Kuuloomisest räägib Kalju Paldis:
“Täna kõnnib olevik kiiremini. Sest kuu pöörlemisel tahab ta jagada uut kogemust muude tähe kogumitega. Sellepärast ka vanarahvas kõndis soovi lausudes peale soovimist päripäeva. Soov oli lühike ja omas üht mõttelist tegusõnalist soovi. Jättis kuule maiustusi ja õhusuudlusi. Kuu flirdib selle ajal. On nõus teiegi väikese soovi täitmisele saatma. Armunud teadvusel on lahke süda… Kuu uue kuueloomise aegu on ta väga lahke ka sinu soovi edastama. Kuid küsida saab seda, mida hetkel vajad. Ta ei anna rikkust ja palju mateeriat ette. Sest kui tema soovide karikas täis saab, hakkab ta seda ära sööma ja välja kallama kahaneva kuu aegu. Kui soov koheselt ei saanud endale kõlapinda, siis lahkub ta kuu kõhust. Ette soovitud soov jääb ilma kuu soosingust!”
 
***
Hei, sõbrad! Pole pikalt kirjutanud, majutus võtab oma aja ja uus fotokas on hetkel ikka tõesti mu bestikate bestikas. Olen tänulik neile, kes oma olemuse hetkekski lubavad minuga kaasa mängima ja õitsema. Kristiina lubas. Nii tore on alati võrrelda pildistamise esimesi ja viimaseid pilte. Totaalne muutus saavutatud! Kui vaadata selgeltnägijate pilte, siis enamjaolt on nad sellised tõsised pilgugapuurivad naised. Jätavad isegi tiba vihase ja kurja nõia mulje. Noh vaata nt Nastja pilte, Julia Vangi kullipilgust ei julge rääkidagi! Aga – nad on naised ju! Mingil hetkel muundub üks tõsine nõiaplika-pilk mõnusaks pehmeks naiselikuks ja ingellikuks valguseks. See on ilus mäng. See on minu jaoks palju olulisem, kui kaadri teravus. Või õige hetk. Lihtsalt muutus inimeses – teatud avanemine – on ainus tõeline maagia, mis pildistamisel loeb. Minule. Naudin protsessi rohkem kui tulemust. Ma ei taha teha meigitud-soengus lavastuspilte, selleks on oma ala profesionaalid, kes oskavad pilte näppida ilusaks arvutiprogrammidega. Mulle meeldib elu nii nagu ta on. Nii nagu hetk on, nii on. Muud lihtsalt polegi. Pole olnud. Ega tule. Panen siia mõne Kristiina pildi, mis räägivad muutusest palju rohkem, kui sõnad…
 
 
DSC00552
 
 
 
DSC00638krisheahea
 
 
 
Kris33
 
 
 
kris444
 
 
 
DSC00737valmaudueemalvalmis
 
 
 
 
Kristiina Pärnu loengust tahtsin ka natuke kirjutada. Loengul oli uus tugev alatoon – RESTART ISEENDALE JA OMA ENERGIATELE. Viimasel ajal tunnen, et oma energia on nagu oma laps. Kaose ja ülekäte mineku vältimiseks tuleb omada ta üle kontrolli. Kui mina lapsevanemana ei kontrolli oma last, kontrollib teda automaatselt keegi teine. Jonnib see energia nagu laps, on vaba kui tuul ja võib täiesti tahtmatult igast jama kokku keerata, ka endale teadmatusest viga teha. Mõelge sellele paralleelile. Oma energia on nagu oma väike laps. Kus ta jälle kolab, et teda pidevalt kodus pole?
Niisiis, oma energeetika “korralekutsumine” ja vaimu kohalolekukontroll on igati tervitatav ja vajalik tegevus. Seekord lisandusid loengus ka mõned uuemad asjad. Ma ei jaga neid siin, teil on võimalus seda kõike läbi video ise kogeda. Video ülespanek võtab veel mõned päevad aega, katsun kahinat vähemaks saada. Kui ei saa, palun kergemat karistust ja panen ta järgmiseks nädalaks üles. Tehke üks kord Kristiinaga läbi ja siis juba omaette.  Sain kahinast lahti tänu pojale. Aitäh sulle, Rain!
 
 
 
Jagan seda, mida mu keha tundis peale praktikat. Sellest on nüüd möödas mitu päeva ja mu keha mäletab rakkudega seda tunnet ning sukeldub ise sellesse protsessi. Mitte meel ei lähe mediteerima, vaid rakud tegutsevad ja meel vaatab justkui eemalt. Mul pole varem olnud sellist kogemust. Ja kui Kristiina ütleb video lõpus, et ärge minge kohe argimõtetele üle, siis võtke seda tõesti olulise soovitusena. Kui varem sai oma vaimenergia ühendatud aju ja südamega, siis nüüd asjad laienevad. Muutus, tunne, ei kao peale praktikat. See süveneb. Praktika on kerge, ta teeb olemise kergeks, isegi õnnelikuks. Sõna otseses mõttes – võite pärast palju ja vabalt tahta naerda, vbl jalutada, olla, mitte jagada, mis toimus, vaid kogeda mis toimub. Iseenda sees. Jätke tunne meelde, keha naudib seda sajaga ja võib terveneda sekunditega.
Nii juhtus ka praktikas Pärnus. Loengule tuli longates vaevaliselt kepile toetuv hallipäine vanem daam. Vangutas veel tulles pead ja naeratas rõõmsalt, et ehk ikka abi saab, sest tulla oli vaja… Pärast praktikat tuli ta Kristiina juurde ja rääkis, mis praktika ajal temaga toimus. Ta ütles, et praktika aitas tal terveneda 10 korda kiiremini, kui see muidu oleks toimunud, aidates kiirelt üle hüpata takistustest. Asja lõpptulemus oli see, et proua lahkus valsisamme võttes saalist, vehkis kepiga õhus ja hõikas uksel tagasi pöörates:”Ma teen sellest kepist viiuli!”
Meie kohtumine selle salapärase prouaga jäi liiga põgusaks. Panen siia pilte, kui keegi tunneb ta ära, palun saatke mulle kontakt, tahaksin väga teada, kuidas tal läheb.
 
 
loeng
 
 
 
Praegu on kaks nädalat ees väga võimast energeetilist puhastust. Teeme siis teadlikke valikuid, elame rahus iseenda ja teistega, valime alati esimesena iseennast, valime alati mõistmise. Mitte hukkamõistu. Eriti käib see enda kohta. See on aeg, mil saame kergemalt lasta vana lahti, eriti aga lasta lahti oma vanad SUHTUMISMUSTRID ja saame seeläbi luua võimsamalt kui kunagi varem. Loogem siis teadlikult, enda ja teiste kõrgemaks hüvanguks.
 
Ole ikka hoitud, võta asja huumoriga ja kergelt ning tunneta alati, kuidas su enda keha reageerib. Oma energia ei valeta kunagi, sellepärast öeldaksegi, et tõde ja vastused on sinus endas. Tuleb vaid õppida iseennast tundma ja kogema. Aga see on juba ju puhas nauding…
 
 
 
Kes ütles töö?!
 
 
 
 
 
.
.
.
 
 
 
 
Väkk jutt suhu tagasi!
 
 *
 
 
Leia aega, et seisatada ja nuusutada lilli…
 
DSC00194