energias.  Ma olen nii otsustanud ja nii see on.

Ma lasen oma kehal täielikult terveneda. Ma olen otsustanud elada täielikult terves kehas.

Ma kasutan kogu oma potentsiaali oma loomises. Ma olen otsustanud elada täielikus külluses.

Rahulolus ja armastuses. Olen otsustanud elada täielikus külluses, rahulolus ja armastuses.

Ma olen otsustanud elada täielikult terves kehas. Ma vajan täielikult tervet keha, praegu ja jätkuvalt

Ma lasen oma kehal täielikult terveneda ja terve olla. Ma lasen oma kehal terveneda ja terve olla.

Ma lasen endast täielikult vabaks kogu oma mineviku. Sellest elust ja eelnevatest eludest. Ma olen otsustanud anda täielikult vabaks kogu oma mineviku. Kõik mineviku kogemused, ma annan endast vabaks kogu oma tuleviku. Isegi tulevikus võib palju koormavaid leppeid olla. Ma annan täielikult vabaks kogu oma tuleviku.

Ma kasutan kogu oma loomepotentsiaali, siin ja praegu. Ma kasutan täielikult kogu oma loomepotentsiaali, siin ja praegu.

Ma olen terve, ma olen armastatud, ma armastan ja loon kergelt küllust.

Ma lasen endal tunda täielikku rahulolu. Ma lasen endal tunda täielikku rahulolu.

Ma lasen endal olla õnnelik- ma lasen avalduda oma tõelisel olemusel. Ma lasen vabalt avalduda oma tõelisel olemusel. Ma puhastan ennast kõikidest võõrastest mõjutustest.

Tavateadvus ei sega, keha on lõdvestunud. Ma puhastan ennast praegu kõikidest võõrastest mõjutustest.

Ma võtan vastu täieliku toetuse kõrgemalt poolt. Ma olen avatud ja võtan vastu täieliku toetuse kõrgemalt poolt. Olen avatud ja võtan vastu.

Minu vaba tahe realiseerub alati.

Ma olen täiuslik, ma olen siin ja praegu, täiuslik.

Ma lasen oma vaimul juhtida oma teadvust. Ma lasen ma vaimul juhtida kogu oma teadvust.

Ma olen pidevalt kaitstud ja hoitud. Ma olen kogu aeg täielikult kaitstud ja hoitud. Minu füüsiline keha on täielikult kaitstud ja hoitud, ükskõik millistes muutustes.

Minu keha on kõikides muutustes täielikult terve.

Ma vabastan endast kõik piirangud, praegu, mis ei lase mul vabalt luua.

Keskendume, tavateadvus on vaigistatud, keha on lõdvestunud. Ma puhastan endast kõik piirangud, mis ei lase mul vabalt luua ja ennast realiseerida.

Ma armastan ennast ja maailma.

 

Tartu, 13. detsember 2012