Jõulud kestsid mul päevi, sest käisin ka külapeal jõulamas. Nimelt onu Vello suure pere peol, mille tema tütar Anneli korraldas. Onu Vellol, ema vennal, on 6 last, nagu Bullerby lapsedki – 3 tüdrukut ja 3 poissi. Kahju et kohal ei olnud kõige vanemat ja kõige nooremat neist. Nüüdseks on enamusel ka oma pered ja põnnid kasvamas. Aitasin natuke siit-sealt ja siis sain magustoiduks tegeleda sellega, mis mulle meeldib. Nimelt pildistamise ja filmimisega. Kõige noorem sel õhtul oli siin ilmas viibinud vaid mõned päevad, nimelt Luisa. Luisakene tervitab teid vasaku käega, parem sipsis ka, aga ei mahtunud kaadrisse.
 
Superlahe on Luisa suure venna Lucase “kaluoti” luuletus. Ja see ehe rõõm paki üle! Ainult sellise hetke ümber tasub juba pidu üles ehitada!
Mulle väga meeldis, kuidas mu suured ja asjalikud onupojad on lastega nii ägedad! Mulle meeldis see, et isa Ain ei jätnud poega jõuluvana ees üksi, vaid kükitas ta kõrvale ja mõjus lapsele kui rahusti. Ja kuidas nad lausa ühe tooniga nõuavad abi:”Emme?” “Emme?”
Mulle meeldis, kuidas ülipikk issi Ronald seisis jõuluvana ees, väike tütretirts kätel. Te olete tublid!
 
Ma olen nii südamest tänulik, et ma sain olla sellel ilusal õhtul teiega. Ma olen tänulik, et see suur pere on osa minu perest ja me oleme üksteisel alati olemas. Ma olen nii tänulik, et sellel jõuluõhtul tundsin ma iga rakuga koosolemise olulisust, ehedat rõõmu ja südamlikkust.
Kallis pere, pange tähele üht suurimat märki selles videos, mis teile edasi antakse – ema pluusil on kiri  WILD. See on sõnum teile, lapsed – ärge mugavlege ega langege mugavustsooni, ärge magage elus, ärgake üles ja olge metsikud, olge elus ja ehedad. Märgake üksteist, olge toeks, olge olemas. Nautige elu üleni, kohe metsikult!!
 
Kallis pere, kallis Anneli, suur aitäh! Film ise siin –
 
 
 
Armastuse ja tänuga
Tiina