Üks väike õpetus, mis võib olla vajalik praegusel ajastus teile!

 

 

Olen käinud oma poolt pakutud vestlusõhtuga mööda Eestimaa erinevaid paiku. Kuidas aidata hingedel lahkuda siinsest maailmast – on põhiteema, mida sellel loengul käsitlen. Selle teema kergitas üles viimastel kuudel hästi aktiivne vaimolendite tegutsemine. Need hinged, kes erinevatel põhjustel peale füüsilisest kehast lahkumist on jäänud siia ajaruumi edasi eksisteerima erinevatel põhjuste-saatuse tahtel. Neil kõigil on oma saatuse tasand ja kogemus nii maisest, kui ka teispoolsuse elust.

 

Kuid üheks ajendiks on see, et teatud närvilisus või teadmatus läbib praegu üldse seda universumi olemust.

 

 

Seda näitavad nii alustalalised looduse nähtused, kus ilm ja muu meile nähtav maailm eksisteerib hoopis uutel teadlikel tasanditel. Ei kehti enam minevikuga harjunud reeglistikud kohapeal ja ma arvan ka universumis mitte.
Üheks kõrvalnähtuseks ka teile, mille näidet ma olen toonud inimestele loodusest. See aasta täheldasin, et talve aja graafik on nihkunud kuu aja võrra ettepoole, kus päikese valgus lakkas meile valgust näitamast juba 15 novembril(muidu kella 15.40 pimenemine on tavaliselt 15 detsembri paiku). Tavalise graafiku järgi toimib see nii. Kuid nüüd juba toimub valgenemine, kus valgust on juba näha 16.00 ajal ja hommikune valgus samuti on varem. Kuid see on teemaväline tähelepanek uue ajastu hakul.

Kuid põhi vestlusõhtu teemaks on ikka vaimude märguanded meile füüsiskehas olevatele inimestele. Nende vaimsed kehastused aktiviseeruvad alati, kui on oodata mingit suuremat muutust universumi mastaabis. Nemad vaimse teadlikkusega tihti üllatavad oma tarkuse ja teadlikkusega meid. Jagavad sellist vaimset teadlikkuse infot meile füüsismaailma ja annavad märku suuremast muutustest. Kust nemad siis teavad ja on targemad, kui meie?

Üheks ajendiks on meie füüsiskeha eksisteerimine mineviku kogemuste ajendil. Tihti me maiselt oma teadlikkusega mõtleme läbi mineviku õpitud kogemuse seda maailma.

 

 

Jälgime neid reegleid ja tavasid, mis on olnud ja mis on meile harjumuseks saanud. Isegi ei pane tähele, et tihti need tavad enam ei toimi, kuid mängime ja sunnime neid ilminguid oma teadvuses ja kehas korduma.

 

 

Mida aga vaimu kehastused minetanud füüsikeha enam ei saa teha. Siis saavadki nad teatud tasanditel hoopis muid teateid ja tahavad ka meile märku anda. Kuid me tihti seda ei mõista. Kuid vahel tulevad nad meie unedesse astraalseltasandil ja annavad teatud pildilisi ja tegevuslike märguandeid edasi. Siis me mõtleme, kas see on reaalsus või mitte. On, kuid kas me tihti neid oskame tõlgendada – see on küsimus.

Siis samuti viimasel ajal nad liginevad tihti inimeste vaimsete keharuumi aladesse, eriti öisetel tundidel, kus füüsikeha puhkab ja üks vaimsetest kehadest on astraalses maailmas uusi teadmisi alla toomas. Astuvad nad oma kehastusega meie keharuumi, kus oli vaba koht. Hommikul ärgates me tunneme enda ümber uimasust ja teatud mitte väljapuhkamist. Hommikul pea paks, keha natuke raskevõitu jne… Kuidagi ei suuda häälestuda päevale. Tekib kiire üldine kurnatus ja jõuetus koheselt. Kas magaks või istuks teadmatute mõtetega ühes kohas zombistunud olekus. Sellisel juhul on kellegi vaimne kehastus liikunud meie keha elukeskkonda ja võtnud füüsise juhtimise oma kätte.

Sellisel juhul tuleb kiiresti midagi ette võtta. Eriti praegu, kus pimedat aega on rohkem ja vaimsed kehastused saavad meie suhtes suurema kontrolli ajast oma kätte. Sest nende eetrlik kehakogum suuremat valgust ei talu, vaid saavad just sellisel aastaajal hästi tegutseda. Kui selline sündmus teid saadab siis võtke abiks paar nõuannet mida teile pakun:

Abilisteks on küünlad, viirukid, eetrlikud õlid ja üks nuga. Enne, kui küünlatule süütame. siis pöördume looduses oleva tuleväe poole taotluse ja sooviga. Palun, tulevägi, siit loodusest sind appi! Mul on soov sinu kaasabil põletada ära võõrkeha minu keha ruumist. Sina, valguse energia, põleta ja suuna võõras kehavaim mu kehast välja. Siis alles süütame tiku abil küünla. Kindlasti saame ka muid elava tule variante kasutada – ahju, kaminatule abil seda riitust läbi viia. Kuid ka sellisel juhul kasutage enne süütamist taotlust ja pöördumist – tule poole. Kindlasti võiks ka selle ajal panna suitsema mõni eeterlikviiruk (aedsalvei, kadakasuitsu või muu taoline suitsu eraldav pulgake. Eeterlik õlilambike, kas aurustuva energia näol jne. Sellisel juhul võiks olla tugeva aromaatse lõhnaga 8piparmündiline, eukalüpt, lavendel, kuusevaiguline jne). See suitsulõhnaline õli on võimeline liikuma meie vaimse keha tasandile ja aitama väljendada võõrkeha meie keha ruumist. Need vaimsed tegelased ei kannata eeterlike lõhnade olemasolu ja tahavad selle energiamõjust väljuda. Nüüd enne nende süütamist paluge samuti looduse eeterlikel lõhnajõududel abistada end. Palugem, et eeterlik looduse lõhnavägi aitaks kaasa eemaldada minu kehast võõrad teadvused. Lisaks kaasakem veel üks terava teraga riist, noa või sarnase elemendi näol, mis lõikaks läbi meie kehast just need võõrenergia niidid. Kui võõras vaimne keha meie keharuumi siseneb, siis hakkab ta kiiresti oma energianiite -kombitsaid meie keha ruumi laiali ajama. Nende niitide läbi lõikamiseks on hea just selline terariist.

Kui need abilised on ellu kutsutud, siis esimesena asetage oma ümber neli küünalt. Võivad olla nii maha panduna, kui ka mõne laua peal erinevatel kõrgustel, et nende valguse põletav vihk jõuaks meie keha ruumi. Nüüd läidake ka viiruk või õlilambike ja samuti nii, et ta oleks teie kehale lähedal. Siis võtke terariist kätte ja hakake läbi lõikama takistusi. Takistuste lõikamisel lähtuge sellest, kus kõige suurem uimasus või pinge on. Tavaliselt sellised alad asuvad kolmes alas(päikese põimiku alas, pea ja kaela piirkinnas või selgrookanali ja õlgade alas) Nüüd paluge, et noa terav lõige lõikaks läbi koheselt kõik võõrenergia vaimu niidi minu kehast. Julgete ja kiirete liigutustega lõigake läbi need. Lausudes – noa lõike vägi purustab koheselt kõik võõrakeha niidid minu keha ruumis! Lõigake nii kaua, kuni tunnete, et nuga liigub kergel ja takistamatult teie keha ruumis. Siis tõmmake see kujutletav vaimtegelane oma keharuumist välja ja saatke ta läbi tule oma keha ruumist välja. Suunake ta koheselt vaimsesse suurde valgusesse ja öelge, et see vaimne valguse vihk on karistuseks, et sa tungisid mu keha ruumi ilma küsimata. Selline karistus on eeterliku keha omavatele vaimudele suurim hirm ja vangikong. Tõmmake nii kaua, kuni te tunnete et keha vabaneb pingest ja saatke need võõrvaimu hinge osakesed valgusesse. Siis palugem, et tulevägi põletaks ära kõik nähtamatud energianiidid mu keha ruumis. Suunake kätega tuleväge nii keha ruumi kui ka keha sisemuse aladele. Nii kaua kuni tunnete sellist kuumavat kergendust. Siis paluge viiruki suitsul teie keha ruumi puhastust – suunake viirukusuitsu energiat oma keha ruumi kätega ja jagage seda igale poole laiali. Siis lükake ta kätega kehast eemale emakese loodusesse puhastusse. Kindlasti ka hingake väikese koguses kehasse ja suunake samuti käte abil sinna pinge koldesse ja paluge, et ka sisemine füüsiskeha ruum vabaneks nendest pingetest. Hingake siis sügavalt välja ja korrake mitmeid kordi.

Siis eemalduge sellest riituse alast ja olge natuke värske õhu käes ja laske ka tuulel teid puhastada. Kui tunnete veel pinget, siis korrake seda protseduuri. Nüüd peale sellist puhastust täitke keha ruum ja sisemine füüsiskeha uue tervendava väestatud energiaga. Paluge isakese taeva väljast kosmilise väe energiat oma keha ruumi. Tooge kätega see alla ja jagage kehale. Siis sama protseduur tehke ka pöördudes emakese maa mateeria poole ja suunake seda suurt füüsilist vaimset tervendavat väge teie poolt puhastud alasse.

Siis lisaks saame ka sisemiselt puhastada läbi eeterlike toiduainete oma keha pärast sellist tegevust sööke teadliku palvega vürtsikat salatit, tehke üks sinepiline võileib, või kaasake toidu juurde mädarõigas jne. Paluge, et see kuumav toiduenergia põletaks võõrenergia osad teie kehas.

See kiire teave materjali õpetuse panin selleks siia, et viimastel päevadel sellised vaimsed rünnakud on sagenenud. Isegi seda juhtus minu lähedaste inimestega. Muidugi oma vestlusõhtul kajastan neid teemasi laiemalt.

 

Olgem armastatud enda poolt ja kaitstud vaimse maailma poolt.

 

Teiega teadmisi jagades, tervitan teid.

Kalju.

 

link: https://www.facebook.com/kalju.paldis/posts/1291186267607665