Aitäh kallis Tallinna loengus-praktikas kohalolija, kes sa lõid saalis rahuliku, sooja, vastuvõtliku ja avatud toetava energia! See oli lausa tunda, hoolimata sellest, et oli üsna palav. Aga teisest küljest – see tasakaalustas ju superhästi meie talvist suveilma! Tegin loengu ajal mõned märkmed ja pakun sullegi lugeda. Loe ja tunneta. Kõige lõpust leiad ka praktika video ja kui tekib soov jagada kellegagi, siis ole lahke – kel on, see jagab!
 
 
 IMGP6719
 
 
 
Katkeid Kristiina loengust Tallinnas, 15 juuni 2015
 
 
 
Praegusel ajal on näha seda, et inimesed on liiga palju keskendunud tavateadvusele, omistades mõtetele suurt tähtsust.
 
 
Inimest on võimalik mõjutada ainult läbi tavateadvuse. Tavateadvus vajab alati juhti ja kui selleks ei ole oma vaimenergia, siis ta valib juhi väljast.
 
 
Selleks, et taotlused realiseeruks, peavad vaim ja mõistus olema ühel meelel.
 
 
Meie kõigi ühine elueesmärk on elada nii, et vaim oleks rahul.
 
 
Kui me midagi soovime, siis peaksime seda taotlema otse puhtast kõrgemast teadvusest.
 
 
Ainult tavateadvuse tasandil ei ole võimalik leida turvatunnet. See tekib läbi vaimu ja kõrgema teadvuse.
 
 
Energiamaailm on nagu loodus, seal kehtivad samad seadused. Kui energia on kättesaadav, siis seda tullakse võtma.
 
 
Ole teadlik ja oska hoida oma eluenergiat.
 
 
Kui sul on partner, kellega sa ei ole rahul, siis ära oota tema muutumist, vaid loo enda sees selgus ja selge taotlus, millist partnerit sa vajad. Ära püüa teist muuta, keskendu oma selgele taotlusele.
 
 
Tavateadvuse tasandil loodud turvatunne on illusioon. See on kaduv ja ebastabiilne. Sa saad kogeda tõelist turvatunnet läbi vaimu ja kõrgema teadvuse.
 
 
Kõik on muutumises. Te olete alati toetatud, te pole kunagi üksi.
 
 
Mida tihedamas sageduses inimene on, seda kaugem kontakt tal on oma vaimu ja kõrgema teadvusega.  See on ebastabiilne kontakt, st inimene toetub rohkem tavateadvusele, ta ei ole teadlik oma vaimu soovidest, kontakt sisetundega on nõrk.
 
 
Selleks, et inimesel oleks piisavalt jõudu otsuseid vastu võtta ja luua nii et loodu realiseeruks, selleks on vaja piisavalt eluenergiat.
 
 
Eluenergiaga tuleb osata ümber käia, tagasi tõmmata ja koos hoida.
 
 
Vali teadlikult, millist tasandit sa oma energiaga toidad.
 
 
Elueenergiat ei tohi jätta maha mineviku kogemustesse, sealt tuleks oma eluenergia tõmmata tagasi oma kehasse puhtal kujul.
 
 
Mida vanem inimene, seda enamates olukordadesse ta eluenergia on jäänud ja seda nõrgemaks inimene muutub.
 
 
Õhtul voodisse minnes, tõmba möödunud päevast oma eluenergia oma kehasse tagasi.
 
 
Kui inimene ei liigu oma eluteel, ollakse rahulolematu, ta ei väljenda oma tõelist olemust.
 
 
Mida kaugemale tulevikku ma vaatan, seal on kommuunid. Sinna kuuluvad teadlikud inimesed, kes vajavad sarnast kogemust. Sõbralikud, avatud inimesed. Lapsed kasvavad kommuunis varem iseseisvaks.
 
 
Me oleme tulevikus vabamad, tugevamad, terviklikumad. Me oskame rohkem ja paremini hoida oma eluenergiat. Meil on võime koheselt viia oma eluenergia kõrgemale tasemele, mõjutusteta energiasse.
 
 
2015a teine pool?
Tuleb väljaastumisi, aga üldiselt rahulik. Ärgem andkem liigselt energiat ära, olgu siis Usa-Vene suhted või pagulasteema. Ma ei näe ei füüsilist sõda ega ohtu elule. Ei paista mingit ohtu ka 2016-17a. Pigem on segasem olukord kesk Euroopas. Seal võib tekkida uus riik. Jah, Eestisse tuleb uusi inimesi juurde, ka valgeid. Lõuna Eestisse tekib uus linn. Maa hind tõuseb. Me peaksime maad hoidma oma käes.
 
 
Pagulased.
Ma ei ole usu ega inimeste vastu, aga ma olen selle poolt, et siia võiks tulla kõrge sagedusega, avatud inimesi. Ma ei näe siin mingit murettekitavat probleemi. Lihtsalt ajalehed ja meedia müüvad teemat hästi ja inimesed annavad sinna ebateadlikult ära oma energiat.
 
 
Aastatel 2017-18 on Eestisse loodud mingeid tehaseid, palju uusi töökohti, elu keeb. Meie riik asub sellises asukohas, kus lihtsalt ei saa olla metsik Taiga.
 
 
Mis saab Eesti keelest?
Riigikeeleks on kaks keelt. Siia tuleb juurde soomlasi, rootslasi. Me muutume rohkem Skandinaavia osaks.
 
 
Kas Soome ja Eesti vaheline meretunnel tuleb? Ei näe seda niipea.
 
 
Kuidas on Eesti majandusega järgenavtel aastatel?
Inimeste elu ja heaolu on suhteliselt kaootiline. 2016 ei ole just kõige kergem aasta.
2017-20 – toimub midagi Põhja Ameerikas. Tõenäoliselt kolib sealt ära suur hulk inimesi. See on loodusega seotud.
Majanduses on Eestis uued tuuled, algus veidi kõle, aga 2017-18 tuleb Eestisse eelkõige valgeid inimesi juurde ja osaliselt ka teistest rassidest. (Inimesed saalis pakuvad naerdes, et küllap tulevad Põhja-Ameerikast)
Hinnad tõusevad 2,5 korda.
 
 
Mis siis Põhja Ameerikas toimub?
Kõik, mis maakoore peal toimub, on tingitud maakoore all toimuvatest protsessidest. Ma ei näe, et miski häviks, ei näe katastroofi. Maa sees on mingid protsessid. See pole inimestele hea, aga rahvast teavitatakse enne, nad liiguvad sealt ära.
 
 
Aafrikasse kolib palju valgeid.
 
 
Kas Eestisse tuleb tuumajaam?
Isegi kaks, aga kui läheme üle teisele energiale, siis need suletakse. Need ei tee kahju, üks on suurem, teine väiksem. Suurem lääne-edelas, väiksem seotud saartega.
 
 
Mis hariduses muutub?
Luuakse rohkem tugevaid erakoole.
 
 
Kas 2020 on veel olemas euroopaliit?
2018 paar riiki lahkub, aga süsteem jääb.
 
 
Mõjuvõimsad riigid 10 a pärast?
Euroopa on nõrgem. Hiina tugevneb, ta mõjuvõim kasvab, riigikord veidi muutub.
 
 
Venemaa?
Putin võiks ettevaatlik olla, pole turvaline. Venemaa olukord paraneb, 20 a pärast on seal suured muudatused, sinna on rännanud sisse palju inimesi, seal on avatum majandus. Muutub rohkem aasiaks.
 
 
Eesti on tugevalt Skandinaavia mõjutustega.
 
 
Raha?
Raha kestab. Tahetakse sularaha kaotada ja ma tõesti ei näe sularaha, selle asemel on mingid kaartid, mingi täitsa uus väärtus. Me kasvame sellest ilusti välja, võtame asja rahulikult. Koostööd suurenevad.
 
 
Toitumine.
Oleneb sagedusest. Ükski sagedus pole teisest parem ega halvem. Mida madalam sagedus, seda nõrgem eluenergia, seda nõrgem jõud. Kui energia muutub hõredamaks, inimene tahabki kergemat toitu. Hõredamas sageduses – väldin teadlikult sõna “nõrgemas”  – mida rohkem eluenergiat, nt päikest, toit sisaldab, seda rohkem jõudu saame.
 
 
Kas Euroopa taastab ka oma eluenergia?
Euroopa ei tegele sellega – tulevad teised ja tõstavad koha energeetikat. Kui üks koht on energiast tühi, tulevad sinna need, kel on tugevam energia. Üks teadlik inimene on võimeline energiatega rohkem looma, kui 10 tuhat mitteteadlikku. Noori tõmbab sinna, kus on tugev eluenergia.
 
 
Kuidas sa näed teadlikkuse läbimurret lähima 10 aasta jooksul?
Tekivad grupid. Kõik inimesed ei olegi huvitatud teadlikuks saamast ega kasuta oma potsensiaali. Nad liituvad endale sobivate organisatsioonide ja kommuunidega, leiavad endale sobivad juhid.
 
 
 
 
Praktika –