Kui solvumine segab elu.
See praktika on võrratu selle poolest, et annab kohese tulemuse ja eemaldab alateadvusest solvumise mõju. Kas keed vihast ega suuda solvumise pärast keskenduda? Kõigest paar-kolm minutit tähelepanu iseendale ja kõik on taas normis. Ühekordselt läbiviidud tehnika ei oma pikaajalist toimet, kuid kiirabina on see asendamatu. Seega:
 1. Eraldu omaette mõneks minutiks, istu, lõdvestu. Kujusta enda ette lava ja sinna keskele inimest, kes sind solvas. Ja seejärel kujuta ette, et tema ümber on kõiksugu sündmused, mis teda võiksid rõõmustada, teha õnnelikuks. Lõid ühe rõõmsa pildi, loo sinna juurde kohe veel üks ja veel! Kasvata mõtteis tema õnne! Ta naeratab, naerab, on rahul, täis uhkust ja vaimustust. Kolm-neli sündmust, episoodi – piisab täiesti.
2. Nüüd tõsta ka ennast sinna lavale ja rõõmusta, mille üle suudad – tekita endas õnnetunne. Tunneta, et olete mõlemad koos õnnelikud ja rõõmsad!
3. Püüa jätta meelde need kaks õnnelikku kuju – sina ja sinu solvaja. Praktika on lõppenud. Tugeva solvumise korral on sellist praktikat raske läbi viia, kuid seda efektiivsem see on – kui ikkagi suudad iseennast ületada ja selle läbida. Kui tahad solvumisest alatiseks lahti saada, siis pead praktikat kordama, iga päev või paar korda nädalas, mitme kuu jooksul. Kõige parem aeg praktika tegemiseks on kahaneva kuu ajal, kuid tungiva vajaduse korral ükskõik millisel perioodil. Selline lihtne tehnika töötab igasuguste solvumiste puhul – ka väga ammuste korral. Vabane solvumisest ja edu sulle!
 
Elena Jasevitš
 
 13-%d1%8d%d0%ba%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%bd%d1%81-%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d1%8f%d1%81%d0%b5%d0%b2%d0%b8%d1%87-1
 
 
 
 Tõlkis Aiga Teinemaa (Aitäh Aiga!) 🙂