Kas teile meeldib jalutada? Kui imeline on kiirustamata kõndida läbi hämara linna!

Nagu selgub, see ei ole mitte ainult imeline, kuid ka kasulik. On selline iidne šamaani praktika: vaadata harjumuspärast ümbritsevat maailma kergelt poolpimedas. Seda tehakse mingi raske otsuse langetamisel või probleemist väljapääsu leidmiseks. Samuti, kui on vaja näha keerulist eluolukorda teise nurga alt. Või kui vaja siluda lagunevaid suhteid.

Milles asi seisneb? Kuidas on videvik abiks?

Kas olete märganud, et hämaras näevad tuttavad tänavad, aiad, poed teistmoodi välja? Mingid jooned jäävad varju ja muutuvad märkamatuks. Ja äkitselt me näeme midagi, mida me päevasel ajal ei märka.

Videviku läbipaistev piir balansseerib kahe maailma vahel, see on tõesti nõiduslik aeg. Peenmaailma ilmumise aeg, mis ilmselgelt kiikab harjumuspärastest siluettidest läbi. Kõiksus annab võimaluse näha kõige olulisemat. Šamaanid on sellest juba ammu teadlikud.

Vaadelge hoolikalt majade ja puude piirjooni, teeradade ääri ja laternate valguskuma. Vaadelge detaile ja varje. Just sel ajal võib maailm anda vastuse tähtsale küsimusele – isegi kui te hetkel sellele ei mõtle. Alateadvus vabaneb mitte ainult harjumuspärasest vaatenurgast vaid ka harjumuspärastest looridest ning sellega alateadvuse võimalused laienevad ja täienevad.

Vägagi võimalik, et koju saabute märksa targema ja teadlikumana.

Avastusi ja edu teile! 

 

allikas: FB

 

vene keelest tõlkis Aiga Teinemaa