Kallis Kristiina, aitäh sulle ja neile kõigile nähtamatutele abilistele, kes su lõpuks Tallinnast Pärnu poole kupatasid. Aitäh ka kõigile osalejatele Pärnus, sest just tänu teile oli see üks tugev koosloome praktika.
 
Tegin loengus natuke märkmeid nagu ikka, aga küllap need on arusaadavamad nendele, kes kohal olid. Panen nad siiski üles omal vastutusel ja ütlen ausalt – teemad olid nii huvitavad, et tabasin end rohkem kuulamas-tajumas, kui kribamas. Seega need laused said lihtsustatud ja kergemal moel kirja, kui kohapeal Kristiina poolt välja öeldud said. Aga ehk leidub kellegi jaoks just praegu neis allolevates lausetes abi või vastus? Ole avatud, võta vastu. 
Praktika osast tehtud filmi leiad loo lõpust. See kestab 22 minutit.  Vabandan kogu südamest selle taustamüra eest! Kui keegi oskab aidata müra likvideerida, siis olen siiralt tänulik iga nõuande eest (tiina.liimandi@gmail.com). Aga tehke praktika esimene kord koos Kristiinaga läbi ja siis juba mälu järgi. Mälu ju ilma taustamürata… 🙂
 
 
 
kristiinaraie
 
 

Kristiina:
 
 
Võtke julgelt vastu otsuseid! Isegi kui see osutub valeks – pilt selgineb, asjad hakkavad liikuma. Otsuse saab hiljem ümber muuta.
 
Me oleme alati toetatud. Oluline, et ka lubame endid toetada.
 
Neil aastatel võtame rohkem võimu enda kätte. Võimu heas mõttes, võimu kui enese jõudu.
 
Vaim on ühenduses puhta loova energiaga, me oskame järjest rohkem hoida koos oma eluenergiat.
 
Minevik. Minevik on meid kujundanud selleks, kes me oleme. Minevik tuleb deaktiveerida, see ei tohi olla aktiivne. On okei, et me mäletame, aga me ei tohiks olla mineviku suhtes aktiivsed. See pidurdab liikumist. Oli mis oli, andke see endast vabaks. Kui ei saa, kasutage mingit meetodit, mis teile sobib. Mida vähem te annate minevikule energiat, seda rohkem on teil energiat siin ja praegu. Tooge loovenergia praegusse ja teie isiklik jõud võimendub siin ja praegu.
 
Ole teadlik oma kehast, oma vaimust, oma teadlikkusest. On oluline, et vaim juhiks keha teadvust. Kui vaim ei juhi, siis keha väljendab end tihti hinnanguliselt, tavateadvuse tasandil. Püüdke leida vaimuga kontakti – nii on teistega hea suhelda, andestada. Vaimu tasandil.
 
Elada tuleb nii, et vaim oleks rahul. Oma eluga. Oma teega.
 
Tulevik. See aasta on Eestis suhteliselt rahuldav. Järgmine aasta on raskem – kõik kallineb, raha odavneb.
2015 võiks teha ettevalmistusi, et 2016 paremini hakkama saada.
2017 muutub pind juba kindlamaks.
 
Vaimenergia tuumenergia. Mis see on? Vaimenergia sees on mõjutusteta teadvus, jumalik teadvus. Inimese kogu energiat on vaja häälestada tuumaenergia lainele. Saab paremini luua. Saab nö ruumist välja. Ruum ise ei ole kinnine. Me saame välja, kui oleme teadlikud. Ebateadlik eksleb.
 
Aarma ütles et on oluline, kuidas surra. Surra tuleb kõrges teadlikkuses, et võrgust ja ruumis ekslemisest üle hüpata.
 
Igasugustel olenditel ei ole mingit võimu. Aga loov teadlik inimene on kõikvõimas. Meid on killustatud, aga samas oleme kõik ühes pajas. Koostöö on keeruline. Näiliselt koos, tegelikult üksi.
 
Küsimus: Kas ja kui vanad lapsed võivad praktikat kaasa teha?
Vastus: Nii vanalt, et laps mõistaks sõnade tähendust ja tal endal oleks huvi taotlusi öelda.
 
On viimane aeg kõrgemas teadvusseisundis elada. Muidu teised tasandid kasutavad Maa ära.
 
Küsimus: Kust ma tean, kas ma olen noor hing või vana, kuidas ära tunda neid?
Vastus: 
*Noor hing. Tal on raske enda juhtimisega hakkama saada.Teda on väga lihtne mõjutada, teda tema eluteelt kõrvale juhtida. Teda on palju  vaja aidata, toetada.
*Keskmine hing. Äge. Tahab palju teha. Tal on jõudu ja tahet teha. Silmapaistev tegelane. Paneb oma võimed proovile.
*Vanem hing. Kehastub tavaliselt täpse missiooniga ja on kehas niikaua kuni saab oma ülesanded tehtud. Vanemal hingel on iseendast ja oma võimetest parem ülevaade. Üldsielt eralduv, vaatleja, ei pürgi lavale.
*Vanurhinged. Väga omamoodi. Mõjutavad. Kaugelt ja tugevalt. Ühel hetkel läheb vanurhing algallikasse, tühjendab end kõigest seal tühjaks ja mis te arvate, mis temaga siis juhtub? Ta alustab otsast noore hingena…
 
Mõistke – noor hing ei ole vähemat vanast hingest. Pole vahet, kes sa oled – kas esimeses klassis või ülikoolis. Nooremate eest tuleb alati hoolt kanda.
 
 
***
 
 
 
Praktika Üliteadvuses. Oma vaimu tuumenergiaga ühendus. Energiate häälestamine.
 
 
 
 
Jaga rõõmsalt sõbraga!