See nädal on eriline, sest selles on eriline kuupäev. 11.11
Pane tähele, mis olemises sa oled sel kuupäeval. Kõik see mis sa oled, võimendub ja virvendab veel pikka aega.
Kui oled rahus ja vaikuses, jääd sinna sügavamale oma keskme kuningriiki pikemaks ajaks, võid leida toetajaid, koged vaimset toetust, rahu ja rahulolu. Kui on vastupidi, oled ärritunud või rahulolematu jne, on see ka pikemaks ajaks garanteeritud. Soovitan kogu südamest olla sel päeval võimalikult palju looduses, tänutundes ja hoolivuse vibratsioonides. Olla kohal, toetada kalleid, aga eelkõige iseennast.
 
Sest kui kaotad ennast, kaotad kõik. Teised ei kao kuhugi, nad on alati olemas. Iseennast on väga kerge kaotada teiste soovide nimekirja, teiste eesmärkidele, teiste enesearmastusse, maailma parandamisse jne. Kui armastad end ise, ei kao iseendast kunagi. Siis ei ole nimekirjas tükk tühja maad enne sind. Siis ei pea kurtma, et sinust ei hoolita. Siis oled sa esimene oma elu nimekirjas. Esimene iseendale. Kõike olulisem. Kui sul on hästi, on kõik hästi. Nii lihtne see ongi. Loomulikult toimib see plaan – kõik väline on sisemise peegeldus – ju ka igapäevaselt, aga seekord on kuuloomine ja numbrid 1111 tugevaks toeks. Kasutagem seda.
 
Vaata seda müstilist mitmetasandilist videod, mis ütleb – KAOTAD ENDA, KAOTAD KÕIK. ÄRA KAOTA ENNAST, ärka üles! Või kui see on juba juhtunud, siis olgu su kõrval keegi, kes sind sinu enda jaoks unest äratab ja sind sulle endale tagasi suudab kinkida)
 
 
 
 
Imelist uut nädalat sulle!